Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Флуд и оффтоп

назад  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 16 з 16
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 16.06.09 7:57:34    

ANGELo написав(ла):
Прокинувся. Споглядаючи задницю своєї машини я з "радістю" виявляю дві нові вм'ятини на кришці багажника
Surprised кепсько звичайно, але чому ти відразу про це не сказав на місці пригоди? Поставили б всіх рядочком і (як в казці про Попелюшку) приміряти опуклості претендентів (тих чарівних місць, на які часто знаходяться пригоди) до свіжих вм'ятин на багажнику. Twisted Evil  Vava

ANGELo написав(ла):
Мене от одне цікавить. Ця людина/люди зізнаються
Я не думаю, що зараз такі знайдуться. От якби були якісь документальні факти... Pardon
ПовідомленняVictorT © 16.06.09 8:11:09    

ANGELo написав(ла):
то це відбулося ще до 12-ої ночі

Тогда сорри за дезинформацию.

ПовідомленняLucky © 16.06.09 9:23:15    

ANGELo написав(ла):
Ця людина/люди зізнаються, що вони це зробили

є нюанс, що можливо треба натякнути тим людям. Чому? Тому що дехто міг так само не особливо багато памятати як і я. Сподіваюсь, що це був не я, бо бичої тяги в мене не буває.

ПовідомленняLeona © 16.06.09 10:32:13    

ANGELo написав(ла):
Леона підтвердить,що це було ще не дуже пізно
так, це було десь біля 12 години.
Це явно було спеціально, не в плані, щоб зробити вмятини, а в розумінні, що хтось спеціально штовхнув машину. Не знаю, що було на меті в цієї людини, але вчинок явно не похвальний, крім того несе за собою матеріальну шкоду, а це грошові витрати  Sad . Прикро...
Якщо навіть цей пост не виявить винного, то по крайній мірі заставить його задуматись над своїм вчинком.

Повідомленняbotsman © 16.06.09 14:18:55    

ANGELo написав(ла):
то це відбулося ще до 12-ої ночі, і тоді ще Боцман був
ееее, мені дуже цікаво - до чого тут взагалі я Smile коли всі знають, що я скоріше

ANGELo написав(ла):
скажіть прямо в очі, або дайте в голову
, не кажучи про все інше... Звичайно, співчуваю і обурююся не менше - от чому завжди і був прихильником закритих клубів чи будь-яких інших організацій, а те що людина робить в той чи інший спосіб добро іншим та за це страждає то взагалі абсурд. Дивуюся твоїй доброті - мені одної ситуації б вистачило з пасажирами. По сабжу - навіть, приблизно, не памятаю щось подібного, на жаль.
з.і. а свою машину я ще не дивився... Surprised
ПовідомленняANGELo © 28.06.09 10:50:03    

Як і очікувалося, совість та відповідальність ні в кого не виявилася. Або просто не могли мати змогу проявитися через відсутність пам'яті про даний час, який я описав і про події даного часу. Мені дуже шкода. Мені дуже неприємно, що в клубі "людей активного та екстремального і неординарного відпочинку" виявилися люди які не вміють відпочивати з розумом та з повагою до інших людей і чужих речей. Дійсно вважав, що в такому співтоваристві лише можуть бути homo sapiens-и, а виявляється є ще інші підвиди. І ще раз переконався, що алкоголь - це зло. Ну в невідповідних дозах, коли людина не може нести відповідальність і адекватно думати про свої дії.
Бажаю щиро Вам, шановні коЛЛеги по клубу і "руйнівники всього що бачу" не опинитися на моєму місці і успіху в осягненні своєї душі та її темних і світлих куточків. Питання знімається! Хай живе Львів Екстрім Клуб!

Повідомленняnomeaning © 09.09.09 20:56:48    

і туристам таке не завадить Good
Вдягнути Зіппо в апарат, сісти собі в рюкзачок і спокійно насолоджуватись красою гір... Search sky
Повідомленняnomeaning © 26.09.09 17:46:28    

10го жовтня планується веселий захід
шкода тільки, що не вдасться туди попасти, по причині більшого бажання попасти на мармарос...
Був би у Львові обовязково б пішов)
ПовідомленняANGELo © 07.01.10 21:42:05    

Оскільки фразу "Гонорові Львівські Панянки" почали вже використовувати до конкретних людей, і то по ділу та без діла,  в тому числі як абрівіатуру "г.л.п.", то я вирішив внести деякі роз'яснення, так сказати "офіційно" на "першоджерело" для уникнення незрозумілостей, не говорячи вже, тим паче, про якісь образи та переходи на особистості. Внизу наведена цитата з теми Стрибки з моста (ropejumping) 15.08.09 та 05-06.09.09 з якої в принципі все має бути зрозуміло, і в якій було перше мною вжито даний вираз. Отже уважно читаємо:
yurchyk написав(ла):
ANGELo написав(ла):
Такі відважні та сміливі дівчата напевно тільки в тих містах, щоб ось так всі поголовно без остраху стрибали

Ображаєш, ANGELo, ти Юлю забув, вона перша перед п"ятьма хлопцями стрибала - ну і страху не показала точно!!! А ми, між іншим, зі Львова приїхали Very Happy

ANGELo написав(ла):
yurchyk написав(ла):
Ображаєш, ANGELo, ти Юлю забув, вона перша перед п"ятьма хлопцями стрибала - ну і страху не показала точно!!! А ми, між іншим, зі Львова приїхали

я тобі поясню чому таке складається враження. Бо приїзджають НАЙбільше дівчат чомусь не зі Львова (в даному випадку з Тернополя, та І-Франківська). Напевно львівські панянки гонорові.  Very Happy От тому так і говорю.

Оскільки зовсім недавній досвід показав, що не завжди люди сприймають конкретні слова конкретно, а якось ...навіть не знаю як, то спробую розкласти все по-поличкам, як кажуть. Отже основні причини чому мною був вжитий даний вираз:
- приїзджають більше всього дівчат/жіночок/панянок з інших міст;
- серед тих, хто відмовився стрибнути - більшість дівчата зі Львова;
- на фоні з інших міст, то чомусь зі Львова трохи боязливі. Що підтверджує попередня причина. Про що я також писав в вищенаведеній темі (посилання).
Тепер методом елементарної логіки можна цілком безпомилково зробити ОДНОзначний висновок, що цей вираз явно не стосується, тим більше в негативному значенні,  дівчат/жіночок/панянок, які приймають активну участь в клубі, і тим паче не до конкретних людей з того ж клубу, чи не клубу навіть. Чому це було прийнято на свій рахунок конкретними людьми, і тим більше в негативному розумінні - не знаю. Чому в негативному, хоча швидше краще сказати "не в позитивному", і з чого то видно, думаю не треба пояснювати. З того часу цей вираз цитувався і явно не з позитивним настроєм, як на форумі, так і при зустрічах. Останній раз в темі про "Роуп-ностальгію":
Leona написав(ла):
Всім є що згадати... уяви, навіть нам - "гоноровим..."
До чого тут "нам -"гоноровим..." і тим більше, щоб я уявив - невідомо. Адже "гонорові" (якщо вже чіплятися до слів) не приїзджали, і/або не стрибнули.
Ну і самий основний висновок, що цей вираз не є негативним. Smile Гоноровість в певній мірі є великим плюсом. Якщо це є мінусом для когось, то не треба узагальнювати.
Якщо комусь сподобався цей вираз, хоча не я перший його придумав, і хочуть так називати себе, або характеризувати, то будь ласка. Тільки потрібно це робити з радістю, та з гордістю. Оскільки Львів та його мешканці зі своїми традиціями завжди вважався "гоноровим" містом. Можете легко перевірити це за допомогою древнього Ґугля (третій пункт можна пропустити в тому списку Jokingly ).
Отже я сподіваюся, що тепер даний вираз "Гонорові Львівські Панянки" і його похідні будуть вживатися ЛИШЕ з добрим значенням та без "підводних камнів". Думаю, бути "Гоноровою Львівською Панянкою/-ами" - це чудово. І не зважаючи на те, що все-таки Франківськ просто Бест, поряд з Тернополем, в стрибках з моста на даний момент (сподіваюся, що це виправиться Happy) - я дуже поважаю і ціную Львівських Панянок просто, і гонорових, і не дуже, і взагалі НЕгонорових.  Rose

ПовідомленняANGELo © 01.03.13 0:15:09    

Весна прийшла!  Clapping  Yahoo  Rose  Preved  Sailboat

Сторінка 16 з 16
назад  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU