Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ремонт телефону NOKIA! Рятуйте, Львів!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 16.07.10 23:44:29    Ремонт телефону NOKIA! Рятуйте, Львів!

Варіант І: Терміново шукаються знайомі, "крюки", "карєша", "зьоми" і т.д. в сервісному ремонті "МЕНС", Кульпарківська, 59! Новий телефон. На гарантії. Але якщо я його завтра не зроблю, або хоча б на днях, то він буде першою річчю яку я розіб'ю об асфальт. Чому треба знайомі? ..."знаю я як там телефони ремонтують" (не в образу кому може бути в образу). Тому треба "хароший" чєловєк, який зробить це як для себе, або хтось зробить "як для себе".
Варіант ІІ:  Пейбл хто - лиш би зробив швидко та якісно.
Короткий опис проблеми: шото з "фігнею" яка відповідає за заряд телефону (типу "драйвер зарядки"). Через нього телефон не запускаєтсья. З'являється напис "НОКІА" і гаплик.  Very Happy Це я вичитав в неті. Виявляється не в мене такого одного проблема.
До речі! Через жертву Дністру мого попереднього чудового телефону - я без жодного контаку. Тобто не маю записаного жодного номеру. Так що майте на увазі.
Рятуйте телефон і мене! Терміново! Бо лихо буде... Я хлопець спокійний, але ну його на. Evil or Very Mad  Angel

ПовідомленняVitalik-ataman © 17.07.10 1:00:32    

На пл. Петрушевича, коло "Метро" є така штука "НТОН", заходиш в середину і питаєш "Де сервісний центр?", йдейш туди, знаходиш Діму Корная  і просиш подивитися, якщо його не буде, все одно просиш подивитися

P.S. "Спокойствие, только спокойствие" (by Kaрлсон)

ПовідомленняVictorT © 19.07.10 8:43:39    

ANGELo, с newcomer777 свяжись. У него свой офис там и знакомства.
А шо за спешка и нервы?

ПовідомленняANGELo © 19.07.10 10:42:16    

VictorT, дякую. Вже зв'язався.
VictorT написав(ла):
А шо за спешка и нервы?
Проїхали, Вітя, проїхали. Забудь. Very Happy
ПовідомленняNewcomer777 © 21.07.10 10:38:55    

Angello, тебе телефон нужен? В тот же день готов был! Сказал же, перезвони вечером!  Clapping
ПовідомленняANGELo © 21.07.10 11:06:46    

newcomer777, Embarassed, "така затуркана, така затуркана...  Crazy " (с) ЗІ: щойно його забрав. Чекаю коли батарея здохне. Very Happy І побачу. Причнину правда так і не сказали, хоча цікаво. Дуже дякую за допомогу! З мене сік, чи що там вживаєш. Smile
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU