Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Свидовець - порадьте маршрут на два дні

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtoshik_ss © 03.08.10 17:38:07    Свидовець - порадьте маршрут на два дні

Планую пробігтись по Свидовцю, на це маю понеділок (з півдня), вівторок, і півдня середи - щоб в четвер опинитись у Вінниці. Ось такий "ребус" Smile

Бігаємо добре! Так що планувати можна довгий маршрут (весь Чорногірський за два дні здолали)

Звідки краще - кажуть, з Квасів, то я згоден. Але тоді куди спускатись. В Ясіні - це дуже треба довго шастати Близницями Smile В Усть-Чорну, тоді коли треба там бути, щоб доїхати так, як писав з початку???

Дякую всім!!!
ПовідомленняAndrey © 04.08.10 0:59:58    

toshik_ss написав(ла):
Бігаємо добре! ...весь Чорногірський за два дні здолали

То раз так, то влітку Свидовець можна за такий час вздовж і впоперек оббігати. Потім ще самі нам маршрути порадите Wink

Повідомленняtoshik_ss © 04.08.10 7:11:45    

Різниця лише в тому,що по Чорногірському пробіглись знаючи як туди і назад добратись. А щодо Свидовця - дійсно краще туди, а потім ще й назад бігти?? Smile  
Може все ж таки є поради щодо як краще завершити мандрівку?

І якщо я буду у Львові десь о другій ночі, то краще рухатись в напрямку Квасів чи все ж таки в напрямку Усть-Чорної? Як на мене, то завершати краще в Квасах - виїхати вночі на Львів дуже легко, що не скажеш про Усть-Чорну.
Десь читав, що до Буковелі хтось спускався з Свидовця - на скільки це прикольно? Smile
Повідомлення7eMEN-off © 06.08.10 6:16:55    

Кваси-Буковель.... 60км...через браткывську та чорну кливу.... 2 дні  маршрут...
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняYura_lviv © 07.08.10 11:02:32    

як варіант: їхати до Надвірної, звідти якось добратись до с. Битриця...а звідти є нанесений на карту маршрут на Ясіню (або Кваси): вздовж ріки Гропенець до г. Братківська, далі на південь до перевалу Околи, через Ашпинецький заказник до г. Тамарука, далі г. Трояска - г. Ворожеська - г. Крачуняска - траверсом г. Стіг і в ур. Драгобрат на хребті вибираєш: або по дорозі 13км до ясіні, або через Жандарми і Близниці в Кваси (орієнтовно 10км).
По карті 1:75000 Рахівського району пише довжина дистанції 50км, час проходу 3 дні (думаю за 2 можна справитись)...

ПовідомленняOdissey © 18.08.10 14:06:11    

якщо не боїтесь додаткових підйомів і добре орієнтуєтесь то нормально буде Кваси-Бистриця,
Кваси-Близниця - Стіг траверсом - Апшинець (на озері ночувати можна) - Татарука - Перевал Околи - Братківська - Бистриця.

По хорошій погоді йдеться швидко, два нормальних підйоми - Близниця і Братківська......а от Між Татарукою і Околами маршрут не ясний дуже - можна збитись і заблукати (((

з Бистриці десь до обіду виїхати не складно, а ввечері не знаю...

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU