Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо Vovan (він же Hulko) з ДН

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 22.06.10 6:23:28    Вітаємо Vovan (він же Hulko) з ДН

Вітаю нашого Тернопільського камрада, бажаємо нових відкриттів, подорожей, сплавів, пригів та взагалі чудових моментів у житті.  Drink

oleshkivski-pisky.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  29.11 KB
 Переглянуто:  1962 раз(ів)

oleshkivski-pisky.jpg

ПовідомленняFistashka © 22.06.10 8:27:14    

Вовчик, вітаю з днем народження!!!!
Пригод, сплавів, мандрів, файних друзів, холодного пива і шаленого року по житті
Щоб життя було сповнене енергії, як той шалений рок- відрив, який побачила в тобі на одному з тернопільських рок-концертів!
Будь!!!! Drink
ПовідомленняHoks © 22.06.10 9:01:22    

Вованчику, приєднуюсь до побажань! Здоров"я, успіху, драйву, шалених подій і всього самого-самого!  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping

З днюхою! Yahoo
ПовідомленняANGELo © 22.06.10 9:11:46    

Ну Вова, ти як атрибут, можна сказати, нашого клубу! Acute Ішими словами - класний пацан! Екстравагантний, оригінальний, цікавий та дотепний. Smile Здоров'я та успіху у всьому! Адже все тільки починається!
ПовідомленняAndrey © 22.06.10 9:47:23    

Вован, вітаю з днюхою!!!
Здоров'я міцного, нових здобутків, цікавих подорожей та відкриттів Clapping
Fistashka написав(ла):
холодного пива
а ще смачнющого сала (і до сала Drink ), а головне, щоб тебе завжди оточували хороші люди, з якими можна було б то розділити Wink
ПовідомленняZippo © 22.06.10 10:05:43    

ANGELo написав(ла):
Ішими словами - класний пацан! Екстравагантний, оригінальний, цікавий та дотепний.
Даа, Вован в нас ще той жгунSarcastic hand

Вован, без твоєї присутності, я собі щось не уявляю жодного сплаву. З днюхою тебе старина Drink

ПовідомленняLyubko © 22.06.10 11:25:56    

Я мабуть єдиний з нашої банди, хто мав змогу сьогодні потиснути тобі руку! З Днем Народження тебе ще раз! Хочу, щоб ти більше нас тішив своєю присутністтю і шоб пріоритетними в тебе були відпочинок та справи для душі!
ПовідомленняVovan © 22.06.10 22:14:00    

Andrey написав(ла):
головне, щоб тебе завжди оточували хороші люди, з якими можна було б то розділити

Таких людей я знайшов в Lviv Extreme club Yahoo Дякую за привітання!!! Скоро побачимось на нових мандрівках!!!
ПовідомленняGenyk © 22.06.10 23:44:54    

вітаю! побільше тобі здоров’я і творчої наснаги
ПовідомленняVov4ik © 23.06.10 16:21:45    

Вітаю з днюхою Вован!!! Всього найкращого, здоров"я (що напевно найголовніше), шаленного щастя і ще більше позитиву в житті!!!
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU