Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дайвінг у Львові

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 13.08.07 11:39:10    Дайвінг у Львові

Ура!!! Yahoo Нарешті я спробував це, нав'язливе останнім часом, в моїй голові слово дайвінг. Diver  Мене ще досі «колбасить не по-детццкі». Crazy Скажу вам чесно, такої «ізмени» в мене  ще не було з часів моїх перших стрибків з парашутом. Embarassed Я завжди дивився по телебаченню передачі  і думав,  що змушує тих людей пірнати?  Тепер я знаю що, але не скажу Razz тому, що це як стрибок з парашутом! Словами не передати, Happy і яке б там відео і фото ви не переглядали, треба просто взяти і спробувати. Diver Запитаєте, що там може бути такого цікавого для мене під водою? Ще й після повного перегляду всім відомого з дитинства серіалу «Підводна одісея команди Кусто» А тим більше ще й на наших водоймищах, де нема ні коралів, ні затонувших кораблів, ні літаків. Так ось ви глибоко помиляєтесь. Тому, що таких речей і відчуттів у великому селі Львові ви по телебаченню не побачите Confused  Візьмемо, наприлад, таке озеро як Задорожнє, друга назва Байкал (~ 40 км від Львова). Я думаю, що практично кожен львівянин був там, але навіть гадки немає Unknow, що там коїться на дні. Що можна сказати з особисто моїх ламацьких вражень... Вода була просто клас! Good Можна було спокійно плавати без гідрокостюма, що ми і зробили з моїм просто гуру Allakh, наставником Вовою Drink з ЛКАВ (Львівського Клубу Активного Відпочинку) майстром активного відпочинку і дайвером Diver зі стажем. Пройшовши мінімально потрібний інструктаж «першоразника», ми в тандемі булькнули з Вованом під воду. Я виступав в ролі риби, прилипали Very Happy яку за руку буксирували збоку Cool. І я прозрів!!! Shocked Від досі невідомого для мене світу. З страху замішеного на адреналіні і усвідомлення того, що я під водою, дихалось мені так часто і жадно, немов я щойно пробіг якийсь марафон. З часом, коли усвідомив, що все працює як годинник і нема чого тратити час на всякі заморочки в голові, що «типа» щось може поламатися або піти не так як планувалося, я, нарешті, зумів трохи розслабитися і відповідно плавно і виважено дихати, так би мовити економно. З цього моменту і почався чистої води кайф від спостерігання за дном озера і рибами які там плавали. До речі, що до чистоти води. На дні (5-7 м.) вона набагато чистіша ніж до чого ми звикли біля берега. Булькаючись на дні, дорогою нам часто траплялися не дуже приємні Mad, але смішні «згадки» про існування цивілізації. А саме: пластикові пляшки, алюмінієві банки зпід пива, одноразовий посуд, маски, окуляри, заколки для волосся, навіть бейсбольна кепка Very Happy Наплававшись, пливемо до берега. І тут така картина LOL На березі нас як по замовленню зустрічало якесь відпочиваюче сімейство, у якого були ознаки явно здивованого характеру Shocked Very Happy Напевно вони чекали Лох-Неське чудовисько, ги-ги. Перші слова від парочки звучали так: «ХЛОПЦІ ВИ ЗВІДКИ?» Відреготавшись LOL  LOL  LOL  до кольок в боці ми випалюемо банальну фразу: «ЗВІДТАМ»  LOL Одним словом, всього і не описати…
В кого з’явилося велике бажання пережити такі екстра враження і не знає куди звернутися, то це не проблема. У львові є професійний дайвер центр "Немо" Diver Good, який проводить професійне навчання з міжнародною сертифікаціею PADI  Open Water Diver (дайвер відкритої води), який діє всюди куди б ви не поїхали відпочивати. Одним словом  дзвонимо до людей, які зможуть вас ощасливити Wink Може там і побачимось Wink Drink

Фотографії з дайвінгу на «Задорожньму».

P.S. Вован заряджай балон, бо щось обіцянка про вилов раків не дає мені заснути Very Happy Drink

крайній раз внесено зміни: Zippo (24.12.11 15:23:17), редаговано 11 раз
ПовідомленняВова © 13.08.07 12:44:12    

Привет, всем! Да, весело провели время  Yahoo
Я рад что всем понравилось, но замечу, что ночью намного интересней  Very Happy
Что касается той семейки, они отдыхали за кустами и не видели как кто-то погружался...поэтому приближающиеся существа с выходящими бульками на поверхность их очень озадачили  Very Happy
Валера- молодец! Быстро всё схватывал!

P.S. Ролик будеш делать? А то словами подводный мир не передать..конечно не Египеп, но всё же
ПовідомленняZippo © 13.08.07 13:22:11    

О які люди в Голівуді Very Happy Ролік буде обов'язково! Спокійний такий собі без особливої динаміки як мої попередні творіння Yahoo Crazy Затримка поки що у музичці яку я ще не встиг скачати для кліпчика.
ПовідомленняСлІпиЙ © 15.08.07 11:10:29    

мда... жирок. І я хочу, але в Тернопільському ставку, як казав Ваня "Байкер", можна найти тільки жіночі труси і гумко до волосся...
ПовідомленняNAZ@RIY © 17.08.07 14:23:37    

Very Happy  Ото гарно ти сказав про наш став, Сліпий!  Good  А дайвінг спробувати треба! Збираємось!!!
ПовідомленняСлІпиЙ © 17.08.07 15:18:19    

О! Назарку, радий тебе тут бачити :0))
Дайвінг то добре, але по баблу я не дуже влажу і на стриби і попливати, а хочу пропадати 10 сек. :0///
ПІСІ Тяжела і нєказіста жізнь тєрнопольского гітаріста :0Smile

ПовідомленняNAZ@RIY © 17.08.07 15:37:28    

Я також радий, що нарешті я з вами усіма!
По-грошах дійсно скрутнувато, а у скільки, доречі, дайвінг обходиться?
ПовідомленняZippo © 17.08.07 16:49:03    

Та ви уявіть собі коли ви наплаваєтеся Diver  вдосталь на нашиш болотах і коли буде можливість рванете у Єгипет. О то буде контраст відчуттів Very Happy
Сертифікат PADI OWD коштує ~ 300$ оренда cпорядження десь ~ 20-30$. Короче набагато дешевше чим парашутний спорт.

Повідомленняmitra7 © 03.09.07 15:59:25    

ZIPPO
щасливий власник підводного боксу до фотоапарату Т100 повідомте, будь-ласка, де придбали цей скарб. Дуже потрібен: в четвер їду в Хорватію, обдзвонила всі інтернет-магазини - нічого не знайшла
ПовідомленняZippo © 03.09.07 17:03:46    

пише ЩАСЛИВИЙ ВЛАСНИК Crazy . Замовляв я це чудо у Києві черз ось цей інтернет магазин Matrix і чекав я йо десь тиждень півтора, тому як річ не ординарна.

крайній раз внесено зміни: Zippo (04.01.09 11:07:47), редаговано 2 раз
ПовідомленняВова © 04.09.07 13:49:00    Задорожные РЕКИ и весёлая компания дайверов

Задорожные РЕКИ Very Happy
Повідомленняtaras32 © 30.05.09 21:35:32    підводне полювання

ВАЛЕРА - попробуй у Хрінниках це одна з найкращих точок дайвінгістів в Україні, я правда всього навсього простий рибак, але знайомі відійти від побаченого довго неможуть. АЛЕ Я ПРО ПІДВОДНУ ОХОТУ - попробуй один раз і станеш фанатом.
ПовідомленняПорядок © 28.02.12 13:27:06    

Где я могу заниматься дайвингом во Львове? Переезжаю жить.
ПовідомленняZippo © 28.02.12 15:12:22    

Порядок написав(ла):
Где я могу заниматься дайвингом во Львове? Переезжаю жить.
Вы имеете в виду курсы по дайвингу, или присоединиться к клубу дайверов? Diver
ПовідомленняПорядок © 28.02.12 15:18:30    

присоединиться
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дайвінг / Фрі дайвінг / Скуба дайвінг / Снорклінг / Підводне полювання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU