Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тандем стрибок Lea :) (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 21.07.10 18:13:46    Тандем стрибок Lea :) (відео)

Ну щож, після недавнього опису свого тамдем стрибка... підіспіло і відейко. Отож дивимось і заздримо, ібо 4200 то вам не 800 Pardon Важить відео 40 мб.

щоб скачати, клацаєм на картинку

ПовідомленняJekill © 21.07.10 19:07:05    

Дуже класно!
І скільки такий секс з мозгом коштує?

ПовідомленняHoks © 21.07.10 20:49:53    

Скажу чесно, мене пре то відео -- мене так не перло, здається, ні одне відео, навіть з мого АФФ курсу Smile вже всім похвалилась цим чудовим відейко, звичайно наголосивши, що стрибала моя сестричка  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Ще раз поздоровляю!!! Clapping  Clapping  Clapping
ПовідомленняLea :) © 21.07.10 21:10:23    

Блііііін  Shocked , то я ?!!! Shocked
Передивилася і ніби знов пригнула  Bo    Confused   Firsttimer  Yahoo
А з музичкою реально прикольніше  Smile  Dance
Валєрка, ДЯКУЮ, ти супер-пупер!!!!...  Clapping
ПовідомленняVictorT © 22.07.10 9:51:10    

Все в кадре промелькнули, и я, и Hoks и newcomer777.
А Сева-оператор приземляется с тем самым Scirocco (новый косач от Скайларка), на котором он занял недавно второе место на чемпионате России по свупу.

ПовідомленняFreemko © 22.07.10 10:54:40    

Відео дійсно дуже класне ! Аж самому захотілось так стрибнути )
ПовідомленняNewcomer777 © 22.07.10 14:03:21    

Lea написав(ла):
Передивилася і ніби знов пригнула
вот, я именно это тебе и говорил! И всем, кто хочет и планирует прыгнуть тандем повторю: не жмитесь на оператора = это память на всю жизнь и возможность пережить те эмоции вновь!
Cool
ПС. Да, и на шампанское тоже не жмитесь!  Crazy  Crazy  Crazy Lea - молодец!  Good

ПовідомленняVushenka © 22.07.10 19:29:38    

Значить так! Я в шоці. Crazy Тепер я не їм, не п'ю, збираю гроші на такий стрибок. Yahoo
Люди підкажіть, якщо надумаю от таки стрибати якісь контактні номери телефону на рахунок от такого стрибка і яким чином можна б було оганізувати аналогічну зйомку. Ну і прайси, дякую... і дуже чекаю Goof

Повідомленняdolphin © 23.07.10 9:09:35    

спасибо оператору, отличная работа!
ПовідомленняVictorT © 23.07.10 9:24:08    

Vushenka, информация доступна и актуальна: http://paraskuf.com.ua/ru/price, http://paraskuf.com.ua/ru/book/assotsiatsiya-para-skuf, тандем-прыжок для твоего веса 130 ?, съёмка тандема 50 ?, контактировать не обязательно, просто приезжаешь платишь бабло и прыгаешь (желательно позвать с собой крылатого парашютиста, например меня, для совершения халявного прыжка Goof).
Но более "соблазнительный" другой вариант - ещё чуток попрыгать с дубом, а потом за те же деньги напросится на первый уровень АФФ, пропустив тандем.

ПовідомленняVushenka © 23.07.10 18:34:08    

VictorT... дякую... я приїду... і
VictorT написав(ла):
(желательно позвать с собой крылатого парашютиста, например меня, для совершения халявного прыжка ).

Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo

Повідомленняyarko © 25.07.10 14:42:15    

відео з розряду бомба  Bomb
можна по4инати збирати бабулєс Firsttimer
ПовідомленняVushenka © 01.06.11 19:20:05    

Vushenka написав(ла):
Значить так! Я в шоці.  Тепер я не їм, не п'ю, збираю гроші на такий стрибок.

Сказано-зроблено!!!!! Yahoo

ПовідомленняAndrey © 01.06.11 19:28:36    

Vushenka написав(ла):
Сказано-зроблено!!!

Це всі емоції від трибка?? Все на що тягне стрибок з 4х тисяч - всього на два слова і смайлик??? А де нормальна розповідь, фото/відео??? Twisted Evil

ПовідомленняVushenka © 02.06.11 6:13:28    

То просто вже емоціє "пАдутіхлі", бо пройшло 1.5 тижні Smile
Відео, нажаль, немаю. Фотки є.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU