Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Брелок, потрібно, непотрібно, і який саме?

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Обговорення Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи потрібно нам брелок?
так
75%
 75%  [ 9 ]
ні
25%
 25%  [ 3 ]
Всього голосів : 12

ПовідомленняWXP © 24.10.07 19:16:12    

Привiт ВСIМ! Може до моеi думки нiхто не прислухается,але я пропоную 2-й варiант тiльки з iншого боку зробити мiсце для дати першого стрибка,групи кровi,домашньоi адреси,контактного телефону,i так далi! Хай кожен собi вибирае що написати! Всетаки брилки на ключi чи рюкзак. Хоть якись шанс впiзнати п'яне тiло!
ПовідомленняZippo © 26.10.07 14:36:19    

нова версія
1 дирка під ключі у формі крила парашутиста
2 дві малесенкі по бокам дирочки для можливості пришити на рюкзак

ПовідомленняСТАС © 26.10.07 22:59:08    

А паратрупер на крыле специально замахивается правой ногой чтоб врезать мистеру "Х"?   Very Happy
Сорри за оффтоп. Razz
ПовідомленняZippo © 27.10.07 7:54:00    

Містер "Х" LOL так, ще його не називали. А той, що ногою замахуєтяря в Києві на Боро називають "неадекватом" Very Happy
P.S. Оффтоп маленький можна Embarassed бо модератор куплений з потрохами. Ксеня не забувай, що я роблю тобі кіліп і все в твоїх руках ги-ги Wink

ПовідомленняANGELo © 27.10.07 12:23:15    

ну якщо вже дирочки будуть для пришиття на рюкзаки, труси (пардон), кепки, джинси і все решта, то як каже Гуру WXP треба вже дійсно стандартні дані носія писати (на всяк випадок), щоб знали куда тіло заносити, чи виносити...  Very Happy
ЗІ:.... це тіпа новий стандарт ознаки супер-пупер-паратрупера LOL  Як крілик плейбоя на машинах і тр.... (пардон) Surprised

Останній ескіз мені більше подобається. Правда складається таке враження, що буква "Х" на парашутиста шнурочками білими прив'язана, і перша думка шо це памперс неправильно наділи, і вийшла буква "Х". Cool

ПовідомленняZippo © 27.10.07 13:01:41    

Умнику ти наш "шовковий" Evil or Very Mad якщо ти знаєш секрети технології як має та буква Х триматися у повітрі то прошу дуже ескіз в студію а якщо не то тихесенько там сиди крілик ти наш Very Happy
ПовідомленняANGELo © 27.10.07 14:42:51    

от за крілика ти атвєтішь, монгол... Razz
Так чому на попередніх немає тих білих ліній, а тут є?

ПовідомленняZippo © 27.10.07 14:55:20    

Бо тому, що шановний зайцік Goof попередній ескіз якщо ти придивишся уважно був зовсім не подібний на той який нам запропонував виробник. Тому його зробили поспіхом не вникаючи в деталі для того щоб виробник побачив загальну картину (може він таке виготовляти чи ні). Після того як взнаки що може то вже почали доробляти деталі! Надіюся я ясно пояснив шовковий Very Happy
ПовідомленняYurikK © 27.10.07 21:58:06    

Домашня адреса на брелку з ключами .... це да, це те що треба Smile

А можна зробити брелок двостороннім ? Емблему на одній стороні, адресу сайту на іншій, що б не ліпити їх так на маленьку площу Smile

ПовідомленняСТАС © 27.10.07 22:17:11    

И вообще, нужен ли адрес сайта на брелке?
Вот приблизительный  ренедер рисунков ZIPPO.

звиняйте за не очень качественный рендер

extr1.jpg
 Опис:
типа я все вывернул на изнанку)))
 Розмір файлу:  44.81 KB
 Переглянуто:  5044 раз(ів)

extr1.jpg

extr2.jpg
 Опис:
общее представление
 Розмір файлу:  34.95 KB
 Переглянуто:  5042 раз(ів)

extr2.jpg

ПовідомленняANGELo © 28.10.07 2:16:00    

ZIPPO написав(ла):
шановний зайцік  

Я б краще радив би тобі помовчати, а то когось слоніком почну називати......... Cool  LOL  Я приношу вибачення за такі вислови в бік Валериного ескіза. п.Валерій! Вибачте, батьку!
YurikK написав(ла):
брелок двостороннім ? Емблему на одній стороні, адресу сайту на іншій

підтримую на всі 100! Молочага!  Good
ПовідомленняZippo © 28.10.07 10:30:48    

Шановні колеги екстремали, я дуже дякую за те, що ви так стараєтесь допомогти нам з ідеями, ескізами і взагалі ви кращі, але щоб я тут не нервувався і не розпинався, як з вельми шановним п. Анжело, то зайдіть, будь-ласка, на сайт виробника, який наведени на самому початку теми, і ознайомтеся з їхніми особливостями, так би мовити, технологіями виготовлення продукції. Для "особливих" і "лінивих" пояснюю, що двохстороннього брелка НЕ МОЖЕ БУТИ, тому, як це все діло не витискається, а вирізається лазером наскрізь. На рахунок адреси сайту я і п. Касторський бажаємо, що мусить бути так, як більшість клієнтів, які співпрацювали з нашим виробником так зробили. А що до особистих данних, то я вважаю це зайвим, так як ми не вояки і то все діло буде наляпистим і так далі...
ПовідомленняANGELo © 29.10.07 1:13:16    

ZIPPO написав(ла):
вельми шановним п. Анжело

Батьку, ви мене так відмітили!  Surprised
Так, блін, якщо є певні обмеження, які ви краще за нас знаєте, з Кастором, то навіщо тут буянити фантазію, яка не входить в ЦІ Ж САМІ РАМКИ. Фантазія штука неконтролььвана.
Стосовно необхідності, то яскраво показує голосування. Cool

ПовідомленняVictorT © 29.10.07 10:01:03    

СТАС написав(ла):
И вообще, нужен ли адрес сайта на брелке?

Да, нужен обязательно.
ANGELo написав(ла):
Так, блін, якщо є певні обмеження, які ви краще за нас знаєте, з Кастором,

Дело в том, что мы с Зиппо эти ограничения тоже узнали из сайта производителя. И вы могли узнать оттуда же. И уже один раз в этой теме я написал про это ограничение, теперь, второй раз повторяет Зиппо.

ПовідомленняVictorT © 31.10.07 10:32:43    

Ещё эскиз от производителя:

Только не могу понять, что за белые кружки слева и справа, и не нравятся мне острые углы, надо бы сгладить.

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU