Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Cплав по Дністру

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 02.10.07 12:01:08    Cплав по Дністру

Якось , троє товаришів з Lviv eXtreme club, любителів активно повідпочивати подумали : чому б це не спробувати себе у підкоренні водного простору . Сказано – зроблено ! Опинившись одного похмурого , сірого і туманного ранку біля річки Дністер , я подумав : ого , початок багатообіцяючий . Що ж буде далі ? Довкола крізь туман виднілися залиті водою заболочені луги – недавно спав рівень води на річці . Успішно випхавши нашу газельку з багнюки , в яку я подумав ми засіли надовго , наш екіпаж у складі трьох чоловік успішно висадився на берег річки Дністер в районі села Нижнів , Івано – Франківської обл. . Невдовзі наш чотирьох містний катамаран гордо дивлячись вперед , зрідка потріскуючи порожніми пляжками з під мінералки , якими щедро були набиті його опуклі боки , поніс нас на зустріч пригодам дністровським каньйоном . Пройшовши кількасот метрів від місця старту в цілковитому тумані , багато разів порівнявши себе з їжачком , головним героєм загальновідомого мультика , ми опинились під масивною трубою газопроводу Урингой – Ужгород . Відбиті і погнуті хвилерізи під час весняного льодоходу , навіювали думку про страшну силу цієї ріки . Між тим нами крутило у всі боки і вперші години сплаву довелось зробити стільки обертів навколо своєї осі , скільки мабуть не довелось робити в вільному падінні парашутистам з багаторічним стажем !!!
Між тим жвава течія річки несла нас все далі і далі , і тут починаєш розуміти , що таке каньйон ! Холодний туман розсіявся , відкриваючи нам небачені краєвиди . Раз по разу ліс на схилах каньйону показував нам свої таємниці , дбайливо сховавши від людського ока гроти , які з давніх давен облюбували пустельники , використовуючи їх як печерні храми . Поворот річки – і знову казка , зі скель тонкими струменями спадає мальовничий водоспад близько десяти метрів , що розбивається об зелені водорості і мохи . Дністер приємно дивував нас своєю швидкоплинністтю . Зручно розташувавшись на нашому плотику , ми із здивуванням відзначили , що до вечора пройшли шлях у сімдесят кілометрів . Нашому екіпажу довелось пройти цю ділянку не утруднюючи себе веслуванням , позаяк течія  річки складала близько 10 км.год. За словами досвідчених сплавщиків , такий рівень води і швидкість течії бувають не вельми часто , що не могло нас не тішити . Слід відмітити , що постійне прокручування навколо осі , з поступальним рухом вперед , при погойдувані вверх – вниз вимагало від нас  наявності у відмінному стані вестибулярного апарату . Та для нас , любителів час від часу окунутись в пятий океан , це не створювало для нас жодних проблем . Кожен ранок доводилось продиратись в густий туман , який супроводжував нас декілька кілометрів підряд , заставляючи задуматись , що ж по переду – опора моста , чи паромна переправа , або ж каменюка посеред Дністра ? Та згодом туман залишався по заду відкриваючи нам все нові і нові краєвиди ! Ділянка якою довелось нам пройти завдовжки 250 км . пролягає каньйоноподібною долиною утвореною внаслідок танення льодовика мільйони років тому , як на сторінках книги з нашарувань грунтів різних геологічних епох , видно всю історію розвитку планети Земля . Саме тут є унікальні памятки природи , справедливо віднесені до памяток  світового значення . Наша захоплива подорож водним шляхом закінчилась на пятий день , там де до Дністра впадає його ліва притока Збруч , на кордоні трьох областей , Тернопільської , Хмельницької , Чернівецької , де у різні часи сходились кордони різних держав . За спиною залишилось 250 км. небаченної краси каньйону , річки й унікальних природних утворень , якими по праву може гордитись наша благодатна земля ! Кожен хто там був , обовязково повернеться сюди знову , а хто ні , не позбавляйте себе задоволення від унікальної можливості спілкування з природою !

Автор Гулько Володя

крайній раз внесено зміни: Zippo (18.12.09 8:57:04), редаговано 2 раз
ПовідомленняLyubko © 02.10.07 14:17:38    

Привіт підводникам ! В смислі не тим що плавають , а що на підводах їздять  LOL . В статті пропущена важлива деталь ! Половину шляху ми і не здогадувались про потребу стерна . Згодом ним виявилось весло , хоча , без весел ми б також обійшлись  Very Happy
ПовідомленняVictorT © 02.10.07 16:49:09    

А чё обошли вниманием "промышленный альпинизм"? Впечатления в студию!

ПовідомленняLyubko © 03.10.07 8:13:18    

Хтось міст повернув верх ногами , страшно не позлітати  LOL
ПовідомленняZippo © 03.10.07 9:04:34    

Будуть тобі враження Crazy Як видно із фотографій цього моста у нього дві "драбини". Перша коротша друга значно довша. Так от піднявшись як і усі по зовнішній стороні першої драбини продовжую далі і переходжу до другої. Лізу соб тай лізу і тут треба було Любчуку мене попросити, щоб я на пів дороги до кінця підйому, перебрався у середину драбини так би мовити в цілях техніки безпеки пояснивши тим, що недай Бог якийсь металевий прут відірветься і я стану бейсером з білетом в одну сторону Crazy . З кожною секундою і з кожним кроком до мене доходить думка "А ЯКЩО ВНАТУРІ ВІДІРВИТЬСЯ?" І хоч я не боюся висоти і все, що з нею пов'язано озернувшись вниз я все швиденько прокрутив у голові і від результатів моєї уяви руки у мене починають німіти а кроки  все повільніше... До поки я не зупинився.  Обійнявшись по міцніше я починаю матюкати Любчика, що його за язик потягнуло мене на пів дорозі ось так лякати, жиби йому було добре... Одним словом з горем пополам я переліз точніше втиснувся через ті кляті щаблі і що я бачу що вони не можуть відірватися, тому як ще запхані у отвори по бокам і наглухо заварені. Матюки далі посипалися у вже відомий вам адрес. Але історія на цьому не закінчується. Навчений на майже гіркому досвіді я як і першу так і другу дубину пролажу в середині. І от зліз ши до самого низу я розумію що вихода нема і тому як дубина закінчується в землі. Довелося мені знову протискуватись між щаблями. У тих гадів в цей момент сльози поплили коли я знову почав їх згадувати не добрим словом... Ось тобі і маєш "технічний" альпінізм...

Lyubko написав(ла):
Хтось міст повернув верх ногами , страшно не позлітати
LOL  LOL  LOL

Змінено: Zippo (16.01.09 10:22:03)
ПовідомленняTermiT © 10.04.08 11:53:04    

привіт!
а катамарана де взяли?

ПовідомленняZippo © 10.04.08 11:55:17    

TermiT написав(ла):
а катамарана де взяли?
В тернополі домовилися з пластунами і взяли в оренду (ПО БЛАТУ) Smile
ПовідомленняTermiT © 22.04.08 21:58:37    

Ностальгія за Дністром..
ПовідомленняIrakezBest © 15.01.09 21:24:00    

Щоб не було ностальгія заходьте на сайт про Дністер. Там і фото і відео. Звіти про сплави.
ПовідомленняFistashka © 18.01.09 21:42:20    

Вдалий лінк. На цьому сайті багато корисного інфо та  класних фото з Дністра...
Згадалось як добре нам було цієї осені на сплаві.
Повідомленняnomeaning © 19.01.09 22:52:02    

Класні вам весла дали тернопільці...

В нас діло було так

Старт відбувся в Галичі.
Розвага тривала 3 дня.
За перші 2 дня подолали 60 км.
За 3й день 90 км). Сказали, що катамарани треба вже віддавати і на них чекає машина,
от і довелось гребсти весь день безперестанку Very Happy
ПовідомленняZippo © 19.01.09 23:30:27    

nomeaning написав(ла):
Класні вам весла дали тернопільці...
Я не пойму чому Борис Гора не дає нормальні весла? Чим він це мотивує? Щоб до хорошого не звикали чи шо? Така сама ситуація з спас желетами я бачу... Very Happy
Фотки прикольні Clapping побачив деякі знайомі фейси Very Happy

Повідомленняnomeaning © 20.01.09 1:35:08    

В перший день проблема тримати весла.
На другий день проблема розігнути пальці))
На третій день вже все пофіг Very Happy

Знав би, взяв би своє весло  Very Happy

Знайомі обличчя це Кенні (Ігор)?
Повідомленняtinigard © 20.01.09 8:21:18    

Дністер ще пів біди.. я тим веслом гріб на Пруті.. я людина спокійна і зважена, але до істерики було небагато - мало того, шо ту шуфлю в руках втримати - то вже чогось варте , вона ще постійно намагалася розкопплектуватися на власне саму палку і шматок бляхи.
Лопасть прогиналася і мала немалий шат.
У відповідь на запитання - чого ти без свого весла був - тоді були великі проблеми з розмитненням цих самих весел, і всі мої успішно там лежали добрий місяць.
Стосовно жилетів - справа в корпоративному іміджі. Ідея "Кристалу" - це , щоб учасником "спортових" акцій міг стати найбідніший студент. А звідки в нього гроші на нормальний жилет чи весло? Це до того є питання, чому кожен поважний спелеолог носить на гельмі петцеляче Дуо. Такий собі елемент відмінності.
ПовідомленняZippo © 20.01.09 8:32:03    

nomeaning написав(ла):
Знайомі обличчя це Кенні (Ігор)?
Він самий + Герасимів Юрій і ще один (забув як звати, він в синій куртці стоїть Embarassed )
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU