Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Маршрут "Несамовитий" (Чорногірський хребет)

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 21.06.10 11:46:40    Маршрут "Несамовитий" (Чорногірський хребет)

Привіт!

Надумали ми такий маршрут, щоб і око відпочила, і душа, і тіло. А що може бути краще для ока і душі аніж українськи Карпати, а для тіла – прохолодна водичка гірського озера?  Наразі план такий:

Маршрут: смт. Лазещина → г. Говерла, 2060м → в. Брескул, 1911м → г. Пожижевская, 1822м → в. Данциж, 1848м → в. Туркул, 1933м → оз. Несамовите → Заросляк.

В залежності від того як зорі встануть над селом, можливо, зайдемо трохи за озеро – на Ребра та на Бребенескул помилуватись на хребет

Дати: 26-28 червня. Плануємо в з Івано-Франкіська до Лазещини добиратись нічним поїздом о 3:20, в Лазещині десь о 6:45. Назад або через Лазещину, але наскільки я розумію з сусідньої теми я стежина відНесамовитого до Заросляка. На місця, як то кажуть, розберемось.

Погода на вихідних здається має бути хороша.

Іжа/одяг: не буду довго описувати, бо всі і так знають, що хавчик треба брати такий, щоб був поживний, легкий, плюс витривалий в часі та температурі (робимо поправку на жару), речі на жару вдень и на плюс 10-11 вночі. Плюс дощовик.
З газовими балонами і палатками оприділимось ближче до дати виїзду.

Витрати: 1. Дорога від Франківська до Лазещини ~12 грн. Будемо їхати на раховозі.
2. Пропускний пункт: 10 грн з чоловіка за день, плюс 15 грн намет. Тобто макс. до 45 грн
3. Дорога від того села, куди ми спустимось в понеділок до Франківська ~30 грн (приблизна вартість квитка на автобус)
4. Плюс гривень 10, якщо будемо брати уазік, який підкине нас до підніжжя Говерли. То опціонально, будемо бачити в суботу по погоді, і по часу чи піляти пішки. Минулого разу ми їхали на уазіку, бо дорога там трохи довгенька і ми не хотіли марнувати часу.
5. Плюс треба буде скинутись на газові балони ~15 грн.
Всього: ~115 грн. по моїм підрахункам. Якщо десь помилилась, то поправте.

Несамовитого відпочинку наразі хочуть: Write розгорнути
Будемо раді всім друзям Smile
Повідомленняdrv © 24.06.10 12:26:02    

До мене ще один товариш Володя приєднується... нас вже трійко до вас приєднується...
Повідомленняkarpenko © 24.06.10 13:10:57    

ггг банда по маленьку підзбирується Clapping відчуваю шо буде весело  Yahoo
ПовідомленняHoks © 24.06.10 13:23:26    

Допишу про витрати в поході, про всяк випадок. Отже:
1. Дорога від Франківська до Лазещини ~12 грн. Будемо їхати на раховозі.
2. Пропускний пункт: 10 грн з чоловіка за день, плюс 15 грн намет. Тобто макс. до 45 грн
3. Дорога від того села, куди ми спустимось в понеділок до Франківська ~30грн (приблизна вартість квитка на автобус)
4. Плюс гривень 10, якщо будемо брати уазік, який підкине нас до підніжжя Говерли. То опціонально, будемо бачити в суботу по погоді, і по часу чи піляти пішки. Минулого разу ми їхали на уазіку, бо дорога там трохи довгенька і ми не хотіли марнувати часу.
5. Плюс треба буде скинутись на газові балони ~15 грн.
Всього: ~115 грн. по моїм підрахункам. Якщо десь помилилась, то поправте.
Повідомленняkarpenko © 24.06.10 15:16:44    

Другий пункт я думаю може вийти дешевше,не думаю шо варто казати шо йдем на 3 дні Very Happy там ітак ніхто не перевіряє, чи перевіряє? Shocked

А і хочу добавити шо від заросляка до ворохти (якшо не хочеться топати більше 10 км) тре брати машину там орієнтовно хочуть біля 30 грн з чоловіка Mad
ПовідомленняMykola © 24.06.10 15:43:48    

В мене ще +1
Повідомленняdrv © 25.06.10 8:04:11    

Я із двома вірними побратимами буду добиратись до Франківська у восьмому всезагальному Smile вагоні... Білети дійсно тріба брати швидше....
ПовідомленняFreemko © 25.06.10 8:16:33    

в мене теж восьмий.
Повідомлення7eMEN-off © 25.06.10 8:35:27    

10 грн з чоловіка за день, плюс 15 грн намет. Тобто макс. до 45 грн - ви що ...бнулись?
Я зимою 2 грн платив і то потім їх грав за то....

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняDrakyl © 25.06.10 8:51:12    

Доброго дня. я з Миколою йду.

Відносно 10 грн з людини за день - Ходили на травневі свята на Петрос - то тепер так і беруть, правда ми за намет не платили, сказали, шо нас там вже з наметами чекають. А так то постійно стоять на маршрутах, провіряють білети

Ніхто не забутий, ніщо не забуте...
Повідомлення7eMEN-off © 25.06.10 9:09:18    

Розподіл по палаткам (я свою нести не хочу... якщо комусь бракне то моу дати.. вона легка (2 кг)...  Альпініська 2-ка)

Намет 3                                    
Viktor SV
Slonik
Hoks

Намет 4
7emen-off                                                   газ + пальник                
Mykola+2

Намет 2
Karpenko
AlexVL

Намет 3
Drv                                                             газ + пальник
Друг Drv
Володя

ще freemko треба буде притулити... притулимо.... або він згодиться нести намет...

Рекомендований комплект одягу і спорядження
1. термуха верх                                                         11. рюкзак
2. лижна термуха низ                                                12. Спальник    
3. штормові штани                                                     13. Карімат
4. Полар 100                                                              14. Ложка
5. Полар 200 на 1 розмір більший                             15. Кружкомиска
6. Мембранна штормова куртка з капюшоном         16. шапка
7. Дощовик (якщо целофановий то 3 штуки)           17. Рукавичкі флісові тоненькі
8. Сандалі                                                                   18. Сан-гігієн набор
9. Треки                                                                      19. Ведмедик
10. Шкарпетки -3 пари

Drakyl написав(ла):
ідносно 10 грн з людини за день - Ходили на травневі свята на Петрос
Платити не буду хоть убей
Так ведь это ж, пойми, - потом!
Повідомленняdrv © 25.06.10 10:21:15    

зер гуд Smile, у поїзді здибимось мо ше на вокзалі згуртуємось... час покаже....

Намет 3 2-місний, в іншому випадку може бути 3-х но ненадійний... "або він згодиться нести намет... " якщо не він то люди з Намет 3 понесуть.... (вона ж не брезентова , чи не так) тогді виходить:
Намет 4
Drv
freemko
ПовідомленняHoks © 25.06.10 10:50:23    

Freemko, пропоную тобі взяти у Семенова палатку, яку ви поділите разом з Володею.
Плюс маленький апдейт: я візьму ще +1 пальник+газ, так що на банду буде 3 пальника и три балона.

7eMEN-off, не можу дати собі ради з твоєю нумерацію наметів Smile Там бракує номера 1 чи то в мене лижі не їдуть? Surprised  Surprised
Повідомленняdrv © 25.06.10 11:13:30    

Я маю два пальника, так що на банду чотири виходить (балонів у мене: 250 + 440 + (два напівприблизнопорожні 450 грам))
ПовідомленняAlexVL © 25.06.10 11:16:23    

Маю один пальник і два балона. Карпенко також має один пальник.
ПовідомленняFreemko © 25.06.10 12:24:35    

ок, беру намет в Семенова, добре що він такий легенький.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU