Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Клубняк, dance, hip-hop, pop та інща хороша музика

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIhor © 18.07.10 19:54:17    Клубняк, dance, hip-hop, pop та інща хороша музика

Дайте пару назв... у кого що є на робочому столі...що слухаєте часто і любите)
Хочу послухати щось нове, своя музика уже надоїла
ПовідомленняKitana © 17.03.11 13:20:51    

Веселий гурт - Los Colorados. Завжди налаштовуюсь на позитив від їх музики Smile
ПовідомленняGabriela © 17.03.11 15:39:07    

Ось послухайте - Los Colorados - Баян, баян by Peter Nalich
Це для Kitana
Повідомленняeverest © 17.03.11 15:49:30    

Smile в мене різноплановий робочий стілSmile і Мертвий півень, і Карпа, і Los Colorados (взагалі люблю, коли з попси стібуться Very Happy  ) послухайте пісеньку Los Colorados - Hot and Cold))) може настрій і не в усіх підійметься, але посмішка гарантована Very Happy
ПовідомленняKitana © 17.03.11 16:31:57    

Ще рекомендую сестри Тельнюк.

Gabriela, дякую. Знаю Smile
ПовідомленняGabriela © 17.03.11 19:10:37    

До речі Los Colorados будуть завтра виступати на вечірці Фейсбуку.
Повідомленняeverest © 17.03.11 20:08:56    

на вулиці ще холодно ввечері гуляти, можна було б і завітати, подивитись на цю банду Cool
ПовідомленняIhor © 17.03.11 23:59:33    

Los Colorados.....спс....посміявся Smile

У вівторок скачав всі альбоми Rammstein.....бадлію Very Happy
ПовідомленняGabriela © 18.03.11 9:03:28    

Ihor написав(ла):
на вулиці ще холодно ввечері гуляти, можна було б і завітати, подивитись на цю банду
На Фейсбуці можна замовити безкоштовне запрошення. Думаю ще не піздно.
ПовідомленняKitana © 18.03.11 10:48:06    

Ihor, ще рекомендую KISS. Теж драйвові музиканти. Хоча зовнішній вигляд у них ще той Very Happy

Gabriela написав(ла):
На Фейсбуці можна замовити безкоштовне запрошення. Думаю ще не піздно.
Хм, дійсно надурняк.
Повідомленняeverest © 18.03.11 14:33:47    

дякую за пораду Smile  вже замовив Cool  так сьогодні на котру? здається на 19.00 Mad
ПовідомленняLyubko © 18.03.11 15:36:18    

Люди добрі! Я не буду спростовувати істину про смаки і те, що про них не спорять, та годі вже впихати в себе цей фаст фуд! Пам"ятайте, що є ще професійна кухня. Поважайте себе і свій слух!!!
Повідомленняeverest © 18.03.11 15:55:06    

Lyubko написав(ла):
Люди добрі! Я не буду спростовувати істину про смаки і те, що про них не спорять, та годі вже впихати в себе цей фаст фуд! Пам"ятайте, що є ще професійна кухня. Поважайте себе і свій слух!!!
Ти ж сам собі перечиш "про не сперечаються і про поважайте слух.." Smile
Наприклад, моє захоплення  Los Colorados не заважає мені любити Моцарта, отримувати насолоду від прослуховування Вагнера, Івасюка чи Кому Вниз Yahoo
А Los Colorados просто шукають цікавинки, щоб розбавити наш попсово-верко-сердючницький музичній простір Wink
ПовідомленняGabriela © 18.03.11 16:41:18    

everest написав(ла):
дякую за пораду вже замовив так сьогодні на котру? здається на 19:00
Точно, на 19:00. Але я ніколи вчасно не приходжу. Поки всі зберуться...

Lyubko  написав(ла):
Якби у Львів крім лайківсько-фейсбуківських вечірок приїжджали Шакіра, Бьонс і т.д.... Але ж не їдуть. Так чому би не провести
час в приємній компанії на такому відомому паті? Тим більше обіцяють всякі розваги. Хіба краще в хаті сидіти?
ПовідомленняAndrey © 18.03.11 17:28:47    

Gabriela навчіться будь-ласка вставляти цитати... ібо Lyubko не писав
Цитата:
дякую за пораду   вже замовив   так сьогодні на котру? здається на 19.00
як у вас процитовано, а це писав everest Так само, як Ihor не писав
Цитата:
на вулиці ще холодно ввечері гуляти, можна було б і завітати, подивитись на цю банду
...
P.S. Цитати поправлені, дане повідомлення буде пізніше видалене

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU