Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав по Дністру 09-11.07.2010

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 25.06.10 14:47:39    Сплав по Дністру 09-11.07.2010

Уpя! Hapeштi нaм пoшили влacнi кaтaмapaни тa пpивезли вecлa, нa якиx, щe мyxa нecpaлa i кoмap нe cидiв. B зв'язкy з цим oгoлoшyeтьcя пepший в цьoмy ceзoнi cплaв пo Днicтpy, нa якoмy ми бyдeм "oбмивaти" наші кaтaмapaни та й ceбe зa oднo. В нашому розпорядженні три 8-ми місні катамарани а це 24 місця. Перші хто відписався в темі, той і пливе... Як це було можна глянути відеоролики та фото попередніх поїздок:
- Сплав по Дністру "It's all unbelievable" а також фото
- Сплав по Дністру "Львівці" а також фото
МАРШРУТ
Отож, сплaвлятиcь бyдeмo 3 дні з 9 пo 11 липня. Xтo вжe з нaми бyв тoй знae, щo нa мeньшe днів тyди нeмa чoгo пepтиcя. Як i минyлi poки 2007, 2008, 2009, маршрут наш буде пролягати через с. Нижнів → Вістря → Кутище → Горигляди → Коропець → Стінка → Космирин → Долина → Сновидів → Возилів → Петрів → Монастирок → Лука → Раковець → Уніж → Копачинці → Миколаївка → Хмелева → Литячі → Устечко. На топографічній карті Дністра (2.4 мб) це приблизно 100 км. Відвідаєм маленькі водоcпади які в народі називають "дівочі сльози", завітаємо на руїни Раковецької фортеці, піднімимось на каньйон, соходим до Джуринського водоспаду.

ДОРОГА
Доїзд "туди-сюди". В п'ятницю вночі точніше зранку о 02:45 ми сідаєм в поїзд № ...  і їдем до Тернополя. (білет коштуватиме ~ 36 грн повний і 18 грн студентський). В тернополі о 05:00 ранку на нас буде чекати 24-ох місний бус. Оперативно в нього пакуємся і їдем до с. Нижнів з відки в нас почнеться сплав. Там ми складаємо наші катамарани, вручаємо інструкцію як користуватися веслом, та деякі команди на зразок "греби мля, гриьбу мля". З багагажом знань та хорошим настроєм пропливаєм як г... так три дні до с. Устечка. Там нашу делегацію зустрічає бус та заберає у Тернопіль. В Тернополі загорівші та щасливі сідаєм на поїзд і валим додому.

СПОРЯДЖЕННЯ
- Наплічник (щоб ваше барахло з пожитками не стало надбанням риб)
- Палатка (щоб на голову водичка не капала)
- Каремат (щоб змії в спину не покусали)
- Спальник (непогано помагає від холоду)
- Миску, кружку, ложку, ніж, ліхтарик, 120 л сміттєвий мішок, туалетний папір - з розряду must have.
- Пальник (якшо є то берем, нема то найдем)
- крем чи аерозоль від комарів + крем від засмаги.
- вудка, динаміт, ги-ги

ХАРЧІ
- четвертина чорного хліба в день
- 1 пакет мівіна вермішель зранку
- 2 пакети мівіни картоплі ввечері (можна небрати, бо буде шашлик а на другий день гречка з м'ясом)
- палочка сирокопченої колбаси, (додаю зранку до макарошок або картоплі, так самачніше і поживніше)
- шмат сала, або накрайняк шпондера!
- 1-2 консерви (шпроти/кілька/паштет/тушонка) хто шо любить...
- 1 банка/пакет згущеного молока (з крекером і чаєм йде на ура)
- пів плитки чорного шоколаду в день + печеня, вафлі, халва і т.д.
- сухофрукити (курага, ізюм і т.д. )
- горівка (при умові якщо вас прив'яжуть до катамарана і нап'ялять спасжелет)

ОДЯГ
- шось на довгий рукав (на випадок якщо сонце буде нещадне і крем недопомагає)
- шорти, панама, плавки, капці в яких нешкода буде залазити вводу
- дощовик (пригодиться коли піде грибний дощ)

ЦІНА
- Ціна. Для членів клубу 300 грн, для решти бажаючих 350 грн.

Відписуємось у темі таким чином:
Буду або буду з другом якого звати так то і так, є палатка/нема, є спальник/нема, їду поїздом з такогото міста. (Це потрібно для того, щоб ми могли орієнтуватися чи всім безхадчаткам ми зможем забезпечити палаткомісце і решту спорядження)

Традиційно складаєм список бажаючих Write розгорнути

крайній раз внесено зміни: Zippo (13.07.10 19:50:49), редаговано 15 раз
ПовідомленняZippo © 08.07.10 22:27:22    

Мдя Very Happy Max, ти так і не зрозумів, що я та Любчик мали на увазі. Поясню.

Всі знають, що в нашому клубі завдатки на різного роду атракції не беруться. Чому? Тому, що в нас за роки зібралась дружня команда з якою хоч Рим і Крим ... Тому коли в нас кажуть, що буду, значить буду! (звісно всі ми люди і коли сталась якась неприємна ситуація ми все зрозуміє) Але коли в останній момент мені кажуть: нема друга за компанію тому я не їду, не купив зазделегідь білет, недогледів дату і поспішив, там прогнозують погану погоду і так далі, і тому подібне (благо у мене ціла колекція відмазок (колись я їх опублікую, для приколу))

Друге то погода. Виглядає вона так, я підпишуся і там і сям, а де буде сонячно туди і поїду. Звісно це проканує тіки в тих випадках де не беруть завдаток (це дуже рідко), або такі як ми, або ти долучаєшся в останній момент (звісно, якщо ще є вільні місця). Так от там де, на тебе розраховували, замоляли бус, хавку, і ще купу дрібниць про які ніхто і не здогадується.

Наведу тобі з сусідньої теми пару постів підряд, щоб ти зрозумів, з яких людей складається наш клуб.
Hoks написав(ла):
Всім велике дякую за поїздку! Як ми прікалувались, маршрут треба було назвати "жесть несамовита"  Цілу суботу валив дощ, знизу ніби менше, а на горі була ціла злива, плюс штормовий вітер и нульова видимість, але поїздка все рівно була классна  Не скупались в Несамовитому, бо не дійшли, та й хто б там купався в такий дубак, не побачили краєвидів через туман, не поїли чорниць, бо вони ще навіть не зав'язались, але зате були пригоди, і чудова тепла компанія, з якою з задоволенням поїду ще раз куди завгодно.
karpenko написав(ла):
я, було весело ,особливо згадується фраза семенова "встав і пішов!!!!!!!!!"  бляха ше крепатура не пройшла а я знов в гори хочу
Victor SV написав(ла):
Погода на цей раз нас не порадувала сонечком і чудовими краєвидами. Але коли збирається класна компанія все решта відходить на другий план. Було весело прохолодно і мокро. Хоч маршрут і не пройшли але я думаю всі залишились задоволені та сповнені оптимізму, можливо повторимо
Mykola написав(ла):
Сходили просто суперово. Хоч і не дойшли до місця, хоч змокли, зато атмосфера в команді була суперовою) Треба повторяти
drv написав(ла):
Відпочинок просто супер пупер...

P.S. Все, що сказав стосується не тільки Макса а й решти "однодумців".

ПовідомленняMax © 09.07.10 3:00:20    

Мені звісно соромно, але не дуже. Кожному своє Angel. З друзями я можу зустрітись і провести час в будь-який момент, а пертись в пошуках "жесті несамовитої" і башляти 350 ре... ну вибачайте Smile я пропонував перенести... - крім "купи дрібниць" можна і погоду врахувати.
Вибачайте, що підвів в останній момент. Гуд лак вам у ваших починаннях... Good

ПовідомленняVictorT © 09.07.10 14:02:36    

Max, я вот как раз отношусь сторонникам того, что задаток, хотя бы символический, брать нужно, и уже неоднократно спорил с Зиппо по этому поводу, т.к. считаю, что это хоть немного улучшит организованность "пассажиров". И каждый такой случай (а их немало), постепенно склоняет чашу весов в мою сторону.

По поводу "врахувати погоду" - может её ещё и "порешать"? Кстати, у тебя есть гарантия, что она плохая? У меня вот на работе регулярно происходят корпоративы на сплавах (в том числе и в данный момент происходит, я не поехал, потому что в Киев еду). И никто ничего не переносил и не поднимал истерику при первых намёках неидеального прогноза. Бывало всякое, и под проливным дождём плыли по сотне километров, никто не жаловался, все довольны, при том, что большинство сотрудников не ведут активный способ жизни, в какой-то степени можно охарактеризовать известной фразой "офисный планктон". Что тебя напугало, непонятно. Складывается впечатление, что дело не в погоде. А 350 грн вовсе не много, попробуй сплавиться дешевле.

ПовідомленняMax © 09.07.10 20:14:58    

Всім треба кинути 5 коп. (чи то камінь в мій город). Я вас зрозумів. Але свою думку висловив - хто хотів, той зрозумів теж. Пропоную залишитись кожному при своїх думках і не продовжувати цю марну дискусію Vava
ПовідомленняLordLucifer © 09.07.10 20:47:29    

Discovery Channel  -  РУЛИТЬ!   Very Happy
повністю підтримую ZIPPO!
в питанні про завдаток згоден з Касторским...  Twisted Evil
що за екстримал такий, в якого все буде залежати від погоди?  LOL

ПовідомленняPRiveT © 11.07.10 22:29:14    

PRIVЭT Всім дякую за прекрасно проведені 3 дні! штурмове попередження нас не налякало і завдяки організаторам ми дуже класно сплавлялися цих 3 дні!
ще раз всім дуже вдячний і радий був знайомству!
ПовідомленняANGELo © 12.07.10 9:19:02    

Ну що, шановні коЛЛеги!
Сплав відбувся не зважаючи на "попередження", в тому числі і особисті (приїхав великий Босс МНС Тернополя і слізно просив не сплавлятися, бо чув штормове попередження по радіо. Ще потім інші начальники приїзджали, але Зіппо все парєшал (жарт) Jokingly ). Погода похмура була лише зранку першого дня, але прояснення, яке з'явилося на горизонті, швидко прогнало всі хмаринки довкола, подарувавши нам сонечко і ...неймовірну спеку. Crazy Доща ми так і не побачили, хоча дуже хотілося. Але... Може просто вчасно була принесена жертва мною природі Дністровського каньйону?! Acute Так, так! Саме жертва! В дусі наших древніх предків приніс жертву Матінці-Природі найцініше, що було в той момент у мене з матеріальних цінностей (документи та ключі від авто залишилися в Тернополі), а саме - телефон! Телефон мій з неймовірною швидкістю та дивним чином пішов на дно Дністра (буде, що шукати "чорним" дайверам). І погода нас не підвела ні на хвилину (не буду заперечувати якщо всі учасники сплаву скинуться мені на новий Embarassed В знак подяки за мою пожертву на благо команди).
Була "висока" ("велика") вода. Минулорічні стоянки всі були під водою, і прийшлося шукати нові. Знайшли. Теж дуже симпатичні.  Відвідали все, що тільки можна було. Ну я "гнилий", тому сидів на катамарані і насолоджувався відпочинком, а решта бродили де тільки можна. Crazy
Вечері були неповторні! Шашлик зацінив! Good
Ну а решта будуть доповнювати вдячні наші "туристи"! Було супер! З нетерпінням чекаю фото!
Окремо хотів би сказати дякую своїй команді: Ваську ( Good він і в Африці Вася!  Goof ), Міші, ТТ, СюзьСькам (Сюзі + Сіські  Pardon ), Вові та ВікторуСВ. Ви Бест! Дякую за чудовий настрій та компанію, а також за допомогу з одягом Васі (в нього взагалі все що хочеш можна було знайти). Вася - ти СуперБест! З вами хоть на Північний полюс! О!.. Це ідея! Acute
ЗІ: також з Зіппо ми виявили новий підвид гомосапієнсів-індивидів.  Very Happy Назвали ми його AndreyЧИКи. Це ті люди, які не палять, але приходять постійно за цигаркою, ну бо не палять, і пачку цигарок не будуть купувати. LOL

ПовідомленняSuzi © 12.07.10 16:03:07    

Доброго дня всім! Preved
Ой.. з чого ж то почати?.. Емоції переповнюють ще досі  Happy
Перше - хочу подякувати організаторам цього дійства! Як би не ви - не було б цієї чудової поїздки  Good
Любомир, велике спасибі за екскурсії! Рада знайомству з тобою  Smile
Приєднаюсь до нашого капітана - команда у нас була бестова!  Clapping Як і сам капітан  Happy Ви молодці! Ще й дбайливі такі, джентельмени. Rolling Eyes Ми з Танюшкою почували себе як принцеси Embarassed
Окреме спасибі всім, хто сидів біля вогнища допізна. З вами було надзвичайно приємно спілкуватись. В оба вечори (чи то ночі швидше Goof ) компанія була дуже теплою і щирою! Взагалі складалось враження, що зібрались старі друзяки  Smile  Нехватало гітари спочатку, але Віктор і Вовчик порадували музикою з телефону. Віктору СВ спасибі за Арію - пісенька потішила. Віктору з Тернополя спасибі за нововідкриті групи  Smile
Вовчик, прохання скинути ту пісеньку фолкову Embarassed Сподобалась дуже. Спасибі тобі!  А з Сашкою ми в похід сходим однозначно, да? ))
Вася!!! Маестро!! Як затянув - то вже затянув  Clapping І взагалі ви з Мішкою - супер-молодці!  Clapping На наступному заході чекаєм вас. Drink
Танюшка - ти чарівниця! Після масажу твого заново на світ родилась.  Rose
Кирил, раді що дебют твій був вдалим!
Бодя, приувет! Сподіваюсь алергія прошла вже?  
Зіппо, фонарики ті тоді врятували) Дякую, що не полінився піти по них - бачила степінь "западла" Goof але пішов таки)

Треба складати певно величезний лист подяки, бо точно забула про когосьSmile

Ну.. пора закруглятись)) Ці дні були проведені в дуже веселій, цікавій і приємній компанії. Залишилось багато позитивних емоцій, вражень ще на довший час, "споріднених" душ зустріла багато, з таким зарядом позитиву - хоч у вогонь та мідні трубиSmile
Неприємною ноткою було тільки те, що все це закінчувалось і нашій великі "сім'ї" довелось прощатись.
З нетерпінням тепер чекатиму наступного заходу! Drink
Спасибі вам всім! Ви лучші!
До скорої (сподіваюсь) зустрічі!     Smile

Повідомленняtt © 12.07.10 16:23:43    

Після описів Suzi і ANGELo навіть не знаю що додати...хіба ще одне величезне ДЯКУЮ!!!! Люди, ви - найкращі!!!!!!!!!!Це мегасуперзачьотні вихідні!!!!!!!!!!Хоча в мене досі болить все, але такої насолоди від відпочинку мозгами не отримувала давненько.
Якщо говорити про враження - то вони лише приємні. Теж хочу подякувати нашому катамарану. ЦЕ компанія, з якою хоч в вогонь, хоч вводу (що ми власне і робили
Goof )
Suzi написав(ла):
Ми з Танюшкою почували себе як принцеси

щирісінька правда, за що вам хлопці, величезний респект і по  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss кожному
Звісно, з вражень, які найбільше відклалися - мої падіння...хоч і не всі були свідками всіх, але встигла я: звалитись з катамарану в Дністер, повалятися у багнюці і хляпнутися в Джуринський водоспад...
З окремих подяк - Васильку за підтримку і те, що пожертвував водоспадом аби доправити мене до табору і Віктору з Тернополя, що відправив нас додому і мужньо простояв майже годину з нами на вокзалі.
Хлопці - ви покорили моє серце Embarassed
Ще раз дякую за все і всім!!!!!!!!Організатори молодці!!!!!!!!!
Хочу ще!!!!!!!
ПовідомленняLyubko © 12.07.10 19:25:35    

Привіт! Ще і дня не пройшло, а я вже скучив за всіма. Приємно, що всі задоволені, погодьтеся, з такою кількістю учасників і з такою ж кількістю смаків і поглядів, це зовсім не просто. Тому іноді можливо був занадто вимогливим, за що і прошу вибачення. Цього разу я був поганий поліцейський, а Сергій та Валерій хорошими, та от біда, іншими вони ніколи й не бувають.  За те ми вас не заставляли гребти весь маршрут, самі були свідками, як це в інших відбувається Very Happy  Very Happy  Very Happy  Особисто мені найбільше запам"яталось, як просвічується в мутній воді тризуб на блайзері Володимира, якого я мав необережність стягнути у воду. Вибач  друже, чомусь мені зовсім не хотілось тебе відпускати Jokingly  Very Happy  Pardon Всім велике спасибі за участь і до нових зустрічей!!! Drink  Sailboat
P.S. Забув сказати про одну цікаву річ. Місцеві мешканці пам"ятають три великих повені на Дністрі, це в 1942р, 2008 і в 2010 роках. Крайню пощастило і нам наблюдати і мало того, ще й сплавитись по цій неприборканій стихії. Шкода тільки людей, які за таке сусідство з Дністром платять не малу ціну.

ПовідомленняVitalik-ataman © 12.07.10 20:08:16    

Щойно прочитав усі ваші відгуки, МОЛОДЦІ, радий за вас! Good так ніби з вами побував, шкода шо мене там не було...
ПовідомленняVictor SV © 12.07.10 22:29:29    

Привуед, я на сплавах відпочиваю не гірше як в криму. Всім дякую за чудову компанію, було весело та приємно бачити всіх старих та нових друзів. Вася як твоя рука? не болить від розливань Very Happy . Дяка нашому куку Васі, нашому кептену Анжело, нашим шеф кухарям Танюшці та Сюзькам Very Happy. такий позитивний сплав на новеньких катамаранах, як кажуть все хороше швидко закінчується нажаль, так і сплав промайнув як одна мить. Все пройшло на найвищому рівні, смачний шашлик і гречка, гарні краєвиди, чудова компанія а на все решту насрать (пардон за мій французький Very Happy , але нам ШТУРМОВЕ попередження і застерігання МНС яке перший раз побачило стільки води пофіг). Коли в нас планується поїздка то погода нас найменше хвилює на відміну від деяких оригіналів, на то воно і екстрім. Всім дякую чекаю наступного сплаву Drink Yahoo
Повідомленняvaslev © 13.07.10 11:30:50    

Віддихнули класно, компанія супер, враження незабутні, чекаю на фотки. Василь Drink
ПовідомленняZippo © 13.07.10 11:36:18    

О! Вася! Здоров Drink Фотки думаю будуть завтра, бо ще не всі прислали. Поки можеш качати відео Dance
Повідомленняvaslev © 13.07.10 12:35:26    

Відео СУППППЕЕЕРРРР! Вже хочу назад на Дністер,Щей за мною боржок Embarassed я підбрив чиїсь цигарки і ложку Embarassed ВИБАЧАЙТЕюА на рахунок що Вася і в Африці Вася-коли в Африку??? LOL
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU