Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Маршрут "Несамовитий" (Чорногірський хребет)

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 21.06.10 11:46:40    Маршрут "Несамовитий" (Чорногірський хребет)

Привіт!

Надумали ми такий маршрут, щоб і око відпочила, і душа, і тіло. А що може бути краще для ока і душі аніж українськи Карпати, а для тіла – прохолодна водичка гірського озера?  Наразі план такий:

Маршрут: смт. Лазещина → г. Говерла, 2060м → в. Брескул, 1911м → г. Пожижевская, 1822м → в. Данциж, 1848м → в. Туркул, 1933м → оз. Несамовите → Заросляк.

В залежності від того як зорі встануть над селом, можливо, зайдемо трохи за озеро – на Ребра та на Бребенескул помилуватись на хребет

Дати: 26-28 червня. Плануємо в з Івано-Франкіська до Лазещини добиратись нічним поїздом о 3:20, в Лазещині десь о 6:45. Назад або через Лазещину, але наскільки я розумію з сусідньої теми я стежина відНесамовитого до Заросляка. На місця, як то кажуть, розберемось.

Погода на вихідних здається має бути хороша.

Іжа/одяг: не буду довго описувати, бо всі і так знають, що хавчик треба брати такий, щоб був поживний, легкий, плюс витривалий в часі та температурі (робимо поправку на жару), речі на жару вдень и на плюс 10-11 вночі. Плюс дощовик.
З газовими балонами і палатками оприділимось ближче до дати виїзду.

Витрати: 1. Дорога від Франківська до Лазещини ~12 грн. Будемо їхати на раховозі.
2. Пропускний пункт: 10 грн з чоловіка за день, плюс 15 грн намет. Тобто макс. до 45 грн
3. Дорога від того села, куди ми спустимось в понеділок до Франківська ~30 грн (приблизна вартість квитка на автобус)
4. Плюс гривень 10, якщо будемо брати уазік, який підкине нас до підніжжя Говерли. То опціонально, будемо бачити в суботу по погоді, і по часу чи піляти пішки. Минулого разу ми їхали на уазіку, бо дорога там трохи довгенька і ми не хотіли марнувати часу.
5. Плюс треба буде скинутись на газові балони ~15 грн.
Всього: ~115 грн. по моїм підрахункам. Якщо десь помилилась, то поправте.

Несамовитого відпочинку наразі хочуть: Write розгорнути
Будемо раді всім друзям Smile
ПовідомленняHoks © 25.06.10 13:10:32    

Після невеличкого зізвону систематизуємо дані:

Намети і пальники з балонами:

Намет 1                                    
Viktor SV
Slonik
Hoks

Намет 2
7emen-off                                                   газ + пальник                
Mykola+2

Намет 3
Karpenko
AlexVL                                                        газ + пальник    

Намет 4
Drv                                                             газ + пальник
Друг Drv

Намет 5
Володя
Freemko

Всього на банду з 13 чоловік виходить 3 пальники і 3 балони на 3 дні. Тара для розігріву води (кастрюльки вмістимістю 1-1.5 л) буде у AlexVL, Drv, і у мене.
Вроді би все єSmile
ПовідомленняMykola © 25.06.10 13:57:47    

Не забудьте ведмедиків, про яких 7emen-off писав  Crazy
ПовідомленняHoks © 25.06.10 14:12:02    

Зустрічаємось сьогодні в 23:30 під головним табло на вокзалі. Не спізнюйтесь Smile
ПовідомленняHoks © 28.06.10 10:29:25    

Всім велике дякую за поїздку! Як ми прікалувались, маршрут треба було назвати "жесть несамовита" Very Happy Цілу суботу валив дощ, знизу ніби менше, а на горі була ціла злива, плюс штормовий вітер и нульова видимість, але поїздка все рівно була классна Smile Не скупались в Несамовитому, бо не дійшли, та й хто б там купався в такий дубак, не побачили краєвидів через туман, не поїли чорниць, бо вони ще навіть не зав'язались, але зате були пригоди, і чудова тепла компанія, з якою з задоволенням поїду ще раз куди завгодно Smile
Clapping  Clapping  Clapping  Clapping
Повідомленняkarpenko © 28.06.10 12:24:35    

Hoks написав(ла):
та й хто б там купався в такий дубак

я Very Happy , було весело ,особливо згадується фраза семенова "встав і пішов!!!!!!!!!" LOL бляха ше крепатура не пройшла а я знов в гори хочу Goof
ПовідомленняVictor SV © 28.06.10 12:41:12    

от і ми добрались додому. сушимся та згадуємо похід. Погода на цей раз нас не порадувала сонечком і чудовими краєвидами. Але коли збирається класна компанія все решта відходить на другий план. Було весело прохолодно і мокро. Хоч маршрут і не пройшли але я думаю всі залишились задоволені та сповнені оптимізму, можливо повторимо Smile
Вихідні даремно не пройшли. Чекаємо фото Yahoo
ПовідомленняMykola © 28.06.10 15:00:01    

Сходили просто суперово. Хоч і не дойшли до місця, хоч змокли, зато атмосфера в команді була суперовою) Треба повторяти  Crazy
Повідомлення7eMEN-off © 28.06.10 18:04:29    

Звітую..
Відділення в складі 13 чоловік  здійснювала сходження на г.Говерла по  маршруту "Говерла по Пн.гребеню 1Бз"
Нагору зійшло 2-є чоловік,  та ще троє на  наступний день   поза відділенням...

Погодні умови: темп. +18-20, нагорі +13... Вітер помірний, місцями штиль, Злива  постійна....

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняAlexVL © 29.06.10 7:34:45    

karpenko
бляха ше крепатура не пройшла а я знов в гори хочу

Так дуже хочеться, бо ми там фактично не були.

Повідомленняdrv © 29.06.10 10:46:52    

Відпочинок просто супер пупер... Намет 3 вирвавшись вперед групи... попавши на хребет, зрозуміли... що спорядження невідповідне, і через переохолодження і малі запаси вина, вирішила поповнитись силами на сироварні, яку замітили нижче по маршруті... Пастухи прийняли тепло... Не зрозумів до кінця чому група не залишилась в колибі ... наївшись сиру, вурди, ще й холоднокопченим салом пригощали... Мене вже прийняли там на літо, ... по цілому склону з пастухом Іваном пошукали корівоньки (33шт), Доїв корів... правда зрозумів... що силив в мене мало, тому тільки з мяким вимям... Smile Ще було весела компанія з Ів.Франківська.. яка також нас пригощала солодким і напівсолодким... (чесно скажу... трішки забагато, ранком підйом на Говерлу видався..... важчим Smile   Спустились із говерли на заросляк, де нас прийняли в групу з Хмельницька.... яка нас довезла до Ворохти... зупинялись ще в якійсь "колибі" де мого брата покатали на коні бескоштовно... охоронець на колобі не міг коня злапати.. мені це вдалось...

Це в двох словах.. відпочинок просто супер...
ПовідомленняVictor SV © 30.06.10 13:59:51    

Велике прохання хто фотографував виложити фото на якомусь обміннику і дати ссилкі в темі, а також перекинути фото Оксані (Хокс) для фото звіту
ПовідомленняHoks © 05.07.10 19:40:18    

Які не які, але трохи фоток з походу є. Не знаю, чи з такої кількості фото вийде фотозвіт  Very Happy  Very Happy

AlexVL, та інші, хто робив фотографії -- викладіть куди-небудь те, що є у вас, може нашребемо шось SmileSmile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU