Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вихід бо безвихідь, або дайте я ножку правильно поставлю

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 13.07.10 23:44:08    Вихід бо безвихідь, або дайте я ножку правильно поставлю

Ну так вот... поїхали ми пригати в файне місто Тернопіль. А на поток вийти у мене ну ніяк не виходить Very Happy казали шо "рождёниий ползать летать не буде" Crying or Very sad Перед тим у мене 4 прига на поток і всі плачевні. Ну я 2 тижні (бо погоди не було) попригала над сусідами знизу, полежала на таборику - думаю мля... у мене вийде! Перший підйом - ніфіга, та сама історія - розворот со старта бо... Shocked ну не наю я шо! Прийшли - готуємось до наступного прига, кажу хлопці гляньте шо не так Angel Angel Angel ну подивились на мене більш досвідчені парашутисти, сказали шо у мене не так...ЕЕЕЕхххх... ща ми пригнем як тре!!!!!!!!! Very Happy Підйом... піп... піп... пішов... я за поріг... Shocked йо!!! сцука ...нога не так стоїть!!! Тррее вернутись переставити!!! бо задовбало вже то викидання грошей!!! Кіко мона на місці стояти!!! Very Happy Далі все видно Embarassed На наступний день зраненька встали, вмились, спокійно прийшли і лягли на потік і тепер тащимся від самого виходу а не від висіння під куполом!!! Yahoo Yahoo Yahoo
Повідомленняdolphin © 14.07.10 8:44:28    

Крайние прыги показали что урок усвоен, и можно двигаться дальше Smile
ПовідомленняVictorT © 14.07.10 8:52:53    

Very Happy Very Happy Very Happy
А мне раз похожим способом (повиснув руками на обрезе) таки удалось вернутся в самолёт, когда инструктор маякнул, что я слишком рано выхожу Very Happy

ПовідомленняLucky © 14.07.10 8:58:05    

nattka написав(ла):
йо!!! сцука ...нога не так стоїть!!! Тррее вернутись переставити!!!
анекдот нагадує, як інструктора говорили, мол якшо купол не відкриється махайте руками і старайтесь залізти назад в літак Very Happy

nattka написав(ла):
епер тащимся від самого виходу а не від висіння під куполом!!!
вихід в тебе получається! чого коштує вираз твого фейсу коли ти стояла в дверях і висунула голову за борт Very Happy  Very Happy
Повідомленняdolphin © 14.07.10 9:16:17    

lucky написав(ла):
висунула голову за борт

ага, несколько раз подряд Smile
а потом отделение с воплем счастья  ) Very Happy

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU