Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Польоти (на парапланах) на Боржаві

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняEcstasy © 22.06.10 11:08:38    Польоти (на парапланах) на Боржаві

Привіт Всім!
У Вас на сайті я новенька, екстремальним видом спорту (парапланеризмом) займаюся не так давно (2 роки), але володію певною інформацією, якою хотіла б з Вами поділитися. Цього року з 10 по 18 липня, на Боржаві відбудуться змагання з парапланерного виду спорту «Відкритий Кубок Карпат». Змагання міжнародного класу. Будуть присутні пілоти різних держав. Очікуємо близько 100 учасників.
Проживання/харчування: Приймають 3 готелі, можливе поселення в приватному секторі, також буде організоване наметове містечко.
Крім активних льотних днів, для дітей, жінок, друзів (для тих хто не літає), кожного дня, крім першого і крайнього (відкриття і закриття змагань відповідно), будуть запропоновані екскурсійні програми по цікавинках  Закарпаття. Крім того кожного вечора заплановані розважальні програми для усіх присутніх. (Для тих хто зацікавився можу надати більше інформації).

Для тих хто мріє здійснити політ: Буде можливість політати із пілотами — професіоналами на тандемному крилі.

P.S. Тому, хто зацікавився, прошу, пишіть в дану тему або на мейл: ecstasy_fly@ua.fm

Повідомленняkarpenko © 22.06.10 11:11:46    

цікаво б було глянути а де самен а боржаві? є якесь конкретне місце? буде в самих горах чи десь внизу?
ПовідомленняEcstasy © 22.06.10 11:17:15    

Привіт, karpenko!
Так, звичайно є конкретно визначене місце. Це Закарпатська обл., Міжгірський р-н., с. Пилипець. Старт з г. Гимба або г. Великий Верх. Виїзд на гору на підйомнику а далі на ГАЗ 66 (це дуже БОМБОВО!!)
Минулого року було багато глядачів. Є буже багато кумедних історій!!

ПовідомленняVictorT © 22.06.10 12:11:20    

Ground launch та местность позволяет летать?
З.Ы. Может что-то с моей памятью, но помню в Пилипце только бугельные подьёмники Surprised

ПовідомленняEcstasy © 22.06.10 12:14:36    

З минулого року, там вже діє крісельний витяг! Angel
Повідомленняvanich_present © 22.06.10 22:49:34    

Цитата:
Для тих хто мріє здійснити політ: Буде можливість політати із пілотами – професіоналами на тандемному крилі.

А яка приблизно буде ціна на таке Smile
ПовідомленняEcstasy © 23.06.10 9:23:26    

від 100-200 грн. Але тут є маленький "нюанс-прикол". Політ з г. Гимби триває (в штильові умови) 20хв., а якщо буде бомбова погода то можна політати і годину і дві, і в хмарці..., є такі пілоти які можуть покрутити акро.....
Повідомленняnomeaning © 23.06.10 11:23:24    

Сенк! Думаю на вихідні можна буде підтягнутись туди Good
ПовідомленняYOL © 26.07.10 1:13:10    

Вибачаюсь, що так довго не відписував слова дячності... а ось і вони: все надзвичайно сподобалося, відчуття неповторні, по красі і можливості помилуватися краєвидами - не зрівняти ні з парашутом у Цуневі, ні з 5-ма секундами падіння з моста у Кам'янці-Подільському. Звістно, й екстриму менше  Acute  Але насолоджуватись красою навколишніх гір - кращої речі, ніж параплан, не знайти!!! Ось відео, якщо комусь цікаво, як це було в мене...
ПовідомленняEcstasy © 26.07.10 16:43:03    

Привіт! Все пройшло на всі 100! Слів бракує. Погода як на замовлення, екстриму в норму, всі живі і здорові, незважаючи на деякий екстра форс мажор, гостей багато, учасників як ніколи багато...... просто БОМБА. На сайті (в нас) до сих пір обговорюють Боржаву. Дехто в серпні збирається знову туди. Angel
ПовідомленняLordLucifer © 27.07.10 10:06:31    

усьо... капут... я закохався  Embarassed
скільки у Львові квартири кошутють? певно треба переселятись  Very Happy

ПовідомленняLeona © 27.07.10 15:01:41    

LordLucifer написав(ла):
усьо... капут... я закохався  Embarassed
скільки у Львові квартири кошутють? певно треба переселятись Very Happy
Львів найкращий!!!  Yahoo  Very Happy
ПовідомленняLordLucifer © 29.07.10 1:12:03    

нуууу... в цьому питанні я буду дотримуватись нейтралітету  Very Happy
станіславські дівчата мене можуть потім на шматки розірвати  Surprised
але на сайті є такі красуні-львів'янки, що аж дух перехоплює  Goof

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU