Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Посвята в члени Львів Екстрім клуб

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 22.07.10 17:43:09    Посвята в члени Львів Екстрім клуб

Якось одного разу сидівши за пивом піднялась тема посвяти в члени клубу. Посміялись, пожартували, але так конкретно нічого не придумали Unknow
Отож в кого шалена уява Crazy Goof Clown ділимся ідеями Clapping

ПовідомленняLucky © 22.07.10 19:24:15    

відшмагати по голій дупі! чур я дівок буду посвячувати! Crazy  Crazy  Crazy
ПовідомленняZippo © 23.07.10 6:54:58    

lucky написав(ла):
відшмагати по голій дупі!
Багата фантазія Laughing

lucky написав(ла):
чур я дівок буду посвячувати!
Stop Ишь губу закатав..

Ще ідеї? Angel-devil

ПовідомленняVictorT © 23.07.10 7:58:22    

lucky, посвящать могут только посвящённые Razz  Twisted Evil  Very Happy

З.Ы. Можно сделать комплексное посвящение, типа, отбить задницу запаской, как парашютисты, измазать морду глиной, как спелеологи, выпить водки из маски, как дайверы, и т.д. Very Happy
З.З.Ы. Серьёзных мыслей в голову не приходит пока.

ПовідомленняTerry © 23.07.10 9:47:04    

Можна випалити на плечі логотип клубуSmile
А якщо серйозно - напевно мусить бути якийсь девіз, який необхідно бути офіційно виголосити на камеру і присягнути не стати матрасником, а до кінця життя екстрімити...

В тюнінг-клубі ми цілували прапор і пили горілягу, а потім був стриптиз. Еххх, де ж ті часи???!!!...

ПовідомленняIhor © 23.07.10 12:47:36    

Тут треба фантазію конкретно включати... наприклад... заходить в кімнату з рюкзаком... туда щось інтересне поставити... весло,запасний парашут, баночку згущеного молока, Bomb ,  Velo ліхтарик... краще із змістом щоб було, обов’язково шампанське... вилазить на табуретку..., як сказав Terry "мусить бути якийсь девіз, який необхідно бути офіційно виголосити на камеру і присягнути не стати матрасником, а до кінця життя екстрімити..." після учасники клуби обливають його цим шампанським

Це найпростіше що в голову залізло за 2 хв
Можна звичайно і вверх ногами підвісити.... New russian Good )
                                                                      Далі буде......
ПовідомленняNattka © 23.07.10 13:43:38    

VictorT написав(ла):
отбить задницу запаской, как парашютисты, измазать морду глиной, как спелеологи, выпить водки из маски, как дайверы, и т.д.

Кастор мне страшно Very Happy ти маньяк!!! Боже  Angel яке щастя що я сплю в машині в Воронові, а то б до раня не дожила Goof

посвята має бути " екстримальною" кидайте в фонтан наприклад перед оперним. Спитаєте-в чому екстрим? Кидайте не залежно від погодніх умов і пори року Crazy  Crazy  Crazy

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU