Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Тандем-стрибок! Жива-здорова, і раджу всім спробувати! :)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLea :) © 13.07.10 11:39:39    Тандем-стрибок! Жива-здорова, і раджу всім спробувати! :)

Ітак, все почалося з того, що моя сестричка вирішила зробити мені оригінальний подарунок на Д.Н. – прижок з парашутом...
Так як я, чесно кажучи, побоююся цього виду спорту, до пропозиції віднеслася скептично, але з повагою! Але так як сестра пояснила, що стрибати я буду не сама, а з досвіченним парашутистом і від мене не вимагається там щось дьоргати, щось там рахувати, дивитися-переживати чи відкрився парашут, все це зробить він сам. Ну, якщо так – то, сказала я, давай! Скільки того життя Crazy
Да, якщо хтось розраховує на локанічний лист, то вибачайте, інформації купа, тре кудась її написати…

Приїхали ми, значить, на аеродром… там нас зустрів Кастор і Дімон, що одразу ж трохи розгрузило морально, пішли з Оксаною записуватися… Взагалі, процедура реєстру не важка - взяли анкету, заповнили, заплатили грошики, ну і чекайте свого взльоту

Ну, ті 5ть годин, що я чекала, я б не сказала що як мінімум 3 рази я подумала, а може нє, а нафіг воно тобі нада!!! Але оптимізм сестри, яка, доречі, також трохи нервувала, бо пригала перший раз за 2 роки, мені допоміг.
Значить, інструктаж був досить швидкий, головне реагувати на похлопування по плечу,що означало-приготуйся, потім під час – аааааааа (це в польті) не дьоргатись, ну і саме приземлення, поза- «в туалеті», ноги якомога вище, щоб не заважати приземленню.

Сижу я значить, в літаку… думаю… нафіг воно мені треба?!! Але морозитися пізно! Тут вже і пристьогують до дядька, сідається в якійсь незрозумілій позі на лавку, бо як розумієте, двое в одній «уздє» далеко не втічеш. Тут суматоха, двері відкриваються, всі кудась діваються, мене кудась ведуть… бачу що точно зараз мене гепнуть, земля дуууууууууже далеко, тут толчок і………… аааааааааааа…

Люди, реально дихати нема чим 2-3сек, а здається, що цілу хвилину, мене ще перекосило в польоті після відєднання… руки ноги в різні боки, дядько поправляє їх, бо вже ну дуууже тіліпаються… вітер, як скажений в обличчя, погано соображаю, що ж насправді діється, вражень купа, думка тільки одна - а коли ж вже парашут все-таки відкриють…………… нафіг воно мені нада…………… тут ще оператор, як орел з різних боків «підкатував», і чого йому не сидиться. Ще й за руку зловив… потім дивлюся, тааак, вроді би перед нами хмара, а як же ми її обминемо, наівно сподівалася я. А нєєє, + до тих всіх думок додалася ще мокрюща, холодна хмарюка. І так волося дибки, голову не реально підняти вгору, руки тіліпаються в різні боки, улибаєшся, як дибіл, ну бо ж знімають, всьо-таки, так щей і змокла. Тут я ж і не встигла вже розслабитися, як… толчок… мааамааа, згадалося…нафіг воно мені нада…тик-мик і все, дядько щось говоре про те, що ногу підніми, шось там підтяни до коліна і всядься вже ш нарешті... Ну все, думаю... як би, тепер долетіти до рідної земельки, а підтянути щось до коліна - означало сісти на підпопові канати (поза «туалет»).

Короче, ті пару секунд у вільному падінні і ті пару хвилин з парашутом, одні з найнай хвилин ужитті!!!
Ну, потім приземлення, навіть нас не повалило, а я то думала що ж на попу треба буде присісти, оказалось, ні! Ну, тут рука професіонала, тобеш-дядечки-парашутиста, якому, ну прям ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ, що жива і з купою вражень!!!!

А ще знаєте що цікаво, після приземлення випили бутилку шампанського, і шо ви думаєте? Як в суху землю!!! Доречі, фляндер принесла і розпивала тільки команда зі Львова, а це вам не просто рєбята, а рєбята з логотипом на футболці «Lviv Extreme Club», ну тут, мабуть, сильні традиції клубу зіграли свою роль!!!

Люди, реально, хто як я, переживає за одиночний стрибок і всі ті думки на рахунок: забуду що робити, не так порахую, парашут не відкриється, не так повернусь до землі, чи як там у вас… Топайте на тандем!!! 4000 метрів, всю роботу робить професіонал у якого більше ніж 3500 стрибків за спиною, правда ціна трохи кусюча, але «если сильно хочется»…
Дякую, також, клубу, що за всі ті роки що я вас знаю, ті ваші розмови про парашутизм і все таке, мені там в літаку не дали розгубитися Smile В мене просто, як на спортивній термінології, була «передстартова апатія», яка тримала мене в руках!! Кастору з Дімоном дякую за їхні шуточки не втему, але смішні Smile І сестричці своїй дякую, за подарунок і за моральну підтримку на землі і в небі, Hoksy-я тебе люблю!!!
Я ЦЕ ЗРОБИЛА!!!! УУУУУУРАААА!!!

ПовідомленняHoks © 13.07.10 11:41:44    

Чудовий був день Smile Поздоровляю тебе, сонце, з приєднанням до великої парашутної родини Smile Теперь ти теж знаєш як виглядаю наша планета з висоти 4 кілометрів  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняAndrey © 13.07.10 12:38:17    

Чудова емоційна розповідь!!! Clapping  Класно було читати, так ніби сам то переживаєш Crazy
Lea Smile написав(ла):
це вам не просто рєбята, а рєбята з логотипом на футболці «Lviv Extreme Club»
Це точно! Wink  Ну а я нарешті побачив МеГо-костюм нашого Кастора Good  І Оксанки теж Clapping
Lea Smile вітаю з першим "нирком" у небо! Clapping  Clapping  Clapping

ПовідомленняLucky © 13.07.10 13:12:57    

Вітаю тебе! Clapping  Clapping  Clapping Ти відчула смак того, що називаються життя  Good  Good  Good

Lea Smile написав(ла):
одні з найнай хвилин ужитті!!!
Побільше тобі таких! Firsttimer
Повідомленняdolphin © 13.07.10 15:20:19    

поздравляю от души!

желаю незамедлительно продолжить борьбу с этим страхом, и загнать его в результате в угол своим сотым прыжком Smile

ПовідомленняLea :) © 13.07.10 21:36:01    

PrevedОй, Дякую!!!

dolphin написав(ла):
желаю незамедлительно продолжить борьбу с этим страхом, и загнать его в результате в угол своим сотым прыжком Smile
Ой нє! Одного, думаю, досить Surprised

Та і взагалі, початок був гарний... тепер можна спробувати все по трошки Happy
ПовідомленняVushenka © 14.07.10 6:08:50    

Так в Цуневі, наче, не стрибали тандем! Чи вже пригають??? Що це коштує?
Повідомленняdolphin © 14.07.10 8:41:27    

Vushenka написав(ла):
в Цуневі,наче, не стрибали

В цуневе сейчас вообще не прыгают (не считая того онанизма что там происходитSmile

то была Бородянка.

ПовідомленняVictorT © 14.07.10 8:45:41    

Lea Smile написав(ла):
Короче, ті пару секунд у вільному падінні
Фраза "пару десятков секунд" точнее описывает происходившее Very Happy
Поздравляю! Drink
Ждём клип.

Vushenka написав(ла):
Що це коштує?
130 ?, http://paraskuf.com.ua/price

Змінено: VictorT (14.07.10 10:50:50)
ПовідомленняNewcomer777 © 14.07.10 10:45:35    

Lea Smile написав(ла):
Кастору з Дімоном дякую за їхні шуточки не втему, але смішні Smile
Девушке, в состоянии близкому к истерике, любые шуточки будут казаться "не в тему"  Goof  Goof  Goof

Молодец! Ты была ТАМ!!! Good давай видео - поржем! Wink

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU