Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг 3-4 липня

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 23.06.10 12:24:06    Роупджампинг 3-4 липня

Aнонсується наступна поїздка на роупджампинг, яка припадає на 03-04.07.10 число в красивому місті Кам'янець-Подільськ, на легендарному мості Стрімка лань, «Лань, що біжить» висота якого ~ 50 метрів.
Щоб поїздка на роупджампинг принесла вам ще більше задоволення, пропоную відвідати такі місця як: "Старе місто", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з красивим "каньйоном Смотрича". Далі з Старого міста йдем на "Замковий міст" який влесне веде до Кам'янець-Подільської фортеці. Після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю. Кому цього буде замало, тоді сміло приєднуйтесь до посиденьок біля багаття з традиційними 50 г., та подальшим ночллігом, неподалік моста в готелі аля палаткО в каньйоні Смотрича.

Вернемось до самого ропджампингу, адже це як не як гвоздь програми. Отож.
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три зази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." раджу 100 раз подумати, чи справді ви зможете поїхати в цей день. Чи раптом не станеться у вас якась біда (помре песик, котик, улюблений папуга), чи не зламається у вас по дорозі машина (готуйте її заздалегідь), чи не потрапите ви не дай Боже в лікарню і т. д. і т. п. Після того як подумали, можете ще день-другий почекати і знову подумати... стільки ж разів! І тільки тоді коли ви остаточно впевнитесь, що вам нічого не завадить приїхати, можете відписуватись.
✔ При написанні повідомлення обов'язково вказуйте скільки чоловік з вами їде, по скільки стрибків будете робити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) на який день (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись, приблизно на котру годину прибудете і не забуваєм залишати в профілі контактний телефон. Якщо ви в темі не хочете  "світити" свій телефон, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - лише для адміністрації сайту.
✔ За день два до поїздки, буде складений точний графік стрібків, з урахуванням можливостей і побажань стрибаючого чи їх групппи, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджаьти, щоб потім не було притензій "а я не бачив, а я не знав, або в мене небуло інтернету".
✔ Ще такий нюанс. Якщо у вас по дорозі щось сталось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будь-ласка позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, а пообідали чи щось у тому роді.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Кам'янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків буде дощ, ви все одно їдете, (не падати ж йому цілий день). Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) - участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Стрибки з моста це не забавки і не атракціон в "Парку культури"! Це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоровя і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Як зажди складаємо список:Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: ANGELo (23.05.11 10:46:42), редаговано 9 раз
ПовідомленняAspera © 23.06.10 16:54:00    

На суботу двох дєвачєк запишіть пазязя Wink
У потенціалі - ще +2, відпишуся точно в понеділок
ПовідомленняVitalik-ataman © 25.06.10 20:24:34    

Їду. Як ще не знаю, планую бути в суботу зранку, і до неділі. Час стрибків значення немає, будуть квитки- напишу.
P.S. : накінецьто Yahoo

ПовідомленняJekill © 26.06.10 15:15:23    

Я +1
ПовідомленняMarilyn © 27.06.10 10:10:30    

Я буду.
Прошу мене записати на суботу))

ПовідомленняAspera © 29.06.10 10:12:58    

На суботу пишіть Аспера +3 (тоїсть всього  4)
Виїжджаємо сутрєца машинкою, тому приблизно на полудень - годинку першу доберемся

ПовідомленняLeona © 29.06.10 15:48:45    

Їду нарешті Smile  Байдуже коли стрибати, можете нами простої залатувати, бо плануєм з ночівлею. Будемо десь до обіду в суботу. І чому це ще не відписались хлопці з Калуша і банда з Франківська?  Clapping  Clapping  Clapping
ПовідомленняBlumchen © 29.06.10 15:58:59    

+1
буду десь обід, після обіду
Уточню
ПовідомленняLordLucifer © 29.06.10 16:21:21    

з Івано-Франківська 100% буде чотири одиниці чоловік  Very Happy
якщо решта повирішують справи, то кількість може суттєво збільшитись  Cool
час ми уточнимо ще...

ПовідомленняCrank © 29.06.10 17:29:01    

Я+1, якщо можна на 15.00-16.00.

Список буде доповнюватись.

ПовідомленняVoyageur © 29.06.10 18:03:36    

Якщо таки на неділю набереться достатьно народу, то +2 чоловік
ПовідомленняOhirok © 29.06.10 20:08:56    

Всім привіт!
Троє звичайних білих людей з м.Тернопіль
Обов'язково приєднуємось в суботу (будемо добиратись автобусом, тому будемо красно вдячні якщо запишете нас на 14 год.)
Контакти:
(0352) 42-50-42, (094) 97-41-042, (097) 95-183-96
Дякуємо!
ПовідомленняFedyk © 29.06.10 21:36:45    

буду на 03.07.10  +1
ПовідомленняZippo © 30.06.10 14:30:29    

Fedyk, без телефона в профілі 03.07.10 ви будете не в Кам'янець-Подільську а у Львові Acute
ПовідомленняMarilyn © 30.06.10 17:30:29    

Соррі, обставини змінились, мені не вийде приїхати Sad
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU