Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Про неї

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняdolphin © 16.07.10 22:22:27    Про неї

Вже не пригадаю де і як побачив її вперше. Може то була фотографія у журналі, а може якійсь ролик по ТБ, та і сказати відверто якогось особливого відчуття вона в мене тоді не викликала, але… Роки йшли, формувався світогляд і смак.  Я почав звертати більше уваги на світ навколо, і на його прекрасну частину. Я ріс, вчився, закохувався, кохався, утнув купу різних вчинків, а вона здавалося не міняється. Я одружився, вона лишилась сама.
І ось я почав її помічати. Почав з далеку впізнавати її. У пам’яті закарбувалася краса і надзвичайна привабливість.  Дійшло до того, що важко відірватись від фільму, знімки у пресі чи реклами де є Вона. І якщо спитаєте мене, я відповім - так, зараз я зберігаю у себе кілька стрічок де вона у головній ролі, і час від часу включаю їх з буд якого місця і мрію про неї. Інколи мріючи про неї я не можу заснути, і час від часу бачу її уві сні….
Звичайно зробити її своєю, підкорити не вдасться ніколи, я впевнений. Але я мрію, мрію бути поруч у поході, мрію дивитись на неї і щоб вона дивилась на мене, а просто спати поруч у наметі було би для мене здійсненням мрії.
Різні люди називають її по різному, в різних мовах її ім’я вимовляється по різному, мені до душі - Сагарматха.

ПовідомленняHoks © 17.07.10 0:09:40    

Про Еверест навіть і не думаю, але, якщо б була нагода з кимось поїхати,  з задоволенням би з"їздила в Гімалаї. Це мабуть просто несамовиті гори.
Тут мабуть тре би було написати про неймовірну красу чудесних гір -- але куди мені тягатись до такого майстра як ти Smile  Дуже поетично написано Smile
Повідомленняdolphin © 17.07.10 11:08:58    

Hoks написав(ла):
Дуже поетично написано Smile

дякую, я дуууууже люблю коли мене хвалятьSmile

я взагалі ХВАЛЬКО №1

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU