Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відпочинок в Криму «дикарем»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 7 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 16.07.10 13:02:27    Відпочинок в Криму «дикарем»

Цілий рік я чекав цього моменту, коли сяду за комп і почну рожати цю тему! Як ви вже здогадалися, мова піде про Крим, а точніше подорожування ним дікарями. Минулого року ми ризикнули, промінявши традиційну подорож Чорногірським хребтом на Кримcьку. Результат порвав усіх. Чорне море та Кримські гори «сделали своё грязное дело». ©

ДАТА з 21.08.2010 по 01.09.2010 (в суботу 21 зранку виїзджаємо, в середу 01 в обід приїзджаємо).

Одвічне питання яке всіх одразу хочуть знати, так це бюджет мандрівки. Скажу вам так. В 1000 грн разом з дорогою ми влазимо. Звісно в кого натура розпіздяйська, варто задуматись над більшою сумою, ібо «у богатых жизнь другая». ©

ДОРОГА / БІЛЕТИ
В нашій мандрівці — білети в Крим займають левову частку нашого буюджету, але тут нічого не вдієш... От кому везе, так це студентам. Халявщики блін. І так білети. Білети треба брати максиму через тиждень, щоб зайняти якомога кращі і згуртованіші місця, адже ми цілу сутку будем пить, курить, ї..ся, ги-ги-ги.
Туди №086 ЛБ  Львів—Сімферополь. Відправлення 21.08.10 о 09:47 прибуття 22.08.10 о 09:50 (вагон — 04 П)
Назад №256 ПА Сімферополь - Львів. Відправлення 31.08.10 о 17:50 прибуття 01.09.10 о 19:10 (вагон — 09 П)
Білет плацкарт 126,44 грн. туди і 120,53 грн. назад. По студентському плацкарт — 74,72 грн. туди і 71,77 грн. назад. Білети звісно, що беремо плацкарт.

МАРШРУТ
Минулорічний маршрут виглядав таким чином розгорнути
Цього року пропоную такий маршрут: (дяка 7eMEN-off за допомогу)
21.08.10 09:00 — Збір. Збираємось біля головного входу на ж/д вокзалі у м. Львів
09:47 — Відправлення.
➊ день 22.08.10 В 09:50 — прибуття до ст. Сімферополь (Україна, АР Крим) → Далі чартерною маршруткою(ками) їдем до Качи-Кальйон. Там ми стрибаємо роупджамп до підвечірка → Ввечері спускаємось з Качи-Кальйону і ночуємо на березі оз. Баштановка «Пички». (Озеро знаходиться в лісі. Ночуємо в самому кінці, біля візуально поляни...) Від Качи-Кальйону до оз. Баштановка ~ 1 год ходу. (на карті ст.. 46)
➋ день 23.08.10 В 04:00 підйом  в 05:00 сніданок, вихід з стоянки в 06:00. Йдем по маршруту № 81 (стор. 56). Пролягає широкою дрогою в лісі. → г. Курушлюк 597 м. → г. Арман-Кая → ур. Медведь → Малое Садовое (Кучук-Сюрель) → Сюреньська крепость → далі маршрутом №15 → т/с Мангуп → с. Хаджи-Сала → стоянка на оз. Мангуп. (стор. 55) (маршрут займає ~ 15 км, це 8–9 год.).
➌ день 24.08.10 04:00 підйом. (Зібрані речі, щоб не вкрали залишаємо в т/с Мангуп → підйом на Мангуп (1–1.5 год) → Відвідуєм руїни крепості → г. Ташкли-Бурун (катувальні) до 15:00 → Пещерний город/монастир Мангуп-Кале (аху*нний спуск по висячій драбині) → спуск на оз. Мангуп (~18-19 год). Ночівля.
➍ день 25.08.10 06:00 підйом. В 07:00 Вихід до автобусної зупинки біля озера (траса). → Маршрутка до смт. Танкове (~15 хв. їзди) → далі маршруткою до смт. Соколиное (~30 хв. Їзди (глуш повна, чартрерів нема, тому тіки рейсові маршрутки)). → (Стор. 69 ~11:00 ми в Соколиному). → 1 година по дорозі пішкорм до Каньйону → (можливо Юсуповською тропою, або через т/с Коккозка-2 до т/с Каньйон → оз. Голубое → уступ Пашия → Ванна Молодости → ск. Трапис → т/с Баш-Даре (дальше води нема). Ночівля на тур. стоянці.
➎ день 26.08.10 04:00 підйом. Вихід з на стежку. Плато → висота 1011 м → 1204 м. → 1275 м. → Перевал 1207 м. (по дорозі буде база ПВО, Столова гора) → ск. Таракташ → водоспад Учан-Су → Поляна сказок → Ялта → морпорт  (~17-18 год.) → Паром до Алушти. Стоянка в Професорському уголку.
➏ день 27.08.10 Паром до Судаку (виїзд в залежності від розкладу) → Морпорт Судак (он же Солдайя, Сидагиос, Сугдея, от так от). Далі рухаємось в сторону набережної до Генуезької крепості (20-30 хв пішком) → Траса на Новий свет (мимо Ген. Крепсти буде база КСС (пансіонат ... (залізна брама з синіми воротами зліва КСС. При вході стоїть дерево «пісающий мальчик». Стоянка де БогколоSmile → Після поселення якщо встигаємо то йдем на г. Сокол (Куш-Кая 474 м.), поряд Генуезька Крепость. Ночівля.
➐ день 28.08.10 04:00 підйом. → Пішком в Новий свет (1 год.) → в обхід кас проходимо дачами до Можевелочної рощі  → пік Космосу  → Караул-Оба → розв. крепості → на звороті йдемо на м. Дельфин → Сквозной грот → тропа голицина → грот Голицина → назад до судака. Загалом похід триватиме  цілий  день... Ночівля в КСС.
➑ день 29.08.10 Гуляєм. Дайвінг в Судаку. Одним словом «моральное разложение»
➒ день 30.08.10 З КСС маршруткою в Коктебель (орієнтовно в 7:00) Парапланеризм. «Моральное разложение».
➓ день 31.08.10 Купання в морі → в обід чартер до Сімферополя. Поїзд.
01.09.10 14:00 — Львів (сцуко)

На данний момент в Криму лісники примусово евакуюють із лісів людей, які відпочивають у наметах на туристичних стоянках, через загрозу виникнення пожеж унаслідок спеки. МНС автономії також примусово евакуює туристів. Керівництво Криму готове позбавити ліцензій туристичні фірми, які, незважаючи на надзвичайну пожежну небезпеку, організують екскурсії до природних пам'яток, розташованих у лісовій зоні.

Якщо до нашого приїзду ситуація не покращиться, боюсь, що будем матраснічяти поповній, ги.

СПОРЯДЖЕННЯ
Спорядження як і в любій мандрівці виглядає одинкаово:
— рюкзак він же по юкраїнськи наплічник
— палатка (хто має)
— керімат, спальник (комфорт +5)
— фляга або пластикова пляшка
— кружка, миска, ложка, ніж, 120 л сміттєвий мішок
— пальник/прімус. На газ скинемось всі разом
— ліхтарик, телефон, зарядка до моб, зарядка до фотоапарата, батарейки
— Клубна аптечка (дуже багато всього є, але якщо у вас якісь специфічні болячки, берете собі самостійно)

ОДЯГ
Одяг штука корисна, вона захищає, як від холоду, так і від жари
— панама, кепка, бандана
— шорти (без пряжок, ремнів, навісних карманів, великих гудзиків) все це може «гризти»,  натирати, заважати при поході
— футболка — кілька шт (замість футболки можна взяти термобілизну)
— штани (без ремнів, пряжок) — звичайні, прості штани, з натурального матеріалу.
— флісова кофта (можна тоненький шерстяний светр)
— дощовик (може знадбитись)
— плавки (купальник), запасні труси (білизна)
— шкарпетки — 2 шт (на крайняк можна прати)
— рушник, зубна паста, зубна щітка, туалетний папір must have
— крем від засмаги, від комарів, (крем від опіків візьмем на всю банду)
— маска/трубка (якщо є)

ХАРЧІ
Харчі штука корисна, вони помагають від голоду. Ясно, що в Криму все дороге, відповідно основну масу ми їх будем брати з дому, але без фанатізму.
— четвертина чорного хліба в день, берем буханку, решту купляєм там намісці
— мівіна вермішель 5-6 шт
— мівіна картопля 10 шт (я за раз готую 2 пакети)
— палочка сирокопченої колбаси. Саме сирокопченої, бо інша зіпсується зразу ж в перший день! (Колбасу додається до макарошок або картоплі, так самачніше і поживніше)
— шмат сала, ніяких шпондерів і аналогічних продуктів,, ібо знов ж таки в перший же день зіпсується від жари.
— консерви. Достатньо +− 4-ох штук (шпроти/кілька/сардіни/паштет/тушонка) хто шо любить... Рекомендую брати різні.
— 1 банка/пакет згущеного молока (з крекером і чаєм йде на ура)
— пів плитки чорного шоколаду в день + печеня, вафлі, халва і т.д.
— сухофрукити (курага, ізюм і т.д.)
— чай, кава, цукор, сіль
— горівка (всі ті хто п’ють 1 л з собою мати железно! Ми ще в поїзді половину ужрем, ги)
— сигарети — блок

Для засвоєння інформації можна глянути минулорічну тему з фото та відео

P.S. Не забувайте, Discovery Channel і надалі показують Very Happy
✂------------------------------
Як зажди складаємо список:Write
  1. Zippo Львів
  2. Mykola Львів
  3. Галя Львів
  4. Unesko Львів
  5. Victor SV Луцьк
  6. Slonik Луцьк
  7. Leona Львів
  8. Blumchen Львів
  9. Nadezda_95 Львів
  10. Crank Кам'янець-Подільський
  11. Freemko Новояворівськ
  12. Gorihovnet Львів
  13. Razdolbay Львів
  14. Karuso Львів
  15. Ater Magius Львів
  16. Suzi Івано-Франківськ
  17. Vsebydedobre Львів
  18. BeskaBo Львів
  19. Recidivist Рівне
  20. Yakuza Івано-Франківськ
  21. Umo4k@ Івано-Франківськ
  22. Тарас Івано-Франківськ
  23. Maestro Івано-Франківськ
  24. Andrey Львів
  25. RT2517 Рівне
  26. Саня Рівне

27. Vov4ik Луцьк
  28. Міша Сімферополь
  29. Христя Івано-Франківськ
  30. Наталя Івано-Франківськ

крайній раз внесено зміни: Zippo (04.11.12 8:38:44), редаговано 41 раз
ПовідомленняRazdolbay © 08.09.10 10:22:47    

Дійсно, поїздка була дійсно на вищому рівні Good  Жалко, що не все відвідали, що повинні були Sad ,але зате є причина вернутись у Крим ще раз Happy
Є-є-є-є-є, У!!!!!!!! Clapping

ПовідомленняZippo © 08.09.10 16:01:24    

Хуу Wasko насилу відібрав фотки в галерею Wasko Залишилось ще сварганити кліп, ну це як тільки так зразу. Решта фотки (оригінали) замахаєтесь качати Very Happy
Ще одне. Ніяк неможем ідентифікувати в нашій футболці товариша (Karuso випадково його сфоткав, але не підійшов, ги).

P.S. Хтось нормальний звіт з поїздки склепає? Га?

ПовідомленняAndrey © 10.09.10 14:32:14    Відпочинок "В Криму дикарями". Як це було :)

ZIPPO написав(ла):
Хтось нормальний звіт з поїздки склепає? Га?
Простіть Батьку за "издержки в производстве" Very Happy Вже традиційно, не одразу (видержавши вимушену паузу) після Криму добираюсь до компа, щоб писати "Мемуари..."  Wink І так почнем...
Як гласить східна мудрість - кожна дорога починається з першого кроку. Дорога в Крим починається з цілої доби "на колесах"... тобто з поїзда  Very Happy Що означає ціла сутка в поїзді, я думаю кожен знає... Хто не знає - вел кам наступного разу з нами Very Happy Благо цього разу я їхав в Крим не з основною групою і звісно трохи жалкую за "упущеним", але і я не скучав Embarassed Отож День Незалежності, ранок, Сімферополь... З знайомим (сусідом з поїзда) протискуємось через юрбу заповзятих "водіїв" (які готові втридорога завести вас хоч на край світу) до міжміських кас на автостанції. Незважаючи на "значну" чергу, за кілька хвилин уже розбігаємось по маршрутках, він в Судак, де пізніше судьба-злодєйка нас неоднорозово зводила, а я в Алушту, до нашої братії Smile Година дороги минає у роздумах і спогляданнях краєвидів за вікном. І ось вдалині зліва вимальовуються чудернацькі камені "Долини привидів", височіє Южний Джименжі... Попереду відчувається море, скоро Алушта Yahoo Легка обідня прогулянка від автостанції до "Професорського уголка" Wasko От минаю шлагбаум, знайому з минулого року палатку дайверів і вимальовується знайома картина... тільки в неймовірно-більших масштабах Very Happy Купа рюкзаків, керіматів, спальників і інших речей, розкладена у табірному безладді і все це діло "стереже" Юнеско, мирно роздивляючись кольорові сни в тіньку Acute Після енного стусана в пятку - просипається... Виявляється частина наших пішла прогулятись на Джеменжі, а решта в знайомій кафешці "П'ять гривен" пють лимонад Drink Ну, підхожу я до них.., і тут красива художня розповідь завершується і починаються "сірі Кримські будні" Drink  Crazy  Drink  Wasko ...Шютка Very Happy Але лимонад такий нічо був Wink І так, перший день на морі ще далеко не завершився, але то вже події буденні і не всім цікаві...
Наступного дня, зранечка прокидаємось, не забуваючи при цьому розбудити всіх сусідів, годину на збір і ми уже тримаємо курс на Судак. І от, за кілька годин, після чималенького гаку через Сімферополь, нам уже вимальовується прибережна лінія гір, серед якої гордо височіє "Сокол" Good Гора, яка з континенту і справді дуже нагадує цього птаха. Минуло небагато часу і наша чималенька група (26 "етих львовских туристов") минула синю хвіртку з абревіатурою "КСС" на табличці, з метою отаборитись тут на кілька днів... а як виявилось - до кінця подорожі Very Happy Серед "битовухи" першого дня в Судаку, запамяталось надзвичайно чисте море і чудовий вечір, проведений на скалі, що навпроти бази КСС із спогляданням нічних краєвидів Clapping
А наступного дня, зранку, ми по старій добрій традиції, будимо всіх сусідів, бо "ети львовские туристи" збираються в 5й ранку на Сокіл Crazy Після ранкової кави/чаю ми уже бадьоро крокуємо зустрічати перші проміння сонця на південній "стіні" Сокола. Щоб не дертись наверх по палючому сонці (зранечка воно уже добряче припікає) ми пішли на "хитрість" - обійшли Сокіл з сторони Нового Світу і піднімались в тіньку, що створювала сама гора Smile На вершині традиційна фотосесія з нашим клубним прапором (в подальшому це мабуть стане доброю традицією) і спішимо повернутись назад, бо небо підозріло затягує хмарами... Назад йшли новою дорогою, пройшовши понад всім урвищем, спускались біля скали "Чортов палец". Вигляд з обриву Сокола і справді неперевершений! Коли стоїш на самому краю кількасотметрового обриву, мимоволі закрадається думка про те, що відчувають в подібних моментах бейсери...Shocked внизу, вузенька смужка дороги, по якій наче мурашки, ліниво повзають авто...  а далі море синіє безмежними далями  Rolling Eyes Красота! Clapping
Ввечері, цього дня, ми остаточно розвідали всі варіанти, як можна пониряти дайвінг в Судаку і наступний день був відведений саме під це Yahoo І так, наступного дня, зранку, ми з Зіппо (так як з сертифікатами OWD ниряли по окремій програмі) вирушили до київського дайв-клубу "Наутилус", за заповітним першим серйозним зануренням Very Happy Воно виявилось і справді "серйозним", ми при ньому на цілих 10м "переплюнули" дозволену нам глибину - 18 метрів Crazy Але загалом мис Меганом з своїми гротами (наглибший - 28м) прийняв нас позитивно. Видимість для такої глибини досить непогана, 13-15м. Звісно в гротах темно, хоч в око встрель, там ми орієнтувались тільки по ластах спереду пливущого товариша, і по слабкому "світлі в кінці тунелю" Very Happy Тим не менше цікаво було роздивлятись місцеву флору і фауну - величезні косяки Кефалі, самотнього морського окуня-лінивця, якого я ледь помітив і тонни мідій, живих і не зовсім, які всіювали собою все морське дно. Та на жаль, навіть 15ти літровий балон з повітрям не безмежний, тим більше поюзана споряга "булькотіла" де тільки можна було, повітря підходить до кінця, пора завершувати підводну одісею. Тільки но ми вибрались на човен, як наше місце під водою зайняла зграя дельфінів, полюючи за косяками кефалі. Наш гід здивував нас словами, що вчасно ми вибрались з води Surprised Мовляв, дельфіни могли б сприйняти нас за конкурентів Mamba Потім були післяобідні занурення наших першоразників і другоразниць Clapping про які краще їм розповідати. А потім ми позасинали після чудового вечора з співами під гітарку нашого Маестро Yahoo
День наступний нам подарував Новий Світ, і легендарну гірку Караул-Оба, з чудовими краєвидами, що відкривались з неї... А потім наш Месія вивів нас до чарівної бесідки з цілющим квасом і так добре стало нам, що залишились ми в Судаку до кінця нашої "подорожі" Smile В наступні дні нам ще предстояло відкрити "секрет Галіцина" і взяти штурмом Генуезьку фортецю, крайній раз скупнутись в морі і вирушити додому... Як то кажуть - швидко казка говориться, та не швидко все у ній відбувається Wink Насправді було ще багато цікавого, але всього не описати... Короче "Пиво - нет, шаурма - нет, море холодний, крепость разваліний, Судак закрит на ремонт!" © Victor SV Будем сподіватись, що до наступного року, там все після нас відремонтують Very Happy
P.S. Дуже жалкую, що не зміг бути з вами перші два дні... Crying or Very sad що не стрибав з качи-кальйону, не співав гімн України в 12 ночі, не гуляв Алуштою, співаючи партизанських пісень... Дуже б хотілося, щоб хтось описав події тих днів... для історії. Не просто словами "Круто", "Супер", "Бомба" і т.п., а щоб цікаво було почитати... Це не так вже й важко - три горнятка кави, пару сотень клацань по клавіатурі і розповідь готова Wink
Ну і звичайно дякую усім за дружню, хорошу компанію, ви усі неперевершені! Good  Clapping Хочеться, щоб такі заходи відбувались частіше Smile
P.P.S. Захотів відкрити для себе Крим осінній і Крим зимовий  Rolling Eyes

ПовідомленняLordLucifer © 11.09.10 15:01:32    

нема слів... я за вас радий безмежно... какашки ви  Sad
я так хотів поїхати але обставини недозволили...  Crying or Very sad

ПовідомленняProstoMaluy © 15.09.10 11:56:29    

Crying or Very sad я так хотів але іза ДИБІЛЬНОЇ роботи в мене не получилося ...........  Evil or Very Mad  но на слідуючий рік 100% буду з вами ! Mad
ПовідомленняSuzi © 15.09.10 19:11:24    

Andrey написав(ла):
Дуже б хотілося, щоб хтось описав події тих днів... для історії.

Побачивши ліс рук, вирішила почати закінчене я  Smile
Не судите строго  Vava

А почалось все з вокзалу. Скинувши з душі всі насущні і не тільки проблеми та клопоти, "предвкушая" солоденький смак нових вражень, емоцій та знайомств, спішу на вокзал (трошки запізнюючись) І ще здалека починаю шукати очима велику толпу з рюкзаками )) О! Сяє на сонці білесенька голова БаЦька - так! Я тут!  Yahoo  Далі: радість зустрічі зі знайомими екстримовцями -> "ого, багацько нас тут" -> "ваш квиточок, будь-ласка!" -> ЇДЕМ!!! Урря! -> Знайомство з бейсером, а потім наше спільне знайомство з сусідкоюSmile Женщина, років під 55, рудоволоса, з великими очима, які наче вперше побачили рюкзак, наївно затуляла відкрите вікно поїзда газеткою, щоб не так дуло )). Короткий з нею діалог:
- Вы что, вот так вот в горы ходите?? Это же ОПАСНО! Там люди гибнут!
- Люди переходят улицу и тоже гибнут! Но, я уверена, от перехода улицы они получают гораздо меньшее наслаждение, нежели мы от гор. Laughing
Після цього втекли з Бейсером до сусіднього вагону, де їхала більшість.
О да!!! Всі вже в купі, Моршинська вже ходить по кругу, чути сміх і запах сардинSmile  
Ще кілька митей - і ми їдем під своїм прапором. Happy   Був человечек, з яким особо хотілось познайомитись і я, не роздумуючи, голосно спитала "Хто з вас ВсеБудеДобре?" Озвався милий, веселий і позитивний, як його нік, хлопчина - ха! Значить все у нас буде добре! Віддала респекти і хильнула винця за його здравіє.
Далі ще кілька етапів Моршинської, домашнє вино... бутерброди - весь комплект))
І туууууууут, проходячи до вагону-ресторану, я бачу гітару, навіть дві! О да! Знайомлюсь з власниками і запрошую до нашої компанії. Приютив нас тамбур з карематом)) Було тіснувато, проте дуже радісно! Приємно було знову почути звуки цієї "вірної спутниці" туриста.
Ще пару взмахів палочкою - і весь наш коллектив у вагоні-ресторані, на цілу ніч!!! З двума гітарами та неперевершеним Маестро! (ну, звичайно, і холодним винцем, пивком і т.д.) Вот оно счастье!!! На яке обличчя не глянеш - всюди радісні та щирі посмішки! Атмосфера цілковитого позитиву та задоволення. Happy Маестро перебирав струнами гітари, а здавалось, що струнами душі! Так вже майстерно  він володів інструментом! Фламенко в дві гітари ще й досі звучить десь в мене в глибині...  Good
З кожною годиною нас ставало все менше... А так не хотілось розходитись.
6 ранку, у вагоні-ресторані я, кружка чаю і чарівний світанок за вікном...
Так минула доба перша...

ЗI. Бейсер ще довго згадував моє запитання "А де моя постіль?", яке прозвучало біля 7 ранку, коли той вже вставав пити кавусю.     Goof

ЗІI. Про Качи-Кальон, думаю, краще повідати тому, хто стрибав. Бо у мене літав тільки рюкзак ))

ЗІІІ. Ще раз хочу висловити величезну подяку всім! Ви НАЙКРАЩІ!!!  Clapping

Сторінка 7 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU