Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг 3-4 липня

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 23.06.10 12:24:06    Роупджампинг 3-4 липня

Aнонсується наступна поїздка на роупджампинг, яка припадає на 03-04.07.10 число в красивому місті Кам'янець-Подільськ, на легендарному мості Стрімка лань, «Лань, що біжить» висота якого ~ 50 метрів.
Щоб поїздка на роупджампинг принесла вам ще більше задоволення, пропоную відвідати такі місця як: "Старе місто", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з красивим "каньйоном Смотрича". Далі з Старого міста йдем на "Замковий міст" який влесне веде до Кам'янець-Подільської фортеці. Після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю. Кому цього буде замало, тоді сміло приєднуйтесь до посиденьок біля багаття з традиційними 50 г., та подальшим ночллігом, неподалік моста в готелі аля палаткО в каньйоні Смотрича.

Вернемось до самого ропджампингу, адже це як не як гвоздь програми. Отож.
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три зази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." раджу 100 раз подумати, чи справді ви зможете поїхати в цей день. Чи раптом не станеться у вас якась біда (помре песик, котик, улюблений папуга), чи не зламається у вас по дорозі машина (готуйте її заздалегідь), чи не потрапите ви не дай Боже в лікарню і т. д. і т. п. Після того як подумали, можете ще день-другий почекати і знову подумати... стільки ж разів! І тільки тоді коли ви остаточно впевнитесь, що вам нічого не завадить приїхати, можете відписуватись.
✔ При написанні повідомлення обов'язково вказуйте скільки чоловік з вами їде, по скільки стрибків будете робити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) на який день (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись, приблизно на котру годину прибудете і не забуваєм залишати в профілі контактний телефон. Якщо ви в темі не хочете  "світити" свій телефон, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - лише для адміністрації сайту.
✔ За день два до поїздки, буде складений точний графік стрібків, з урахуванням можливостей і побажань стрибаючого чи їх групппи, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджаьти, щоб потім не було притензій "а я не бачив, а я не знав, або в мене небуло інтернету".
✔ Ще такий нюанс. Якщо у вас по дорозі щось сталось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будь-ласка позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, а пообідали чи щось у тому роді.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків буде дощ, ви все одно їдете, (не падати ж йому цілий день). Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Стрибки з моста це не забавки і не атракціон в "Парку культури"! Це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоровя і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Як зажди складаємо список:Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: ANGELo (23.05.11 10:46:42), редаговано 9 раз
ПовідомленняNazarij © 30.06.10 20:47:37    

Запишіть будь ласка мене і Levko, ми будемо зранку десь година 9:00-10:00
Повідомленняsashhok © 01.07.10 15:36:53    

хто буде їхати зі Львова на суботу 3 липня дайте знатиSmile
Повідомленняtt © 01.07.10 17:35:29    

ну тіпа я на 1 стрибок (як не вмру зі страху на мостіSmile
Повідомленняsashhok © 01.07.10 17:42:42    

а ти поїздом чи як? можна з тобою що скажеш?
ПовідомленняANGELo © 01.07.10 19:42:37    

sashhok, щось не зрозуміло. То ти будеш, чи не будеш? tt їде автомобілем.
Повідомленняsashhok © 01.07.10 20:17:40    

так буду але нас двоє ...скажи коли і куди підійти і скільки коштуватиме
Повідомленняtt © 01.07.10 20:58:24    

sashhok написав(ла):
можна з тобою що скажеш?
то залежить куди ти зі мною зібравсяSmile LOL

ANGELo написав(ла):
tt їде автомобілем.
сказав як відрізав Cool  мені вже звонять і питають чи є в мене місця LOL
Повідомленняgrey © 01.07.10 22:08:31    

Leona написав(ла):
І чому це ще не відписались хлопці з Калуша

гет ноу мани Crazy  Beee
ПовідомленняOleksandr07 © 01.07.10 22:35:44    

grey написав(ла):
гет ноу мани

да.... ноу мани - це сама більша проблема ((
ПовідомленняANGELo © 01.07.10 23:45:28    

sashhok написав(ла):
...скажи коли і куди підійти і скільки коштуватиме
ти знущаєшся, чи ШО?  Very Happy перше повідомлення на 5 хв читання. Там все знайдеш. Smile Успіху! Якщо потуги виявляться не марними, то давайся чутися.

tt написав(ла):
то залежить куди ти зі мною зібравсяSmile
Shocked спокійно. Сашок - рекомендую словами не розкидуватися. tt людина серйозна і ... хватка теж. Very Happy

tt написав(ла):
мені вже звонять і питають чи є в мене місця
не зрозумів гумору.  Surprised В мене в авто, окрім організаторів, їде tt і віталік-кибальчич, тобто атаман. Вільних місць немає.
ПовідомленняVitalik-ataman © 02.07.10 7:22:58    

Про всякий випадок нагадаю, що я без палатки
ПовідомленняOleksandr07 © 02.07.10 9:18:10    

А коли закриття сезону??
ПовідомленняAndrey © 02.07.10 9:23:52    

Oleksandr07 написав(ла):
А коли закриття сезону??
Oleksandr07, ти ще не відкрив, а вже закриття хочеш...  До зими ще далеко Wink

vitalik-ataman написав(ла):
Про всякий випадок нагадаю, що я без палатки
Про всяк випадок нагадаю, що ми тільки на суботу їдем Smile
ПовідомленняZippo © 02.07.10 9:48:41    

Приблизний графік стрибків 03.07.2010

~ з 07:00 до 09:00 → Vitalik-ataman, tt, Fedyk, Віталік, Jekill +1
~ з 09:00 до 10:40 → Nazarij +1, Blumchen, Leona
~ з 10:40 до 12:20 → LordLucifer +3
~ з 12:20 до 14:00 → Аспера +3
~ з 14:00 до 16:00 → Ohirok +2, Crank +1

ПовідомленняJekill © 02.07.10 10:42:46    

А то що з 7 години починаються прижки?
Я думав ще сонний час в такій годині.
І ще питання: В момент прижку, зверху не відв"язують? ))

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU