Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг 24-25.07.2010

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 13.07.10 17:29:59    Роупджампинг 24-25.07.2010

Привіт народ!PrevedОголошується чергова поїздка на стрибки роупджампинг, які відбудуться 24-25.07.10, на найвищому мості України Бегущая Лань, висота якого понад 50 метрів.
Щоб ефективніше використати час від поїздки, після роупджампингу можна відвідати такі відомі місця як: "Старе місто", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з красивим "каньйоном Смотрича". Далі можна відвідати "Замковий міст" який власне веде до Кам'янець-Подільської фортеці. "Замковий міст" часто путають з місцем проведення роупджампингу, так як поряд часто тусуються скелелази.
Неодноразово новачки нам дзвонили з словами - "А де ви? Ми тут уже годину чекаєм на мості, а вас нема...Crying or Very sad" Для таких ще раз напишу - роупджампинг проводиться на мості "Бєгущая лань" (Стрімка лань), який знаходиться на виїзді з Кам'янця Подільського в напрямку на Чернівці. Або на Хотин. Доречі, після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю. А ввечері, після роупджампінгу і всього решту, можете сміливо приєднуватисмь до посиденьок біля багаття з традиційними байками від Батька, та подальшим ночллігом, неподалік моста в "готелі" аля палаткО в каньйоні Смотрича.

І так, стосовно самих стрибків, читаємо уважно, щоб потім у вас менше було питань і щоб не казали, що я "не чув"/"не знав". Отож:
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три рази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." добре подумайте і зважте, чи справді ви зможете бути в цей день на мості і стрибати, чи не появляться у вас якісь непередбачувані справи, "хвороби" і т.п. І тільки впевнившись, що ніщо вам не помішає бути і стрибати, тоді можете відписуватись.
✔ Відписуючись у темі обов'язково вказуйте к-кість людей, яка з вами їде, к-кість стрибків, які плануєте зробити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) у котрий день приїдете (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись і приблизно на котру годину прибудете. Обов'язково залишаєм в профілі контактний телефон. Якщо ви не хочете  "світити" свій номер, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - "лише для адміністрації сайту".
✔ Перед поїздкою буде складений приблизний графік стрибків, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджати, щоб потім не було притензій.
✔ Якщо у вас по дорозі не дай Боже щось трапилось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будьте добрі позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, чекаючи на вас.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків прогнозують дощ, не вірте цьому, у нас дощ цілий день ще ніколи не падав Very Happy Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 3-4.07.10 ; 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Роупджампинг - це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоров'я і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Як зажди складаємо список:Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: Andrey (23.07.10 12:26:26), редаговано 5 раз
ПовідомленняNazarij © 13.07.10 19:24:56    

Добре було би на 31-1, бо 23-25 багато народу на Підкамінь їде Unknow  Unknow
Повідомленняdakarland © 13.07.10 22:20:21    

Нас буде двоє точно, от тільки ще не визначились з днем, чи то Субота, чи в Неділю....? І ще одне, чи можливо зарезервувати години стрибків і що для цього потрібно? Acute  Acute
ПовідомленняZippo © 13.07.10 22:37:29    

dakarland написав(ла):
ще не визначились з днем, чи то Субота, чи в Неділю
Орієнтуйтесь краще на суботу, бо на неділю може бути мало людей. Якщо субота заповниться, а на недлю буде хочаб 15 бажаючих, тоді ми залишимось і на неділю.

dakarland написав(ла):
чи можливо зарезервувати години стрибків
Ви можете орієнтовно сказати на яку вам було б зручно, а ми при складанні графіка, будем старатись врурахувати ваші побажання, звісно якщо це буде можливо.
Повідомленняvaslev © 14.07.10 1:15:55    

Привіт Валєра, я в принципі згоден їхати, одне но, якщо не поїду в пепікію, Міша теж мабуть підтримає, головне щоб робота не завадила. Ще відізвемось.
Drink
Повідомленняdakarland © 14.07.10 21:57:23    

А нас вже троє Goof  Drink , будемо в Суботу зранку своїм ходом, якщо можна то запиши нас на годину 9 -12
ПовідомленняProgektor © 15.07.10 8:36:46    

+1 на суботу
ПовідомленняVanDik © 15.07.10 15:16:33    

Погоджуюсь з Назаром, бо сам хочу на роуп, але їду у Підкамінь...
ПовідомленняAndrey © 15.07.10 16:08:03    

VanDik написав(ла):
але їду у Підкамінь...

Щасливої дороги!!! Тут тема для тих хто їде на роуп, а не у Підкамінь...
А якщо хочете на роупджампінг, то дочекаєтесь наступного разу. Через те, що хтось "хоче" поїздку ніхто переносити не буде.

ПовідомленняProgektor © 16.07.10 9:56:03    

Andrey написав(ла):
Через те, що хтось "хоче" поїздку ніхто переносити не буде.

100%

ПовідомленняNazarij © 16.07.10 19:31:54    

Ви хлопаки вибачайте, я просто вніс пропозицію, буду чемно чекати наступного разу  Cool
ПовідомленняIhor © 17.07.10 17:03:24    

Здоров
Скільки коштує повністю дорога зі Львова і назад у Львів?
Повідомленняvetal © 17.07.10 17:38:17    

Дивлячись чим добиратись, якщо автобусом то туди і назад 150-160 грн, якщо поїздом то дешевше набагато!
ПовідомленняIhor © 17.07.10 18:00:36    

+1 Smile субота, хто їде поїздом із Львова?

Змінено: Ihor (17.07.10 18:08:06)
ПовідомленняMarina White © 18.07.10 12:56:21    

Будем в субботу, ориентировочно 8-10 утра, хотелось бы пораньше прыгнуть)
Я + еще четверо, по одному прыжку
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU