Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Оффтоп с темы "Сезон 2007"

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 30.07.07 19:55:41    

Касторіто ти забув додати про нашу МЕГА парашютістку "ВАЕРЯНКУ" Very Happy  яка побувала у ролі ДЯТЛА Goof  обнявши на висоті 5 метрів стовбур дерева LOL
P.S. смішно мені стало по  справжньньому тоді коли я побачив таку сцену. Уявіть собі кінець парашутного дня. Всі перці настрибавшись і з щасливими мордами пакують свої тендітні системи у багажник автомобіля і тут я бачу як "ВАЕРЯНКА" із перекошиною мордашкою намагається втиснути в ітак маленький і забитий речами багажник величезну сумку з розпущеним Д1-У5 LOL  LOL  LOL . для чого вона його брала я думаю кожен здогадався Laughing

ПовідомленняNewcomer777 © 31.07.07 7:33:20    

Да уж.... некоторые перцы напрыгались до того, что им было уже впадлу прыгать с 1300!  Goof Серьёзнейшая травма ноги и хроническая усталость от праздников!  Twisted Evil
ПовідомленняZippo © 31.07.07 9:22:48    

Ти забув ще про ЦАРАПИНУ на нозі Very Happy
ПовідомленняNewcomer777 © 31.07.07 9:38:35    

я ее и имел ввиду!  Crazy  Goof  Beee
ПовідомленняHoks © 31.07.07 21:46:50    

ну, главное,  вы поняли друг друга, а мы, в результате, поняли вас  Goof Crazy
ПовідомленняNewcomer777 © 01.08.07 12:01:18    

Что-то мне подсказывает, что одна суровая модерица будет наклонена через каленку и отшлёпана!  Good
ПовідомленняHoks © 01.08.07 14:24:10    

Мечты не в меру осмелевших юзверей, Наталевич, редко сбываются  Very Happy  а в отдельных случаях сбываются их самые худшие кошмары   Crazy хе-хе  Very Happy
ПовідомленняNewcomer777 © 01.08.07 20:27:12    

Время покажет...  Cool хе-хе... Twisted Evil

Кстати мой самый жуткий кашмар: целый взлет перворазников свупят на Д-5 по 150-200 метров!  Evil or Very Mad  Embarassed
А за ними еще один взлет на Д1-5У!  Shocked  Shocked  Shocked
ПовідомленняZippo © 01.08.07 22:55:44    

а етот кашмарний взлет перцов с Д1-5У свуплять целих 250-300 м LOL LOL LOL
ПовідомленняHoks © 02.08.07 15:54:11    

Very Happy ... типа свупит весь этот кошмарный взлет, только стропы свистят, и тут мегапарашютистка Ира всех обганяет на своем дубе и даже обганяет в свупе Веталя, Наталевича, Клима и всех остальных мегаперцев  LOL  LOL гыгы, да это ж страшнейший из кошмаров Эдика!!!  LOL  LOL
ПовідомленняRainbow2 © 07.08.07 10:56:55    

жжоте
и фанатики дружки...
Повідомлення355 © 07.08.07 17:49:13    

Повідомленняira © 15.08.07 16:23:38    

а я вже здогадуюсь хто зашифрований під логіном 355... ну нічого на аеродромі поговоримо.... Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU