Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Розповідь про те як Касторскій пожартував і шо з того вийшло

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 19.07.10 21:30:25    Розповідь про те як Касторскій пожартував і шо з того вийшло

Почну з того, що з'їздили ми вкотре вдало в Рівне, в неділю зрання попригали і тут о 9:30 через не наю що нам сказали фатить мальчики і девочкі... Збираємо манатки і тут чую "А поїхали в Тернопіль пригнем..." Shocked я така - ти серйозно? Ну Кастор такий - ну можна... Картина... ідемо в Воронові зі старту, дзвоню в Тернопіль - пригаєте? - так. Зараз 9:45, ми о 12-тій будемо! Але не тут то було, доки збори, доки дозбори 12 вирулили. Ідем, Aston з нами Very Happy Я кажу - мушу це бачити!

14:07 Тернопіль всі чекають. Касторський - миттєва укладка Shocked Я - такий самий інструктаж... і в небо!!! Yahoo прижок супер!!! Ідемо з поля - "Віть, а давай ше в цунів махнем?" (на годиннику 15:30 Fool ) Кастор - "Ну давай..." Дзвінок Омеляновичу - Shocked в Цуневі гроза, пригали? - ні. Будете? - Так гроза ж! - Так ми вам зара погоду привезем!!! А ви де? - В тернополі Very Happy .

Агонь... Під'їжджаючи до Львова починаю розуміти шо шансів мало... небо затінуло круто Crying or Very sad Дзвоним ше раз, звіряємо, погода фігова, ніхто не пригав. Але азарт бере своє і ми рулимо на всіх парах далі Very Happy

18:30 мені починає обривати телефон роз'ярённий чоловік Crying or Very sad Відмазуюсь на 2 години, хоча розумію, що не встигну, Кастор невозмутимо сидить на штурманському місці, у мене в голові рій думок які одна одній суперечать...

Але одна думка таки витає частіше ніж інші - ЯКЩО ВИЙДЕ Я ТОГО НЕ ЗАБУДУ НІКОЛИ і саме вона, а не бензин марки А-95 штовхає нашу машинку вперед Crazy
  Уррраааа!!! Рідний Цунівський лісок!!! Бігом марш з машини!!! Документи, підписи, гроші, миттєва укладка Кастора Very Happy Згадую як приємно було на нього дивитись коли він такий змучений і довольний зі словами "як же мене задовбали ці швидкісні укладки", витирає піт з обличчя.

У мене мить шаленого щастя від питання -"шо ти хочеш?" Shocked 10 сек я хочу!!! шо я нині можу хтіти?! Добе матимеш... Yahoo  Yahoo  Yahoo

І тут аблом!!! Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad нас 25 ...Кастора не беруть !!! Я якби мала силу то би м ревіла... а так то прошу просто... - Ладно, ідіть на старт, а там подивимся...

Ідем... під ногами мокра цунівська травичка... над головою хмарне, але спокійне цунівське небо (ну ми ж таки привезли погоду !!!) і в голові знов підла думка" ну невже в самому кінці облом і через таку фігню? не візьмуть Кастора я теж не піду!!! Але ж як хочеться... оййй!!! ) Сидимо... ждёмс... ми в 2 підйомі... кажу "Кастор як тебе в літак не пустять я до нього поповзу на колінах... Crazy "Команда встали, пішли, Віктор збоку. Нафік ти там став давай бігом!!! Сів... я і сіла... не вірю сама собі... літак завівся... злітає... відірвався від землі... моє обличчя осяяла ідіотська усмішка... дивлюсь на Віктора... не бачу обличчя... воно закрите шоломом... він мені показує на мігах шо теж посміхається... волшебний сигнал - пииип... пииип... пішли першоразники.
 І знов... пиииип-пииип... і я лечу!!! Вчетверте за нині!!! На третій ДЗ в третій області!!! 8... 9... 10... бдищь!!! і я вишу... ножки разом... потієм... несем рідний парашутик який шойно нис нас... збираємось... на годиннику 21-00 злий чоловік на дроті... я ж відмазалась на 2 години Very Happy
 Вирушаємо, щасливий і мовчазний Кастор шось собі збоку думає... на губах блукає посмішка... Давай Лакі подзвоним? Давай...

Веду машину, слухаю розмову Кастора... посміхаюсь... приємно мені... і за себе і за нього... думаю... устала... за день 400 км мотнула... 4 прига... 2 укладки... не жерли ніц... одним адреналіном ситі Crazy і тут!!!!!!!!!!

Чую Кастор каже в телефон  "да я пошутіл утром" Shocked Shocked Shocked

Рівне                            Тернопіль                        Львів

Інші фото можна подивитись в галереї.

ПовідомленняLeona © 19.07.10 23:35:36    

Leona написав(ла):
чую Кастор каже в телефон  "да я пошутіл утром"
як то називають - хохма  Very Happy
Ви звірі, я вам скажу  Crazy  Тут люди моляться, щоб раз стрибнути на котрійсь одній ДЗ, а ви ризикнули і вирішили випробувати карму Кастора на трьох ДЗ (в т.ч. в Цуневі!!!!), ще й за день в трьох різних областях і небезрезультатно LOL Хохма, реально хохма Very Happy

ПовідомленняVictorT © 21.07.10 10:08:24    

nattka написав(ла):
Кастор невозмутимо сидить
"Невозмутимость" Кастора объяснялась прострацией от средней за дорогу скорости 130 км/ч, часто переходящей в 160 Crazy  Very Happy Не зря нас штрафанули Very Happy
ПовідомленняNattka © 21.07.10 10:11:16    

VictorT написав(ла):
Не зря нас штрафанули Very Happy

не кажи так ,ти забув про мою здатність "домовлятись" Very Happy з людьми і з гаїшниками теж Goof

Повідомленняdolphin © 21.07.10 10:17:36    

я вас боюсь Very Happy

кльові фотози!

ПовідомленняFishki © 21.07.10 12:41:48    

Наталя, Вітя - молодці Good
ПовідомленняAlexGL © 21.07.10 15:13:29    

дааа .. оце так пригоди
справжні парашутисти ! такого ще ніхто не робив ... наступного разу не забудь по дорозі ще в Вінницю зателефонувати  LOL

ПовідомленняNattka © 21.07.10 15:36:22    

AlexGL написав(ла):
не забудь по дорозі ще в Вінницю зателефонувати
Surprised а це ідея!!!! Very Happy До речі під час подорожі, питання наступного рекорду обговорювалось, тільки звучало - Бородянка. Але я ше маленька і мені ше туда рано Goof не цього року. А от в Вінницю мона... Кастор ти як? Устроїм свому життю ше один супершвидкісний і мегаобезбашенний день?! Yahoo А ше мона 3 країни за 3 дні Goof теж непогано... Кароче наскільки вистачить фантазії і бабла Very Happy
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 21.07.10 19:53:05    

VictorT написав(ла):
"Невозмутимость" Кастора объяснялась прострацией от средней за дорогу скорости 130 км/ч, часто переходящей в 160 Crazy  Very Happy Не зря нас штрафанули Very Happy

Я сидел рядом Smile . Прыгал в этом взлете последним, а Виктор сидел на ступеньке кабины пилотов. Вопрос о месте для Кастора висел до последнего, но поскольку Виктора никто не прогонял, как только дали команду на посадку Виктор тише мышки прошмыгнул в самолёт, и усталость, накопившаяся за этот знаменательный день как раз была в помощь, и чтоб шума лишнего не поднимать. Да и вид у него был, как у кота из Шрека, что ни у кого рука б не поднялась его выгнать.

Но как только самолет начал разбег  "прострация" уже наверное начала переходить в умиротворение (от сознания исполненного грандиозного плана), и когда дали команду на второй заход (после сброса перворазников) - Кастор бодро поднялся со своего места, и пробежав через весь салон прыгнул первым.
ПовідомленняNattka © 21.07.10 19:58:47    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Да и вид у него был, как у кота из Шрека,

Вот оно!!!!! Замітьте то не я сказала Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняVictorT © 23.07.10 8:25:17    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Кастор бодро поднялся со своего места, и пробежав через весь салон прыгнул первым.
Ну это уже художественная гипербола Very Happy Никуда я не бегал, да и не рекомендуются быстрые перемещения по самолёту. Когда вышли разники, освободив места, я пересел на ближайшее сиденье, ближе к времени выхода пересел возле дверей, а потом вышел, это уже привычная процедура.
ПовідомленняHapuga © 23.07.10 21:45:23    

Кастор.... "А ты не лопнешь деточка"?????
ПовідомленняVova © 23.07.10 23:04:11    

Жесть! Як так? Молодчаги!  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping
ПовідомленняAston © 26.07.10 13:57:55    

Респект і УВАЖУХА!!!!!!! Я ЯКШО ЧЕСНО НЕВІРИВ ШО ВИ ТАКЕ ЗОРОБИТЕ!!!! АЛЕ ВИ ЦЕ ЗРОБИЛИ І ВИ ЛУДШІ!!Smile Drink  Drink  Drink  Drink
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU