Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Флуд и оффтоп

назад  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 15 з 16
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 22.01.09 20:56:53    

Шановні коЛеги! В мене істерія!!!.. Рятуймо Україну Хлопці!.. Бо то торба! Україна може вимерти! Не повірите через що! Через скажені ціни на засоби безпеки, тобто на ПРЕЗЕРВАТИВИ! Зайшов в аптеку... купив деякі ліки... згадав, що треба ще щось... Кажу, мол, і ще ЦЕ дайте... тут в мене щелепа відвисла... Пачка з 12шт 66грн!!! А була 24. Wasko Моє лІбідо опинилося під загрозою. Як перед смертю промчалися в шаленому слайд-шоу всі сцени моїх сексуальних пригод... думаю, невже це все?! Да здравствуєт ручна праця. Smile Це перший раз коли наслідок фінансової кризи змусив мене отримати шок, навіть курс долара мене так не злякав. Так що ось така халепа. ЗІ: якщо хтось не зрозумів,до чого тут населення України, яке ще більше опинилося під загрозою, -то поясню іншим разом, бо вже руки болять Very Happy ... на телефоні набирати. ЗІ2: їх я так і не купив. Sad
Повідомленняbotsman © 22.01.09 21:37:07    

Ну, раз в же на то пішло - є багато інших не менш приємних виходів і, особливо, ВХОДІВ із зазначеної ситуації)) Very Happy  куди, в момент істини, можна спрямувати своє лібідоVery Happy
ПовідомленняFistashka © 22.01.09 23:32:03    

слухай, а тобі не здається, що підняття цін на презервативи - це і є для того, щоб хлопці Укарїну врятували....типу демографічно Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняLucky © 23.01.09 9:49:46    

караул!Smile Тепер щоб один раз засунути, треба заплатити 5 грн 50 коп! Невже, це побічні наслідки фінансової кризи?Smile

А взагалі запас треба мати, на випадок війни  Very Happy

ПовідомленняZippo © 23.01.09 9:53:03    

ANGELo написав(ла):
Пачка з 12шт 66грн
Анжело, тобі ж на рік вистарчить LOL
Повідомленняira © 23.01.09 10:39:27    

Анжело, як фармацевт можу порадити більш дешеві та набагато більш надійні засобиSmile  Cool
ПовідомленняGolem © 24.02.09 20:35:35    Справжній Ніштяк

Шо таке Cправжній Ніштяк

"Что такое ништяк
Ништяк на молодежном сленге означает «все хорошо», «все в порядке», то есть нечто приятное, хорошее. Слово «ништяк» может выступать как в значении слова-междометия, так и в значении вводного слова.

На самом же деле, происхождение данного слова, конечно же совсем иное, а именно: «Ништяк» - всегда означал именно промежуток между влагалищем и анальным отверстием, в дальнейшем, словом «ништяк» отвечали на вопрос о состоянии дел, когда они, эти самые дела шли плохо, то есть ни в «П», ни в «Ж», посередине... и лишь в наше время, с легкой руки молодежи, оно стало означать чисто обратное, противоположное значение."
ПовідомленняLeona © 24.02.09 21:42:51    

Golem, для чого ця тема створена??? Щоб ми обговорювали
Golem написав(ла):
промежуток между влагалищем и анальным отверстием
??? Це смішно і, вибач ....глупо! Fool
Я наприклад давно знала це все, тому не вживаю того слова у своїй лексиці  Pardon
Пропоную модераторам витерти це нафіг  Pardon

ПовідомленняGolem © 24.02.09 21:45:55    

Альтернатива
ПовідомленняNadezda_95 © 22.04.09 7:54:46    

Вітаємо!  Clapping  500-й зареєстрований учасник - zim  Cool
Crazy

ПовідомленняANGELo © 17.05.09 0:16:29    

Не стримався! Перший раз дивився Євробачення! Приємно здивувало дві речі: 1. Дійсно були (Франція, Турція, Азербайджан  Embarassed , Норвегія) класні і якісні пісні. 2. Росія і Україна далеко за 10-ою... З тих пісень що були, ні Росія, ні Україна і близько не були за якістю. Ну хіба Росія чуть краще за нашу. Хоча Норвежська пісня нагадує за стилем Brainstorm. І дійсно голосування нагадувало якесь біль-менш об'єктивне голосування. Smile
Повідомленняnomeaning © 19.05.09 18:00:49    

Класно дивиться аватарка в Torry  Good
ПовідомленняANGELo © 15.06.09 23:12:49    

....початок.......довге ЗІ: я пропускаю епітети, які я б хотів висловити, тому думаю ви логічно вставите відповідні слова, які б ви вжили на моєму місці. Pardon
Одним словом так. В суботу вечером моє тіло захотіло спати. Я і пішов спати. Вдалося заснути... Періодично прокидаючись від криків і решта подібного і знову засинаючи. Але то дрібниці. Один раз я прокинувся від того, що машину штовхнули ззаді, а конкретніше, в багажник задній. Ну ви думаю всі знаєте про що я маю на увазі. В мене в голові промайнула думка стосовно того, що метал на багажнику напевно не витримає такого фізичного зусилля. І сподіваючись на краще ліг спати, правда перед тим виглянув у вікно, і щось сказав. Але був в спальнику і ліньки було виходити.
Ранок. Прокинувся. Споглядаючи задницю своєї машини я з "радістю" виявляю дві нові вм'ятини на кришці багажника з лівої та правої сторони. Якраз там де написи Шевроле і Лачетті. Пропускаю перші свої думки, не буду їх писати. Мене от одне цікавить. Ця людина/люди зізнаються, що вони це зробили і оплатять витягування цих вмятин? Хто ці люди, які штовхали машину, коли я вже ліг спати? Хто штовхав авто? Зізнаєтеся? І будь-ласка оплатіть витягування цих вмятин, і супутні витрати. Розумію, що можна сказати, що то за машина, що штовхати не можна, що то за метал, і тому подібне... Щоб зрозуміліше було, спробую привести приклад - давайте я підійду і вдарю пляшкою об голову, розіб'ю на вашій голові. Витримає? Не буде боліти? ...напевно що буде. А я от можу розбити об свою. В мене кістка твердіша напевно. ...але я ж нероблю вам цього. Confused І не говорю, що ви якісь дискриміновані. Приклад звичайно якийсь нерозумний, але щось більше нічого в голову не прийшло. Smile Прекрасно розумію. І сам знаю, що метал в сучасних авто слабенький, але що маємо - те маємо. Треба просто інколи думати головою про: 1. Якщо людина лягла спати - значить вона хоче спати, і не треба її зайвий раз будити. Хоча би через елементарну людську повагу. 2. Треба шанувати чужі речі, навіть якщо вони вам огидні і не подобаються. Знову ж таки, через елементрану людську повагу. 3. Якщо персонально моя Персона (я особисто) не подобаюсь, то не треба псувати авто, бо воно не винне. Хочете мені зробити зло - скажіть прямо в очі, або дайте в голову, а далі розберемося. Знову ж таки - через елементарну людську повагу. 4. Якщо хочете щось зробити оригінальне - подумайте головою. Знову - через елементарну людську повагу і враховуючи попередні три пункти.
Їдучи назад мені пропалили  обшивку дверей. Мені абідна. Я вже не говорю про одну особу, яка може знайти болото там, де за законами природи не може бути його фізично, але знаходить, і ...песець короче. І скільки разів я вже клявся, що ця особа більше не сяде в авто, але ...що зробиш. Сідає, і сподіваюся, що буде сідати. Ну така в тої особи карма. Хоть яйця йди зливай на голові. І то не поможе. ...Бо моя машина, і перша, і ця, бачила багато, що відбувалося в цьому клубі, і багато де була з ним. Досить часто мені казали "Завези. Бо треба і не гребе." І я віз. Інколи правда відмовляв.Це не є натяк на якісь фінансові претензії чи просто претензії. Претензія в цьому повідомленні лише одна - до тих людей/людини яка зробила вмятини на кришці багажника заднього.А решта це просто думка вголос. Найближче моє оточення клубу знає про що я говорю. Чесно кажучи я в прострації на даний момент.
Лірику відкидаємо. Smile Дякую всім! Це було супер (маю на увазі паті)! Goof  Good

ПовідомленняVictorT © 16.06.09 0:21:10    

ANGELo написав(ла):
Я вже не говорю про одну особу, яка може знайти болото там, де за законами природи не може бути його фізично, але знаходить, і ...песець короче. І скільки разів я вже клявся, що ця особа більше не сяде в авто, але ...що зробиш. Сідає, і сподіваюся, що буде сідати. Ну така в тої особи карма.

Гм. Если бы я не знал, что я не ехал назад в этой машине, я бы подумал, что это я. Или я просто неправильно понял, и это лирическое отступление.
ANGELo написав(ла):
Один раз я прокинувся від того, що машину штовхнули ззаді, а конкретніше, в багажник задній.

Мы, как самые крепкие, а именно, я, Вовчик и Алёна, позже всех сидели у костра и никаких пооодобных движений не замечали. Ещё в поцессе нашего сидения уезали Боцман и ТТ. Видимо, это случилось уже после нашего отхода ко сну.

З.Ы. Наверно не смешно в даной ситуации, но в очередной раз, получив мыло о том, что напислаи в флуде и оффтопе, я подумал... и не ошибся Very Happy

ПовідомленняANGELo © 16.06.09 6:42:02    

VictorT
Мир тобі і йди з миром. Smile Не сповільнюй час. А стосовно того коли це було, що штовхнули авто, то це відбулося ще до 12-ої ночі, і тоді ще Боцман був, і багато хто ще був і не спав. Леона підтвердить,що це було ще не дуже пізно. зі: мене тішить, що ти передбачливий в плані теми флуду і оффтопу. Прогнозованість - це хороша риса людини. Smile

Сторінка 15 з 16
назад  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU