Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

25 оргазмів одночасно!!! Це реально, але не на землі.

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 27.07.10 19:19:20    25 оргазмів одночасно!!! Це реально, але не на землі.

Ітак, почнемо... а почну, мабуть, з того як я докотилась до такого життя  Embarassed  а я, як і багацько хто з вас, панове, мріяла довго але ніц не робила. І тут... якось випадково натрапила в павутинні на сайт ніяк не пов"язаний з екстримом і пригами, там один парень час від часу викладав свої пости на парашутну тематику. Я кілька місяців регулярно відвідувала той сайт, а вот просто спитати у гугла- то слабо,  Fool моя мрія росла собі і росла доки я не стала про це думати більше ніж про інші речі (при чому гуглу питання далі ніхто не задавав Fool ) Хоча я вже ходила як маньячка Goof Не придумавши нічого мудрішого, як написати до орла, який знає щось про парашути, я реєструюсь на тому сайті і пишу йому в лічку - чого я хочу від життя... на що швидко отримую номер аськи.

Вот, думаю, ща все взнаю Yahoo Но не тут то было  Shocked в асьці парень почав нагло морозитись і на всі мої спроби встановити контакт і отримати відповідь протягом 4-х днів було мовчання Crying or Very sad У мене розпач (замітьте до гугла так і не дойшло )!!! І тут... коли я вже почала сумніватись в адекватності людини до якої стукаю  Yahoo  Yahoo  Yahoo  мені відповіли!!!

Получивши ссилку на цей сайт і мінімум потрібної інфи я в найближчі ж вихідні зібрала манатки, сіла в машину і, не сказавши нікому ні слова вдома, поїхала здаватись  Goof

Ще, для вас, дорогі читачі, уточню що парень виявився цілком адекватною людиною, просто йому мій нік не сподобався, він 4 дня думав шо я - СПАМ Acute

Приїхала в Цунів... нафік я машину вчора мила?!!!... ти тішся шо взагалі проїхала Very Happy  Перший, кого зустріла, великий такий дядька коротко стрижений ( устрашающого віду  Vava )  сидів шось колупав в машині на галявині... Добрий день! Я тут у вас пригнути хочу, мені до кого?! Великий дядька, не встаючи, пооовільно зміряв поглядом то руде чудо бальзаківського віку, що стояло перед ним в гордом одіночестве... і так махнув рукою в напрямку куда мені надо було сваліть... бо погляд був - така суміш " ходят тут всякіє " + " і чо тобі вдома не сидиться зрання?! " + " ліпше б ти викрутку подала".

Далі якийсь час все як у всіх, за винятком того шо я одна і на мене дивляться через це странновато (а мо то мені так здавалось), пока мені не захотілось в туалет і тут на моєму шляху знов виріс той велетень у якого я узнавала "куда мені надо", чемно спитавши, де знаходиться це заповітне місце, я почула страшну відповідь - ВСЮДА Shocked Тут мені захотілось додому Crying or Very sad

Переживши інструктаж і підгонку парашута, всім сказали - ждать. Оскільки поговорити я не мала з ким, бо друзєй нема, страху нема, лягла на лавочку під порогом і задрімала... Опять прийшов короткострижений перец і почав питати чи не страшно... Моє ображене самолюбіє пам'ятало "ВСЮДА"  і розмовляти я не желала... Ну-ну побачим шо ти в літаку скажеш Very Happy і опять кудась пропав.

Нарешті дочекались коли нас вбрали в наші дуби... Лінія осмотра... Shocked Отой наглий тіп буде нас знімати Very Happy Ідем на старт, а він все - не страшно? я - ні... ну-ну...

Скажіть пару слів перед стрибком на камеру... Моя черга - хочу заробити на шестисотий Goof  бачу за камерою здивований погляд (нарешті) Very Happy і додаю... стрибок Yahoo Сідаємо в літак... вперед... це був не тільки перший приг, а й перший політ, я щиро тащилась від краєвидів, смикала перестрашаних сусідів за рукава - подивіться як гарно!!! На що отримувала сухе - ага... почула питання Омеляновича - ну шо, страшно? подумала - ви шо тут в страшилку бавитесь? Сказала - ні... почула пііііп... піііп... помітила вивчаючий  погляд оператора... Пішов перший... у мене легке хвилювання... Моя черга... повітряний поцілунок на камеру і... провал... в просторі і в мозгу... кільце... купол... ТОРЧ!!!!!!!!!!! Відчуття навіженості, несамовитості і кайф... нескінченний!!!!! З чим порівняти (так потім питали)?! Самі знаєте з чим ! Тільки сильніше набагато, так і казала!!! СТОП! Ніхто ж не знає, мені ж не повірять !!! Shocked Телефон в одну руку, камера в другу... і жіноче щастя...

ЙО Shocked запаска вот бля... не дадуть поговорити... телефон зажимаю плечем, камера висить на руці,  мозги ввімкнулись... збираємо запаску... позор частковий (то я так сама себе заспокоювала) запаску зібрала  Shocked земля поряд а у мене руки зайняті! Бігом все по кишенях і ножкі разом.

Всьо!!! Під улюлюкання інструкторів притащила сумку в клас, дістала двадцятку за завтик... Але - кажу - у мене поважна причина... Я до коліжанки подзвонила. На що отримала погляд - врёте ви всё!.. Не вірите?! Дивіться! BeeeОмелянович після просмотру нарешті простив запаску і подивився на мене як на людину, а страшний дядька сказав як його звати - Віталій Костюк Very Happy Ну шо? я боялась? - НЄА... Отак-то. Отак я і живу тепер від неділі до суботи, а ше зробила висновок з того як dolphin від мене в асьці  морозився бо він таки був не крайній до кого я так стукала Very Happy і тепер я пишу так - Пуговка (15:13:19 12/07/2010) у мене дикий нік, але я не спам, я парашутістка.

Всім цьом.

ПовідомленняLucky © 28.07.10 9:12:15    

nattka написав(ла):
Телефон в одну руку, камера в другу... і жіноче щастя...
вот це ржу-німагу  Very Happy , додуматись ше треба висиш під куполом на першому пригу ше й подружці звякнутиSmile Треба було ще помадою підвести губки, тєні і все таке Very Happy

nattka написав(ла):
провал... в просторі і в мозгу... кільце... купол... ТОРЧ!!!!!!!!!!!
мда... цей стан важко описати, але ти досить точно написала  Good

Коли напишеш про прижок коли тебе Момот, по "джентельменсикому" запрошував до дверей? Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняZippo © 28.07.10 14:34:46    

nattka написав(ла):
великий такий дядька коротко стрижений (устрашающого віду)
nattka написав(ла):
а страшний дядька сказав як його звати - Віталій Костюк
аааа LOL Тре буде Вєталя підколоти тим Very Happy

nattka написав(ла):
йому мій нік не сподобався, він 4 дня думав шо я - СПАМ
nattka написав(ла):
тепер я пишу так - Пуговка у мене дикий нік, але я не спам, я парашутістка.
Бугага Laughing І в нас мабуть не резикнула реєструватись з ніком Пуговка Very Happy
P.S. Відео то взагалі ржакаSarcastic hand

ПовідомленняNattka © 28.07.10 15:07:48    

Ржака була на наступний день, коли я прийшла до подружок і спитала"А хочете на мене під час оргазму подивитись?!" Very Happy  Very Happy  Very Happy

ZIPPO написав(ла):
І в нас мабуть не резикнула реєструватись з ніком Пуговка Very Happy
я і на інших сайтах так зареєстрована і не бажаю нічого міняти так само як і нік в асьці,  а " не ризикнула " - то ти зря Beee  Beee  Beee
Повідомленняdolphin © 28.07.10 17:37:00    

моя роль несколько преувеличена Smile но я рад что пригодился в таком деле!
ПовідомленняLeona © 29.07.10 0:09:47    

Давно я вже не читала настільки веселих історій про перший стрибок, ну просто сміхоТворіння!  Crazy  Very Happy  За назву я взагалі мовчу, бо спочатку я подумала, що знову СПАМ на сайті  LOL  LOL  LOL Мабуть, nattka, в тебе рок такий  - косити під спам  Crazy  Very Happy
Щойно ще відео подивилась, ааааааааааа!  LOL  LOL  LOL Бест! Молодець!  Clapping

ПовідомленняLordLucifer © 29.07.10 0:57:50    

Very Happy  Very Happy  Very Happy    тепер спамера Пуговка буду добавляти ПОЛЮБОМУ!!!  LOL  LOL  LOL
описала просто прекрасно  Drink  Drink
про Вталіка, який завжди, ЗАВЖДИ, прикалується "ну та, бльоо, ви ж професіонали, не то шо я...  Smile "
просто БОМБЕЗНО НАПИСАЛА!!!  Yahoo  Yahoo  Jokingly  Jokingly  Crazy  Crazy  LOL  LOL
і шо дійсно пробачили запаску??  то через очі, точно   Cool

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU