Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поі, поінг, фаєр-шоу

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 06.09.10 14:02:55    Поі, поінг, фаєр-шоу

Ви мабуть бачили вогняні шоу (фаєр-шоу) по вечорах в центрі міста, на фестивалях масштабні вогняні дійства. Це мене завжди захоплювало і надихало. Коли копнула глибше і захотілось самій навчитись, то виявилось що до вогню ще треба вчитись і вчитись. Спершу варто навчитись досконало крутити поі – предмет, який використовується для тренувань (по простому це може бути навіть шкарпетка з тягарцем). Знайшлась людина, Юрко який дав мені перший майсер-клас, навчив елементарним рухам та розповів багато цікавих фактів. Сам він захопився поі кілька років тому для розрядки після роботи і своєрідної зарядки.
Виявляється поі широко використовується для виступів і без використання вогню. Це весело і цікаво. Можна брати його з собою на вечірки, фестивалі . Це завжди справляє враження.
У Львові відбуваються виїзні вечірки, на яких серед природи збирається група охочих покрутити поі. До того ж поі бувають зі світлодіодами, що сяють вночі і справляють незабутні враження, або ж зі стрічками виглядають ефектно при денному світлі.
Ото ж я розпочала самостійні тренування.
Приєднуйтеся до «extreme гуртка поі». (Нас вже двоє Freud приєднався на фестивалі «Наш фест»)
Разом крутити веселіше і цікавіше. В планах крутити поі на найвищих вершинах, на воді, у повітрі і під землею…
І звісно з вогнем, бо вогню не треба боятися з ним треба знаходити спільну мову…
Його не можна боятися - бо він природній, а природа це гармонія!
Його не можливо підкорити - бо стихія завжди сильніша, але варто подружитися і кайфувати від такого тандему!
Одним словом є куди розвиватись !!!

Декілька фото є в контактіYahoo  Yahoo
Повідомленняzetka © 22.10.10 12:33:30    

Привіт!

Дуже зацікавила пропозиція. А де ви тренуєтесь в залі чи на відкритому повітрі, бо скора зима і на вулиці вже не покрутиш?

Нас двоє і ми маєм певний досвід крутіння. Залюбки приєднались би до вас для спільних тренувать. якщо цікавить відпишіть на скайп kfidria.
ПовідомленняFistashka © 22.10.10 15:05:18    

Спеціальні заняття проводяться на Погулянці здається у вт та чт на 19:00
Ми самотужки крутимо наразі та об'єднати зусилля було б веселіше.
В мене є певна ідея щодо того де можна було б "крутити" в зимовий період
ПовідомленняMarsSsSs © 26.12.10 16:36:34    

А я б хотіла навчитись.
Можна точнішу інформацію, і скільки коштує навчання?

Жартую)
ПовідомленняFIRE BOY © 28.01.11 0:41:21    

Народ скиньте хтось хоч якийсь номер як вас знайти або звязатись ось мій номер 0936774170 подзвоніть а якщо комусь шкода то хоть смс щоб знав хто і як звязатися =Smile чекаю не дочекаюсь! Smile
ПовідомленняFistashka © 11.05.11 13:29:47    

Манівці запрошують на безкоштовне фаєр-шоу - презентацію фаєр-шоу клубу "Опосум", яке відбудеться 12 травня (четвер) о 21.00 на Погулянці, поблизу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина 29, кінцева зупинка трамваю номер 7).

Вхід вільний!

Кого цікавить- приходьте!
ПовідомленняFistashka © 01.12.11 12:36:53    поі, поінг, вогняне шоу

натрапила на цікаве оголошення

Театр "Лiнiя" проводить набiр бажаючих у групу
"Вогняне шоу".

У програмi триразовi тренування, що включають: частковi занняття з ритмiки та хореографiю, майстеркласи, виступи, заняття з вогнем. Чекаю всiх бажаючих.
Пишіть в приват до Люби Гавришко (http://vkontakte.ru/linija), або телефонуйте: 093 523-42-29
Вартiсть - орієнтовно 60 грн. на мiсяць.
заняття відбуватимуться на вул. Залізничній
http://linia.ucoz.ua/
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU