Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Не якась там чергова дата, а справжній день народження!!!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 11.09.10 16:56:42    Не якась там чергова дата, а справжній день народження!!!

Вітаємо Любомира Лущинського з народженням сина!!!!!
Як то кажуть, "в нашому полку прибуло!!!!"  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Хай росте здоровий, щасливий, активний всім вам і нам на радість!
Щасливої долі, яскравої життєвої дороги....
як це чудово бути на самому початку життя!!!

Good  Good  Good
ПовідомленняGenyk © 11.09.10 16:58:48    

Вітаю! Молодець)) ех...нове покоління вже росте Wink
ПовідомленняLeona © 11.09.10 20:29:31    

Вітаю тепер двічі тата дійсно зі справжнім святом!  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Знаючи твою, Любчику, авантюрну вдачу, бажаю, щоб вона дісталась у спадок і сину! А також звичайно козацького здоров"я, людей щирих і добрих навколо, сонячного життєвого шляху!
Молодець! Молодці!  Clapping  Clapping  Clapping

ПовідомленняProgektor © 11.09.10 21:29:29    

ЛЮБКО МОЛОДЕЦЬ !!! хай твій син росте здоровий і всім на радість Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 11.09.10 22:22:43    

Оуу, мої вітання!
Козацькому роду нема переводу! Clapping
Малеча буде пишатись таким татком! Cool

ПовідомленняCrank © 11.09.10 23:20:40    

Малечі від щирої душі зичимо міцного здоров’я, щоб зростав жвавим на втіху батькам! Нехай янгол-хоронитель береже його і усі негаразди минають стороною, нехай його завжди оточує добро, любов, ласка, щирість та буде достаток. Yahoo
ПовідомленняVova © 12.09.10 12:57:26    

Любчик вітаю! Нехай твій мавенький буде справжнім богатирьом, - як тато. Радій, виховуй, показуй приклад, гордись! Всього найкращого!     Good  Good  Good
ПовідомленняLea :) © 12.09.10 19:46:20    

Smile  Любчику, вітаю з поповненням  Clapping
Головне, нехай росте здоровенький, а решта прийде !!!!
 Happy  Happy  Happy
ПовідомленняMykola © 12.09.10 19:54:03    

Вітаю, Любчик! Нехай твій син тобі дарує тільки приємні миті, росте здоровий, веселий і розумний і щоб ти завжди пишався ним!  Good
ПовідомленняLucky © 13.09.10 8:16:54    

Вітаю з поповненням! Щоб здоровий був і вдалий!  Clapping
ПовідомленняZippo © 13.09.10 11:43:33    

Від всієї душі вітаю нашого тернопільського комрада з таким чудовим поповненням у сім'ї. Доця це добре а син ще краще. Very Happy Хай росте здоровий на втіху батькам.
Кастор, в нас в магазині нема повзунків з логотипом. Тре срочно це виправити. Very Happy

P.S. Готуй могорич. Багато. Дуже багато. Drink

ПовідомленняSuzi © 13.09.10 12:16:53    

Єєєхууууууу!!!!!!!  Yahoo
Любчик, ВІТАЮ вас!!!!  Clapping Good  Clapping
Стільки вже побажали всього, що залишилось тільки приєднатись до вищесказаного  Smile
Хай синочок росте здоровим та щасливим всім на радість! Щоб ви завжди пишались ним, а він вами.
Ну і ВАМ здоров"я та наснаги, щоб богатиря виростити!  Smile

ПовідомленняANGELo © 13.09.10 12:41:05    

Вітаю! Одне з самих головних завдань виконано! Та ще й син та донька! Радіти та й годі! Немає слів, щоб висловити радість за товариша. Angel Приємно усвідомлювати, що в наших реаліях, знаходиться місце для творення кохання, народження нового життя в лоні ніжності, тепла, почуттів. Квіти сім'ї розквітуть та принесуть плоди добра-радості батькам, будуть нести добро людям та нашій Матінці-Землі, і порадують своїх батьків внуками. Аже сім'я це як дерево. Поливати дерево, леліяти його, оберігати його від спеки, холоду, вітру... Розквітне дерево життя. І буде тянутися вгору. Буде воно величним та гарним. І буде дарувати кожною своєю гілочкою та квіткою сяйво кохання та життя, даючи нектар для почуттів та ніжності. І буде захистом віри та надії людей у важку хвилину буревію негод та похмурості. І при спеці подарує живу воду від спраги байдужісті і зневіри. І ще багато "І...". Нехай вваше дерево життя роду буде таким. І поменше буревіїв та спеки у вашому саду сім'ї. Clapping
ПовідомленняVictorT © 13.09.10 16:49:39    

Поздраляю! Drink
Как назвали?

ПовідомленняLyubko © 14.09.10 11:17:15    

Нарешті привіз малюка до дому, добрався до компа і хочу щиро всім подякувати за такі теплі й сердечні привітання! Радість свою, не можу передати словами. Я один з небагатьох в нашому клубі сімейного статусу, тому бажаю всім знайти свою справжню  половинку й відчути те, що зараз переповнює мене, це неймовірне щастя й радість. І вешті -решт, чому демографічна ситуація нашого клубу, має стосуватись тільки мене???
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU