Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-стрибки в Кам'янець-Подільську 14 серпня 2010

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 27.07.10 10:54:56    Роуп-стрибки в Кам'янець-Подільську 14 серпня 2010

Вітання шановним коЛЛегам! Angel Здійснюється набір добровольців/роупострибаючозобов’язаних на кампанію "Роуп СТРИБОК" 14-15 серпня 2010, на найграндіознішому мості України — «Стрімка лань»,  висота якого понад 50 метрів.
Після здачі заліку по роуп-стибках вас будуть із задоволенням чекати місцеві тубільці у "Старому місті", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з прекрасним "каньйоном" Смотрича, "Замковий міст" який власне веде до Кам'янець-Подільської фортеці. "Замковий міст" часто плутають з місцем проведення роупджампінгу, так як поряд часто тусуються скелелази.
Неодноразово новачки нам дзвонили з словами - "А де ви? Ми тут уже годину чекаєм на мості, а вас нема...Crying or Very sad" Для таких ще раз напишу - стрибки проводиться на мості "Прудка лань", який знаходиться на виїзді з Кам'янця-Подільського у напрямку Чернівців (Хотин). Після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю.

Стосовно самих стрибків, читаємо уважно, щоб уникнути непорозумінь з наслідками "не чув"/"не знав". Отож:
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три рази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." добре подумайте і зважте, чи справді ви зможете бути в цей день на мості і стрибати, чи не появляться у вас якісь непередбачувані справи, "хвороби" і т.п. І тільки впевнившись, що ніщо вам не помішає бути і стрибати, тоді можете відписуватись.
✔ Відписуючись у темі обов'язково вказуйте к-кість людей, яка з вами їде, к-кість стрибків, які плануєте зробити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) у котрий день приїдете (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись і приблизно на котру годину прибудете. Обов'язково залишаєм в профілі контактний телефон. Якщо ви не хочете  "світити" свій номер, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - "лише для адміністрації сайту".
✔ Перед поїздкою буде складений приблизний графік стрибків, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджати, щоб потім не було притензій.
✔ Якщо у вас по дорозі не дай Боже щось трапилось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будьте добрі позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, чекаючи на вас.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків прогнозують дощ, не вірте цьому, у нас дощ цілий день ще ніколи не падав Very Happy Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 3-4.07.10 ; 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Роупджампинг - це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоров'я і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Як зажди складаємо список:Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: ANGELo (23.05.11 10:47:34), редаговано 8 раз
Повідомленняpiligrymka © 14.08.10 16:51:41    

буду в Кам'янці о півсьомій ранку
(потяги) Львів - Хмельницький - Кам'янець
ПовідомленняDatel007 © 14.08.10 20:17:56    

А чи будуть прижки 28-29???
ПовідомленняANGELo © 14.08.10 20:49:54    

Datel007
, ні. Мінімальний термін коли можуть бути стрибки це 11-12 вересня. З 21 серпня по 1 вересня Крим. 3-5 вересня сплав по Дністру.

ПовідомленняРазрушитель © 14.08.10 20:56:57    

Мены прижок сподобався) Перший рас все тяжкоSmile Думаю треба буде повторити))

Буду чекати відео)) Very Happy
ПовідомленняDatel007 © 14.08.10 20:57:42    

Crying or Very sad  Шкода, повідомте, будьласка, коли прижки будуть остаточно. Дякую.
ПовідомленняVitalik-ataman © 14.08.10 21:58:24    

Це знов здійснилось! І хоч ми їхали більше 5-ти годин туди та більше 5-ти годин назад, а в Камянці були годинки півтори і стрибали по 2 рази а потім ще й буквально бігли щоб встигнути на автобус, і хоч я й навіть під час свого другого піруета віповнив смертельний номер (НЕ НАМАГАЙТЕСЬ ПОВТОРИТИ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ!), це було круто!
P.S> Дякую тим героїчним дівчатам, що ласкаво пропустили нас вперед....ОЙ, тобто вниз Smile

Повідомленняkaiser_17 © 14.08.10 22:56:49    

велике спасибі хлопцям за їхню роботу! стрибки були просто чудесні. Є одне прохання до людини яка знімала стрибок хлопчини у сірій футболці і шортах (себто мене) на фотоапарат з наступної групи стибунів: якщо є відео - відпиши мені буль ласка, оскільки у нашого оператора на моєму стрибку були проблеми з камерою і відповідно відео не вийшло. буду вельми вдячний
Повідомленняkaiser_17 © 14.08.10 23:01:24    

якщо не помиляюсь це хтось з цих людей:
~ з 13:00 до 16:00 → Alinka +4  4-ро по 3 стр. 1-1 стр., Разрушитель +1, vitalik-ataman
допоможіть будь ласка зафіксувати момент)
ПовідомленняMykola © 15.08.10 10:24:18    

Все було класно! І нічний політ під гучну музику всіх можливих стилів, і три стрибки підряд, які пройшли як один суцільний політ, і постійні підшучування одне над другим... Велике дякую всім, хто був причетний до чергової незабутньої пригоди.  Good
ПовідомленняРазрушитель © 15.08.10 11:42:10    

kaiser_17
якщо не помиляюсь це хтось з цих людей:
~ з 13:00 до 16:00 → Alinka +4  4-ро по 3 стр. 1-1 стр., Разрушитель +1, vitalik-ataman
допоможіть будь ласка зафіксувати момент) (с)

То не я і не vitalik-ataman)) Я сам від Аліни чекаю відео)  Very Happy
Повідомленняkaiser_17 © 15.08.10 21:39:32    

якщо десь серед її зйомок буду я - буде дуже круто)
Повідомленняpiligrymka © 15.08.10 22:13:30    

дякую! зайду ще!Smile
ПовідомленняANGELo © 16.08.10 18:48:56    

От і пройшла чергова поїздка на роуп-стрибки. Знову купа нових знайомств, купа нових вражень та приколів.
Дорога туди пройшла під звичне посапування Зіппо та розмови на інтелектуальні теми з Миколою. По приїзді Андрей спробував спати під відкритим небом, що в теперішніх умовах найкращий варіант. Встановлення спорядження пройшла під кумедну мініфотосесію, яка принесла море задоволення. Що зможете побачити на кількох фото. Деякі фото не пройшли цензуру і не будуть показані широкому загалу. Very Happy Сучасні кліматичні умови на нашу втіху пом'якшувалися вітерцем, який рятував нас від остаточної смерті під пекучим сонцем, та повною відсутністю тіні та хмаринок. Напевно від сонця в мене почались ввижатися видіння у вигляді  смачного шашлику. Goof Нічого не хотів окрім м'яса! Very Happy Мрія збулася після закінчення стрибків і ми влаштували свято для шлунка, яке з нами з задоволенням розділив новоприбувший Толік. Не було нічого кращого на той момент, як сидіти в тіні та попивати холодний квас, ну а інші пиво/горілку.  Jokingly ...вночі спав як вбитий. Відчуваючи, що мої коЛЛеги можуть проспати, я вирішив не ставити будильник, за що собі сказав потім дякую. Трішки проспали, але як виявилося - якраз вчасно. Razz Ну і як завжди нові стрибуни та нові люди. На нашу загальну радість були і сміливі дівчата, та жіночки - Іра з Тернополя молодець, і Мар'яна теж молодець. Сміливо зробили крок назустріч падінню. Ну як і підтверджується, то другий-третій стрибок інколи страшніший ніж перший.
...напевно все-таки точно сонце. На протязі дня неділі знову ввижалося мені м'ясні блюда. І тільки чекав коли знову відчую смак шашлику. Взяли біля 1,4кг шашлику. Впевнений, що половину з'їв я один. Angel  Напевно Іра та Оля, які склали нам компанію, виступили для мене як "апетайзер", як каже Толік. Тільки в кожного він свій. Crazy
Приємно було їхати назад споглядаючи замість волохатої ноги Зіппо значно естетичніші жіночі ніжки красунь з Тернополя. Embarassed Спати мені точно не хотілося, на відміну від інших поїздок.  Very Happy
Після Тернополя, я так зрозумів, в нас дах поїхав точно. Зупинившись на зупинку на АЗС ми там ледве не луснули зі сміху. Навіть не можу пригадати чого ми там ржали. Surprised А те як ми купляли всі РедБул - можна розтянути на цілу історію.
фраза поїздки: на АЗС, коли зупинилися на маленький відпочинок, вдалині почувся свист автомобіля, вірніше його гуми від різкого старту. "Йоп тваю мать! Ще один гонщик Спіді (Speedy)! " - сказав Зіппо. Mad ...мене порвало. Yahoo  LOL
фраза поїздки 2: розмовляючи на тему сну в дорозі і т.д. Зіппо сказав фразу "Я не сплю! Pardon ". Хто їхав хоть раз в машині з Зіппо - той зрозуміє.
Ну і звичайно фото, які пройшли цензуру.  LOL

ПовідомленняControl © 18.08.10 8:34:06    

Наше відео стрибків з неділі (в контакті) Smile
Повідомленняtoyen © 26.08.10 10:18:04    

всім привіт. і ще раз дякую за організацію стрибків. я і досі під враженнями Goof я та дівчинка, яка злосно кричала  Angel  (хто був зі мною той знає). Нещодавно переглянула відео і зрозуміла чого це ANGELo сказав "Ну ти і кричала". Заходьте на посилання http://www.youtube.com/watch?v=ePnzbI0b0tI
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU