Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 03-05.09.2010

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 11.08.10 19:06:45    Сплав по Дністру 03-05.09.2010

Наказ 160480/1600-25:12082010.
Головне адміралтейство "Lviv eXtreme club".
Департаменту вербування в спецпідрозділ "Водяники і Русалки Дністрові".
                                                                                                     НАКАЗ
Провести черговий відбір особового складу (21 людина) на операцію, під прикриттям-назвою "Сплав на Дністрі", морально-, фізично-, духовно-, нервово-, тютюно-, алкоголе-, шлунко- та іншоякісних СТІЙКИХ добровольців-новобранців та фахівців (ті що КримРимМідніТруби пройшли).
Термін проведення операції: 3-5 вересня 2010 року (себто цього року).
Термін відбору: 22 доби
На основі відібраних професіоналів-добровольців визначити наступні посади (на місці прибуття): 1. СтарПом (старший помічник капітана, той що справа від капітана сидить); 2. Мічман (спереду дислокується і відповідає за швартування до об'єктів); 3. Прапороносець (відповідальний за прапор Клубу); 4. Матроси.
Основні вимоги:
- психічно здорові. Можливий варіант "помішаних" на різних видах спорту, в т.ч. і екстремальних, при наявності довідки, чи гарантій кількох людей, про відсутність небезпеки для оточуючих.
- морально та фізичностійкі до непередбачуваних обставин (типу гроза, град, вітер, шторм, спека та інші природні явища, а також здичівші, чи зглуздуз'їхавші члени команди, чи флотилії).
- тверезомислячі за будь-яких обставин, не зважаючи на можливість нетверезофізичного стану (не кидати з перепугу весла, не кидатися за борт, тим паче на людей, не переводити повітря, тим паче не псувати, не ображати інших матросів, та керівний склад, не здіймати галас там де не треба)
- відсутність будь-яких застережень по здоров'ю, які забороняють приймати участь в операції "Сплав на Дністрі"
- патріотичне почуття до Батьківщини-України, народу, природи, флори і фауни Дністровського ареалу (не давити черв'ячків, мушок, комашок і т.д., а також не зривати дарма прекрасні квіти, травинки і теж т.д.), а також симпатія до народної творчості. Зокрема до неповторної пісні "Чарівна Скрипка"
- наявність екологічного складу розуму та відчуття відповідальності (не смітити, не палити де забороняється, не руйнувати те, що стоїть віками)
- гуманізм
- почуття прекрасного ("зупинити мить").
- гумор. Можливий варіант неординарного гумору.
- командний дух та взаємопоміч.
- чітке виконання команд капітанів, та Адмірала.

Місця набору рекрутів: парашутні дропзони, аеродроми, об'єкти роуп-стрибків, дайвінгу, маршрути велосипедистів та байкерів, швидкісні траси гонщиків на автомобілях, будь-які горбаті місцевості, де тусуються альпіністи та любителі гір. Заглянути також під землю та каналізацію (теж бувають нормальні хлопаки та диффчата). Підключити максимально до роботи "офісний планктон" і показати їм, де життя починається. А також інші місця та зони де пролітають, проїзджають, пробігають просто класні люди.

Маршрут:
Пункт старту: с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко (пункт призначення). Довжина маршруту приблизно 109 км.

Забезпечити рекрутів наступним:
- перегляд максимально цікавих місць на протязі маршруту (по можливості): утаємничений водоспад "Дівочі сльози", секретні руїни Раковецької фортеці, секретний бункер на "гребні" каньйону, надзвичайно замасковану ГідроЕлектроСтанцію, по сумісництву масажні джакузі, під кодовою назвою "Джуринський водоспад", неподалік показати розвалини середньовікових ракетних установок, чи то космодром інопланетян (вияснемо по ходу діла) в народі звані, як руїни Червоногородського замку. Окрім того обов'язково справжній, і головне смачний, шашлик в перший вечір на місці дислокування флотилії на ночівлю, і запашну вечерю із справжньою армійською "тушонкою" в кращих традиціях кулінарії на наступний вечір. На протязі всього часу чудовий настрій, "мертвий" сон, сміх до стадії катуляння по катамарану/землі, веселу компанію  та цікаві реалістичні байки, анекдоти, життєві історії, маленькуі екскурси в історію по ходу сплаву.

Наявність в кожного добровольця:
Амуніція:
- наплічник
- намет
- каримат
- Спальник
- Миску, кружку, ложку, ніж, ліхтарик, 120 л сміттєвий мішок, туалетний папір та інші засоби особистої гігієни.
- крем чи аерозоль від комарів, а також крем від/для засмаги.
Продуктові запаси (згідно меню капітана ZIPPO. Орфографія, граматика, стиль збережно):
- четвертина чорного хліба в день
- 1 пакет мівіна вермішель зранку
- 2 пакети мівіни картоплі ввечері (можна небрати, бо буде шашлик а на другий день гречка з м'ясом)
- палочка сирокопченої колбаси, (додаю зранку до макарошок або картоплі, так самачніше і поживніше)
- шмат сала, або накрайняк шпондера!
- 1-2 консерви (шпроти/кілька/паштет/тушонка) хто шо любить...
- 1 банка/пакет згущеного молока (з крекером і чаєм йде на ура)
- пів плитки чорного шоколаду в день + печеня, вафлі, халва і т.д.
- сухофрукити (курага, ізюм і т.д. )
- горівка (при умові якщо вас прив'яжуть до катамарана і нап'ялять спасжелет)
Екіпірування:
- шорти, панама, плавки, літнє взуття
- теплий комплект одягу
- дощовик
- інше згідно індивідуальних побажань

Довести до відома новобранців наступну інформацію:
- Доїзд "туди-сюди". В п'ятницю вночі о 02.45 сідаєм в поїзд № 008 на станції "Львів" і переміщаємося до Тернополя 4.54 (квиток коштуватиме ~ 36 грн повний і 18 грн студентський). В Тернополі о 05:00 ранку на нас буде чекати 24-ох місний бус. Оперативно в нього пакуємся і їдем в пункт старту с. Нижнів звідки в нас почнеться операція "Сплав по Дністру". Там складаємо наші катамарани, вручаємо інструкцію як користуватися веслом, та доводимо до відома основні команди. По прибутті в пункт призначення с. Устечко під прикриттям сонця оперативно маскуємося під місцевих мешканців, та екстренно сідаємо в спецтранспорт і їдемо на проміжну базу в Тернополі.
- Ціна. Для членів клубу 300 грн, для решти бажаючих 350 грн.

Скласти кадастр рекрутів наступним чином:
- буду сам, чи з другом/-ями (кількість)
- наявність амуніції (намет, спальник, каримат і т.д.)
- місце основої дислокації, та час вибуття/прибуття на точку збору в Тернополі. Для новобранців з І-Франківська можливий спосіб прибуття безпосередньо в точку старту с.Нижнів (від І-Франківська приблизно 35км).

Для засвоєння іформації дивимся фотки з минулого сплаву. Як бонус фото і відео з позаминулого.

Список в порядку прибуття добровольців: Write
  1. Zippo Львів
  2. ANGELo Львів
  3. Lyubko Тернопіль
  4. Hoks Київ
  5. VictorT Львів
  6. PRiveT Тернопіль
  7. Victor SV Луцьк
  8. Slonik Луцьк
  9. Сunami Львів
  10. Lex Львів
  11. RGBakaSkyHare Київ
  12. Юська Київ
  13. Progektor Львів
  14. VyBryk Львів
  15. VZoL Луцьк
  16. Bumer Тернопіль
  17. Lea Львів
  18. Oli_4ka Львів
  19. AlexVL Львів
Залишилось Sailboat 5 місць.

крайній раз внесено зміни: ANGELo (03.05.11 11:16:12), редаговано 18 раз
ПовідомленняVictorT © 01.09.10 20:35:36    

Из львовян сегодня билеты взяли VictorT, Lea, Сunami, Lex, Progektor в 11-й вагон 008-го поезда, который отправляется в 2:45. Кто не взял, берут либо сами, либо сами организовуются для совместной покупки.
На вокзале перед отъездом встречаемся в 2:15 возле главного входа.

ПовідомленняLea :) © 02.09.10 10:12:17    

Люди... там бачу є одне вільне місце, а можна я його закріплю за собою, тобто, що зі мною поїде моя подруга ?!!! Вона не має спальника, але має каримат, також палатку. Я тут  подумала, що так як Кастор згодився приютити мене з сестрою в своїй палатці, може там вистачить місця ще для одної Wink , а, Кастор, що скажеш ?  Allakh  вона чемна  Very Happy
Так що, записуєм ?!!

ПовідомленняANGELo © 02.09.10 10:51:39    

Lea Smile, звичайно, що бери подругу!  Cool Закріплене за подругою.
ПовідомленняVictorT © 02.09.10 13:32:06    

Lea, гарем расширяемый, масштабируемый и инкапсулируемый. Множественное наследование тоже поддерживает Embarassed Very Happy (я тут после семинара по си-шарпу Shocked )
ПовідомленняAlexVL © 02.09.10 15:17:42    

Хотів би приєднатись до компанії, спорядження є,
хтось може знає чи є ще квитки до Тернополя на цей поїзд?

ПовідомленняVictorT © 02.09.10 15:33:46    

AlexVL, судя по поездатым сайтам, ещё много. Да и мы вчера без проблем билеты взяли, места шли по порядку. Дуй на вокзал Wink
ПовідомленняAlexVL © 02.09.10 15:42:02    

Ок!. Якщо будуть квитки я з вами! Good
ПовідомленняLea :) © 02.09.10 16:17:36    

AlexVL написав(ла):
Якщо будуть квитки
Квитки є! Я взяла сьогодні один, навіть в наш 11 вагон Shocked
ПовідомленняPRiveT © 05.09.10 20:56:31    

буду першим!
все було просто чудово! погода не підвела, компанія суперова, новімісця для мене були!
Окрема подяка організаторам, Любчику, і всім решта за гарний настрій, "мамі" за турботу ))
чекаю фоток і нових подій від екстрім клубу!
ПовідомленняLea :) © 06.09.10 18:18:39    

Говорять: "Перший млинець грудкою", думала, що погода підкачає, але зважаючи на отримані враження і компанію, на це мало зверталося уваги Smile ! Одним словом, я ду-у-у-у-уже задоволенна!!! Yahoo

PRiveT написав(ла):
"мамі" за турботу
Acute
ПовідомленняVyBryk © 07.09.10 0:19:38    

Досі під враженням! Бомба. Дуже рада знайомству з усіма.
Організаторам великий дякс!
Віка. Happy
ПовідомленняANGELo © 07.09.10 8:19:57    

Всім вітання!
Коли ж той сплав набридне?! Very Happy  Кожний раз пропливаю тим самим маршрутом і не можу насолодитися первозданністю природи, її барвами та фантазією оточуючих пейзажів. Навіть не зважаючи на неприємні моменти з холодним дощем, - все було неперевершено. Дякую всім за компанію! Особлива подяка за оригінальність підходу до "греблі" моїй команді. Ви дали мені можливість повністю розслабитися, тобто забити на все.  Very Happy Звичайно, що це в хорошому розумінні. Персональна подяка Lea, вона ж Ленін, за намагання допомогти з моєю спиною (останню ніч та день я перекваліфікувався у нерухомого через біль у спині), таке я ніколи не дозволяю.
Цей сплав пройшов під гаслом "Ай плять!!!", "Ох, йпт!", "Курча банда!" і т.п. періодично від того як люди розуміли, що вони позабували необхідні речі вдома. Особливо Зіппо, який забув ВСІ свої харчі і не тільки, і я, який забув також багато чого необхідного.
Можливо погода була б ще гірша, таку яку очікували ті, хто не поїхав через страх перед негодою, але!.. Vava ...але! Acute В жертву мешканцям Дінстра було принесено: два ножі, батарея, кришка від казанка, окуляри, закуска "Пікнік" зі смаком хімії... Напевно ще щось було принесено, але пригадати не можу. Список буде поповнюватися. Razz
Але саме головне!!! Всі живі та здорові, здається. Незважаючи на те, що з нами був Кастор. І саме головніше - він нікуди не губився, і все з ним добре. Кастор! Так тримати!

ПовідомленняProgektor © 07.09.10 8:50:59    

ВСІМ привіт! відпочинок був незабутнім і просто бест. Я взагалі-то розраховував (дивився по прогнозам) на страшенно сильний дощ і готовий був навіть їхати попри нього, але дякуючи вищим силам погода була просто чудесна, навіть можна було годинку-другу позсмагати.  Yahoo  Good
Було з команди Sailboat "Голубая устрица" Sarcastic hand Laughing  "Бабслей" New russian  Laughing і наш Preved з прапором (якому не могли придумати назви Surprised )
Команда нашого екіпажу була просто супер (так навіть сказав сам Lubko Allakh ) Класно було ще коли спільними зусиллями відгадували слова в грі "показуха"-- ги-ги  Very Happy П Р О С Т Р А Ц І Я ..... Very Happy
Про нашу природу на берегах Дністра, це окремий потрібно робити розділ щоб все переказати... її красу.. водоспади... печери...
Всім дякую за компанію і за спілкування.
ПіСі: здається я нічого не втопив в річці, крім свого 1 красовка, який потім зміг до мене повернутися і порваної жилки з наживкою для рибалки. Вибухів консерв, бутилок і каміння нам не бракувало під час відпочинку... Bomb
ПовідомленняCunami © 07.09.10 9:40:44    

А нашу команду можно назвать Флагман - мы же с флагом всю дорогу плыли)) Ну и гребли периодами как подоранные теряя настил катмарана  Very Happy
Мне очень понравился сплав - хочу еще))
Такой заряд энергии - просто бомба!
ПовідомленняLea :) © 07.09.10 10:29:30    

ANGELo написав(ла):
Персональна подяка Lea
Ого, Я в шокові Shocked .... ANGELo... і дякує Surprised ?!!! Люди, він же норовив скинути мене з катамарану всі ті три дні, каже: "рот не затикається" Very Happy

ANGELo написав(ла):
вона ж Ленін
А вот за леніна Атвєтіш MadInvalid, хто обзивається в того воко Vava ... Pardon
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU