Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг 24-25.07.2010

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 13.07.10 17:29:59    Роупджампинг 24-25.07.2010

Привіт народ!PrevedОголошується чергова поїздка на стрибки роупджампинг, які відбудуться 24-25.07.10, на найвищому мості України Бегущая Лань, висота якого понад 50 метрів.
Щоб ефективніше використати час від поїздки, після роупджампингу можна відвідати такі відомі місця як: "Старе місто", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з красивим "каньйоном Смотрича". Далі можна відвідати "Замковий міст" який власне веде до Кам'янець-Подільської фортеці. "Замковий міст" часто путають з місцем проведення роупджампингу, так як поряд часто тусуються скелелази.
Неодноразово новачки нам дзвонили з словами - "А де ви? Ми тут уже годину чекаєм на мості, а вас нема...Crying or Very sad" Для таких ще раз напишу - роупджампинг проводиться на мості "Бєгущая лань" (Стрімка лань), який знаходиться на виїзді з Кам'янця Подільського в напрямку на Чернівці. Або на Хотин. Доречі, після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю. А ввечері, після роупджампінгу і всього решту, можете сміливо приєднуватисмь до посиденьок біля багаття з традиційними байками від Батька, та подальшим ночллігом, неподалік моста в "готелі" аля палаткО в каньйоні Смотрича.

І так, стосовно самих стрибків, читаємо уважно, щоб потім у вас менше було питань і щоб не казали, що я "не чув"/"не знав". Отож:
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три рази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." добре подумайте і зважте, чи справді ви зможете бути в цей день на мості і стрибати, чи не появляться у вас якісь непередбачувані справи, "хвороби" і т.п. І тільки впевнившись, що ніщо вам не помішає бути і стрибати, тоді можете відписуватись.
✔ Відписуючись у темі обов'язково вказуйте к-кість людей, яка з вами їде, к-кість стрибків, які плануєте зробити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) у котрий день приїдете (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись і приблизно на котру годину прибудете. Обов'язково залишаєм в профілі контактний телефон. Якщо ви не хочете  "світити" свій номер, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - "лише для адміністрації сайту".
✔ Перед поїздкою буде складений приблизний графік стрибків, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджати, щоб потім не було притензій.
✔ Якщо у вас по дорозі не дай Боже щось трапилось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будьте добрі позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, чекаючи на вас.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків прогнозують дощ, не вірте цьому, у нас дощ цілий день ще ніколи не падав Very Happy Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 3-4.07.10 ; 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Роупджампинг - це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоров'я і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Як зажди складаємо список:Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: Andrey (23.07.10 12:26:26), редаговано 5 раз
Повідомленняdakarland © 18.07.10 19:27:35    

Внесу певну точність!!! Нас буде троє і
кожен з нас хоче зробити по 3 стрибкиSmile
ПовідомленняProgektor © 18.07.10 21:33:14    

До якого дня тижня можна повідомити к-ть людей яка б хотіла/не хотіла зі мною поїхати (мої знайомі) Drink
ПовідомленняAndrey © 18.07.10 22:26:05    

Progektor написав(ла):
До якого дня тижня можна повідомити к-ть людей яка б хотіла/не хотіла зі мною поїхати
Логоічно припустити - до того, поки є місця. Якщо є вільні місця - то хоч в пятницю ввечері Wink
ПовідомленняMarina White © 18.07.10 23:17:56    

еще + 1 со мной, кроме тех +4, что были ранее =)
Повідомленняpolosatytigr © 19.07.10 13:59:17    

я один; 3 стрибки; субота; підходить будь-який час.
Повідомленняvaslev © 19.07.10 15:48:53    

Вибачайте друзі, в мене робота... Confused  Confused
ПовідомленняMadman © 20.07.10 20:51:44    

Запишіть мене на неділю - 1 стрибок, виїжджаю з Франківська, буду близько 13-14 години.

Можливо візьму ще одного, інформацію на днях уточню.

Змінено: Madman (20.07.10 21:23:12)
Повідомленняdakarland © 20.07.10 20:55:38    

..... і ще раз яSmile)) нас буде вже четверо, троє по три маневри і один виконає лише один маневр. Будемо з самого ранку, якщо можна то сформуй одною групою Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo Вельми вдячний Good  Good
ПовідомленняKvasOlka © 21.07.10 8:31:47    

Crazy  я і 4 моїх квасолиних друзів.
Crazy я один стрибок, серед друзів ше уточнюється кількість.
нас на суботу бажано на ранок, вечором маю бути у Львові бо маю зйомку весілля Vava
Повідомленняvetal © 21.07.10 13:44:37    

+1... В суботу буду о 7 годині ранку, прошу врахувати при складанні списка, назад автобус в 9:30 якось маю вспіти Smile  Smile  Good
ПовідомленняAcosta © 21.07.10 19:35:53    

запишіть на суботу, я + ще четверо (всі по одному стрибку), добираємось своїм ходом, а один можливо автобусом на днях уточню.
ПовідомленняANGELo © 21.07.10 20:01:27    

vetal
Andrey написав(ла):
обов'язково вказуйте к-кість людей, яка з вами їде, к-кість стрибків

?

Повідомленняvetal © 21.07.10 21:41:23    

Друзі годину назад поступив дзвінок, в близького друга серйозні проблеми з здоров"ям, я ніяк неможу вирватись будь-ласка зрозумійте правильно! наступного разу обов"язково буду... ще раз прошу вибачення!
ПовідомленняMadman © 21.07.10 22:08:35    

запишіть на неділю  мою подругу 1 стрибок
ПовідомленняProgektor © 21.07.10 22:12:13    

Народ! хто вже знаэ чим буде добиратись Львів - К.П., поїздом чи автобусом?
Я сьогодні цікавився в довідці ж.д. вокзалу на 23.07.10 на рах. добирання поїздом - пласкартним вагоном...

Виїзд 23.07.10 (пятниця)
п. №136 Львів-Хмельницьк 20:45 - 01:11 (прибуття) ціна 51грн/58грн (залежно який клас вагона нам попаде) - 14грн за постіль (якщо небрати = 37грн/44грн)

п.№623 Хмельницьк-К.П. 03:45-06:21 (прибуття) ціна 33.50 грн (-14 грн якщо не брати постіль = 19.50)
= 56.50 грн або 63.50 грн в 1 сторону (туди), (ціни загальної вартості -- не по студенських і не пільгових категоріях)

П.С. може це комусь допоможе  Drink

Поцікавтесь на рахунок автобуса чи є якісь зміни, чи все стабільно?
Зі Львова о 08:00 відправляється автобус Львів—Могилів-Подільський. В Камянець він прибуває о 13:10 (білет коштує ~79 грн)?

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU