Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хто скаже шо таке снігова королева?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняExtremal © 24.09.07 21:26:23    Хто скаже шо таке снігова королева?

Хто скаже мені шо таке снігова королева?  Very Happy  "Калитесь граждане парашютисты"
ПовідомленняVictorT © 24.09.07 21:28:12    

Гы-гы, придёт время, узнаешь  Goof
ПовідомленняWXP © 24.09.07 22:46:52    

Снiгова Королева! Друже мiй це першоразниця яка стрибнула тандем i ще пiв години на морозi i яка зрозумiла за 1-ну хвилину вiльного падiння що таке ВIЧНIСТЬ!
ПовідомленняZippo © 25.09.07 5:45:52    

Морожена першоразниця LOL
А як шановний тоді з вашої точки зору розшифровується "ЗОЛОТАЯ ОСІНЬ" і "ПУСТИНЯ КАЛАХАРІ" Surprised

ПовідомленняHoks © 25.09.07 13:18:47    

Золотая осень - це коли тандем "майстер" пролюбив висоту, вікрив два купола, і один з них відчепив. Ото ті купола і падають, як листячко в листопаді. Тут можуть бути різновиди. Наприклад зелено-червона осінь, жовто-синя і т д, в залежності від кольору купола.
А Пустиня Калахарі.... це, любі друзі,  стан, в якому перебуває попа пасажира, причепленого до цього тандем "майстра". ГИ!  Goof
ПовідомленняExtremal © 01.10.07 20:00:57    

Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

VictorT, ZIPPO нушо то правда?
ПовідомленняZippo © 01.10.07 20:26:35    

Ці укладки парашутів треба просто на власній шкурі ПОПРОБУВАТИ. Тому як ніхто тобі конкретно не скаже, що це таке. Так що сорі друзяко...[/url]
ПовідомленняExtremal © 01.10.07 21:24:06    

Smile  нічо, прийдеться чекати. Чув вона має бути зненацька, то вже цікавіше Very Happy
Повідомленняfozik © 19.10.07 9:59:02    

остановите землю я сойду.....
ПовідомленняVictorT © 14.05.08 16:52:08    

Ну я думаю, по прошествии времени тему уже можно и рассекретить, тем более, скоро эту инфу уже всё равно можно будет найти с помощью поисковика (чего нельзя было раньше).
Обсуждение: http://www.skycentre.net/index.php?showtopic=6422
Видео: http://www.4shared.com/file/47549868/9ec0b4f4/Opening.html
Обещались ещё подкинуть более качественное видео.

ПовідомленняРейдер © 14.05.08 19:49:22    

Класно збоку виглядає))
ПовідомленняProff © 15.05.08 9:05:02    

остановите землю я сойду..... Very Happy  LOL
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU