Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру. «Релакс» (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 13.07.10 11:15:30    Сплав по Дністру. «Релакс» (відео)

Поки я дозбирую фото з сплаву, нетерплячим можна втамувати спрагу цим відейком. Згадуєм який то був релакс Happy Хто не був — заздріть Buck Важить відео 60 мб.

щоб скачати, клацаєм на картинку

крайній раз внесено зміни: Zippo (16.05.12 10:37:03), редаговано 2 раз
Повідомленняvaslev © 13.07.10 12:24:05    

Всім дякую за приємні слова, віддих дійсно вдався наславу. Правда що все боліло, але це приємний біль. Нога від падіння в Джуринському водоспаду вже проходить, ВЕЛИКА ПОДЯКА Сюзькам, що проявила мужність і незважаючи на більшу масу мого тіла, втримала мене над водою. На рахунок руки-почала вкорочуватись до розмірів лівої. Любчик, ти не був злим поліцаєм, адже хтось мав стримувати наш швидкий старт Very Happy А взагалі все було чудово, це був мій перший сплав, надіюсь не останній Yahoo
ПовідомленняGorihovnet © 13.07.10 12:45:28    

Пвівєт!!!!!! Preved  
Було надзвичайно класно, весело, компанія бомбезна  Drink  Good
Усім велике спасибі!!!!!!

ПовідомленняSuzi © 13.07.10 12:50:54    

vaslev написав(ла):
ВЕЛИКА ПОДЯКА Сюзькам, що проявила мужність і незважаючи на більшу масу мого тіла, втримала мене над водою.
Я маленькая - да удаленькая Very Happy Як же ж я могла покинути в біді бойового товариша Crazy

Відео - бомба!  Clapping
Наче знову туди повернулась  Happy
Весь позитив, який нас супроводжував усі ці дні - відобразився і на відео!
Це супер!
ZIPPO, РЕСПЕКТ!!!!!! МОЛОДЕЦЬ!!!  Happy

ПовідомленняLyubko © 13.07.10 16:23:02    

Получилась гарна розповідь, все зрозуміло, послідовно і головне цікаво!!! Це мабуть найшвидший ролік ZIPPO Very Happy
ПовідомленняVictorT © 13.07.10 19:26:42    

Водопад зачётный! То благодаря разливу он из душевой превратился ещё и в ванну? Раньше мы таких не принимали на этом маршруте.
ПовідомленняPRiveT © 13.07.10 20:46:10    

Відео мего позитивне! хочу ще! і тою самою компашкою, але таблеток треба взяти!
ще раз дякую всім, а окремо ZIPPO і Любку, а також нашим дівчатам, за гарну компанію, смачні вечері і позитивний настрій
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU