Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо з ДН нашу umo4ku! :)))

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFreud © 03.08.10 18:09:05    Вітаємо з ДН нашу umo4ku! :)))

Вітаю з днем народження, бажаю здійснення всіх мрій, п'янкої любові, неземного щастя, міцного здоров'я та успіхів у всіх починаннях!!!
ПовідомленняVova © 03.08.10 22:57:12    

umo4ka вітаю! Міцного тобі здоров'я, великого щастя і успіхів в житті!  Rose  Rose  Rose
ПовідомленняAndrey © 04.08.10 0:43:00    

Вітаю!!! Rose  Rose  Rose Франківськ форева!!!! Crazy  Щастя, здоровя, кохання шаленого і усього чого тільки забажаєш Wink
ПовідомленняSuzi © 04.08.10 15:30:23    

Я з запізненням троха  Embarassed

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!  Rose

Повного, насиченого та веселого життя тобі побажаю!
Щоб ти завжди мала, де виливати свою енергію та адреналін!  Goof
Хай кожен день буде як свято!
Побільше приємних емоцій та побільше посмішок!
Будь щасливою!

ПовідомленняZippo © 04.08.10 16:00:47    

Вітаю вітаю вітаю!!! Всього самого самого. Rose

Щоб ти твердо стояла на ногах Very Happy

ПовідомленняVictorT © 04.08.10 17:21:38    

Присоеденяюсь Rose
Желаю, чтобы тебя всегда дожидались и не приходилось в пути поворачивать обратно.

ПовідомленняUmo4k@ © 04.08.10 17:40:22    

Дуже дякую друзі. Приємно...
Ви найкращі!!! Дуже радію з того що знайома з вами усіма, пам*ятаю всі відпочинки проведені разом!!! Всі ці дні незабутні, веселі, переповнені позитивом і емоціями від яких можна вибухнути! Приємно бути одною з вас, отримувати привітання на свята, запрошення на різні поїздочки. З вами я знайшла і відчула багато нового, багато таких відчуттів і вражень про які мріяла пів життя, та не мала в цьому плані однодумців!!! Завдяки вам моє життя яскраве, цікаве і захоплююче!!! Ще раз дякую!! Люблю вас всіх дуже сильно!!!! Clapping  Clapping  Clapping

Повідомленняtt © 04.08.10 21:39:39    

приєднуюся Rose
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU