Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перше в житті ДТП і маю надію- крайнє. Тьху. тьху. тьху...

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 15.09.10 20:52:07    Перше в житті ДТП і маю надію- крайнє. Тьху. тьху. тьху...

А день починався так гарно! Вициганила у ZIPPO свій фотік і поїхала на "ракеті " у справах... і тут  Shocked мене нарешті спіткала водійська доля я побачила як на мене стирімко летить передня машина, незважаючи на те, що я з усієї дурі тисну на гальма, свалу не було і тому я почула "бух.." Ет... і тут почалось найцікавіше, з машини рєзко вискочило три рослих дядька Cool Ніц не лишалось робити як вискочити як чорт із табакєрки їм назустріч, шо я зробила з яскравою посмішкою. Тепер мене вже ніхто не міг насварити Acute Водій покаліченої мною Шкоди задзвонив шефу і сказав - Вибачайте мене не буде мені тут жіночка в'їхала в зад  Surprised
Найголовніше шо цей прикрий трафунок стався на очах в ДАІшників і ми обоє одразу пробігли тих 5 метрів шо нас відділяли від паррульної машини, віддали їм документи і сказали - оформляйте! Ті покрутили наші доки в своїх рученьках, сіли в машину, попередньо сказавши нам шо - вибачайте хлопці ми не маєм на то права (йо Shocked а хто ж тоді має?!) і ушились. Сідім... Ждём... 1 год... 2 год... я посадила телефон і вже не маю як з кимось говорити... накрасила вії... губи... нігті... (ну а шо дєлать?) більше косметики з собою не виявилось... поговорили з дядьками шо я їх гепнула, вони пригостили мене канапками (Crying or Very sad відчуття голоду мучило капєц) 3 год... в машині сидіти набидло - пішла пройтись кругом... стало стидно шо я не блондинка... штурман потерпілої машини запропонував мені одіти якусь хустку, шоб я не розчаровувала народ в проїжджаючих машинах (хай думають шо блондинка Crazy) 4 год... Shocked  Shocked  Shocked
 Уррраааа!!! Приїхали!!! Скажу чесно - ше ніколи така рада їм не була. Дізнавшись як 4 год тому від нас у... патрульна машина наш рятівник дістав телефон і 30 хв сношав когось там за таку річ... ми чемно чекали... і тут новий удар долі  Twisted Evil  Ви рєбята не надійтесь то десь години на 2 бо я сам.  Shocked як сам ?! Вас же двоє! - Той не рахується він тіко 2 тижні працює, ніц не вміє.  Goof  Кажу - Шо як новонароджений? - Гірше!! Карочє дядька попався толковий, оформив нас не за обіцяних 2 год, а за півтори. Забрав у мене права, пообіцяв шо на рік Acute і відпустив з Богом, строго наказавши не загубити тимчасовий талон, я пообіцяла шо не загублю і сразу в цьому засумнівалась (а мо точно покраситись?)
Їсти хотіла так шо  Goof переїхала через дорогу, зайшла в ресторанчик, доки виконували замовлення вийшла на вулицю Shocked  Shocked  Shocked япона мать!!!! та машина шо відмовилась нас оформляти заїжджає на то саме місце! 10 хв не пройшло Shocked
Отаке моє перше в житті ДТП через 13 років як видали права і через 11 як сіла за руль.
P.S. І головне шо майже ніц не пострадало, ну хіба я від голоду Crying or Very sad

PICT0104.JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  58.76 KB
 Переглянуто:  1859 раз(ів)

PICT0104.JPG

PICT0102.JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  57.77 KB
 Переглянуто:  1858 раз(ів)

PICT0102.JPG

Змінено: Nattka (15.09.10 21:53:29)
ПовідомленняANGELo © 15.09.10 21:35:32    

nattka написав(ла):
мене нарешті спіткала водійська доля я побачила як на мене стирімко летить передня машина

може навпаки?  Very Happy
ЗІ: і саме цікаве. А чого це на тебе "стримко" летіла передня машина?  Jokingly   Чим була зайнята, що прогавила "стопи" попередньої машини (судячи з фото попереду світлофор/пішохідний перехід)? Acute
ЗІ2: дай Бог, щоб це було дійсно останнє, чи все-таки крайнє (?) Very Happy ДТП. Головне здоров'я та життя. Метал - це є метал.

ПовідомленняVictorT © 15.09.10 21:41:02    

nattka написав(ла):
Вициганила у ZIPPO свій фотік
для запечатления ДТП Very Happy
ПовідомленняNattka © 15.09.10 21:56:08    

Crazy хто зі мною на Луцьк у суботу? Very Happy
ПовідомленняNattka © 15.09.10 22:19:30    

ANGELo написав(ла):
Чим була зайнята, що прогавила "стопи" попередньої машини
Чим? Чим? Красила губи, говорила по телефону, і переодівала колготки! Шо не знаєш шо жінка може робити за кермом? Angel
ПовідомленняFishki © 15.09.10 22:28:29    

Тьху-тьху, що так. Заганяй "ракету" до Івана, Юри на сервіс і все буде гуд Smile
ПовідомленняNattka © 15.09.10 22:34:05    

Very Happy Ігорко, вже порішали. Чоловік навіть знати не буде Cool
ПовідомленняANGELo © 15.09.10 23:05:56    

nattka написав(ла):
Чим?Чим?Красила губи, говорила по телефону, і переодівала колготки! Шо не знаєш шо жінка може робити за кермом? Angel  

nattka написав(ла):
Чоловік навіть знати не буде Cool  

йпт  Wall  Shocked  Lipsrsealed
сьогодні власне таку картину спостерігав. Хоча до цього я думав таке лише в анекдотах. Торба... Є свідки які то можуть підтвердити.

ПовідомленняLucky © 16.09.10 7:53:30    

судячи по фотці - треснула не сильно, шо є гуд. Звичайно бампер обійдеться в нефігову дзвонку манету, але зато який в тебе досвід тепер є - мужикам в дупу дала!  Very Happy
Повідомленняdolphin © 16.09.10 9:07:06    

nattka написав(ла):
Отаке моє перше в житті ДТП через 13 років як видали права і через 11 як сіла за руль

прям как первая отцепка.

а делать все с улыбкой - это правильно ))

в общем рад что ты здорова, остальное мелочи жизни!

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU