Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Cплав по Дністру

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняnomeaning © 20.01.09 9:16:43    

Дмитришин Ярослав. Один з наших основних "Гуру"!)
Тобто хороший чолов'яга).
Повідомленняnomeaning © 12.03.09 14:35:49    

В 20х числах (четвер - неділя) цього місяця буде відбуватись сплав. Бажаючі можуть приєднатись.
Організовує Тернопіль.
Галич - Заліщики (150км)
Вартість в районі 40 грн, але ще точно не визначена по причині невизначеної кількості учасників.
ПовідомленняVictor SV © 12.03.09 15:43:50    

опиши більш детально що треба мати з собою і де планується збір?
Повідомленняnomeaning © 12.03.09 15:56:58    

З собою необхідно мати:
Бахіли ОЗК (чулки) (основна і найнеобхідніша річ).
Спальник.
Палатка, якщо хтось, хто їде з вами вже взяв, то значить вам не потрібно.
Не завадить дощовик.
Змінне взуття на випадок промокання першого.
Їда (складається список і розділяється на групу. каші, закрутки, звущонка, смоктальні цукерки і тд і тп.)
Казанок на групу і тарілки кожен для себе.
(Тобто це легенька прогулянка по Дністру під час якої може падати дощ і захочеться їсти і відпочити в теплі)

Оскільки старт в Галичі то і збираються всі там біля мосту.

Я не організатор, і чи буду там визначиться лише в оцю неділю.
Просто мене запитали чи є бажаючі. От і вирішив запропонувати.
Якщо хтось вирішив що ТАК то спілкуватись вже будете не зі мною, а людьми, які також вже вирішили що ТАК і відправляються зі Львова. Їхню кількість я покищо не знаю, але вони є))
ПовідомленняLili © 20.05.09 13:38:28    

Классссс! Весело і цікаво живеться  Smile
Я теж хотіла б спробувати, добре що натрапила на ваш сайт Wink

ПовідомленняZippo © 20.05.09 13:46:55    

Lili, нажаль ми цим комерціно не займаємся, тому сплав по Дністру для нас рідкісна забава, яка проводиться раз в рік осінню. Тому або запасайтесь терпінням, або шукайте інший клуб який цим займається круглорічно.
ПовідомленняHoks © 20.05.09 18:46:47    Клуб "Аргонавт-Манівці"

Lili
Я мабуть можу тобі допомогти. Випадково маю інформацію, котра тобі може допомогти  потрапити на сплав.

Клуб "Аргонавт-Манівці"  запрошує приєднатись до сплаву 6-8 червня *
Сторінка Турклубу вКонтакті http://vkontakte.ru/club8021991, сайт Клубу www.manivci.lviv.ua

Вартість сплаву складає 660 грн з особи, що включає харчування, прокат усього необхідного сплавного та табірного спорядження (намети, спальники, килимки) та кваліфіковані інструкторські послуги (без вартості транспортних послуг).  
Вартість транспортних послуг - 200 грн з особи.

Детальна інформація за тел. 80979185132 Тарас або 80976211999 та ICQ 305121863 Софія

* Не на правах реклами, а суто в цілях самарянської помочі ближньому. Учасником клубу не являюсь, хоч запрошували Smile Просто хороші там, відповідальні люди, за них соромно потім не буде Smile
Повідомленняnomeaning © 20.05.09 18:50:53    

Як на мене дорогувато!!!
Я швидше б собі байдарку чи каяк купив, ніж скористався такою нагодою! І плавав скільки влізе...
І поїздка якась надто гламурненька.
ПовідомленняHoks © 20.05.09 19:02:02    

Товарісч, поможи людині, запропонуй альтернативу.
Повідомленняnomeaning © 20.05.09 19:06:27    

---------------------
prev msg
---------------------
При найпершій можливості взнаю чи буде щось Кристал організовувати.
Просто згодьтесь 860 за одну поїздку, тим більше вступну, перший раз це не мало... Саме на це я закцентував увагу.
---------------------
next msg
---------------------
Сказали що в липні кристал буде організовувати сплав, але зараз точна дата не відома ще. (принаймі тим кого я питав)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU