Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Корп. журнал «ІНДЕКС БАНК» Хобі банкіра. Екстрім

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 14.06.10 22:02:32    Корп. журнал «ІНДЕКС БАНК» Хобі банкіра. Екстрім

Поки у Zippo нема інтернету, поки Leona вся в науці, я собі тихенько блістаю на сторінці корпоративного журналу ПАТ «ІНДЕКС БАНКу» (ІНДЕКС NEWS). Cool

ХОБІ БАНКІРА. Екстрім.
Львів'янці Надії Дворській лише 23 рони. В ІНДЕНС-БАНКу вона працює з 2008 року на посаді менеджера відділу кредитного адміністрування у філії "Львівське регіональне управління». Важко уявити, що в цій жіночній та витонченій дівчині бурлить невгамовна енергія, яка постійно шукає виходу в екстремальних заняттях спортом. Свою розповідь про спорт, ризик та адреналін Надя почала здалеку.

Н. Д. Почалось все в червні 2008 року з захоплюючої розповіді колеги, який стрибнув з парашутом. Тоді я вперше подумала: треба цю шалену ідею втілити в життя. Ніч перед стрибком була, ніби перед екзаменом. Боялася, хоч би не заплуталися стропи, не було сходження двох парашутистів і т, д., хоч би не забути розчекувати запасний парашут. Лягала спати і до кінця не усвідомлювала, що це відбудеться завтра. На аеродромі зберігала спокій до моменту, поки в небо не піднявся АН-2 — «кукурузник» з першою партією щасливців. Тоді, задерши голову догори, я зрозуміла, наскільки високо я буду в небі, і серце почало битися швидше Вже на висоті 900 м, коли відкрились двері, і шалений потік повітря увірвався всередину літака, коли назад дороги нема, хотілось зупинити час, згадати щось, прокрутити в голові, вдихнути глибше. І ніби є впевненість, що нічого лихого не трапиться, але крок у прірву невідомого — то був найважчий крок у моєму житті. Далі шум двигуна, вітер, шок, земля внизу, так далеко до неї, а під ногами вже жодної опори, падіння. 501, 502, 503..., щосили рву кільце, ривок, голову догори — купол відкритий, життя прекрасне! Неймовірне відчуття щастя й неймовірна тиша... Хоча ні — у свідомість увірвалися крики радості інших парашутистів. Я почала пишатися собою. Відтоді на небо я дивлюсь зовсім іншими очима. Інколи сумую за ним, згадуючи, як затишно в його обіймах. Другий мій стрибок з парашутом відбувся у березні 2010 року. Чула думки інших скайдайверів, що 2-й стрибок дається важче. Та для мене він пройшов надзвичайно легко і позитивно. Згодом я познайомилась з такими ж шаленими людьми, які прагнуть жити насичено та вступила до громадської організації «Екстрім клуб».
— Чому ти обрала ризикований спорт?
Н. Д. Хотілось наповнити життя, спробувати щось нове, цікаве. Мені байдуже, що це називають божевіллям і скептично ставляться до ризику.
— Чи не страшно ризикувати?
Н. Д. Ще й як! Якби було не страшно — було б надто просто. Але я вже перевірила на власному досвіді, що страх можна контролювати та дресирувати. Вперше стрибаючи роуп-джамп з мосту, пульс пришвидшився до неймовір’я, і я була готова відмовитись від стрибка. Сьогодні в мене вже 18 стрибків. Тепер здається просто: приїхати в Кам’янець-Подільський, пострибати, зняти стрес, відпочити.
— Найризикованіший вчинок у спорті?
Н. Д. Не знаю чи найризикованіший, але надзвичайно страшно було стрибати з мосту вперше. Мозок вперто подавав сигнал «Назад!», але азарт переміг. Відчуття не порівняти зі стрибком з парашутом.
— Саме незабутнє враження?
Н. Д. Мене дуже вразив Дністер. Влітку 2009 року ми з друзями поїхали на змагання. На одному з етапів потрібно було переправитись через широченний Дністер на «тарзанці» (троллей). Мене вразила краса каньйону.
— Чи допомагає спорт у роботі? Яким чином?
Н. Д. Екстрім став суттєвою частиною мене, ніби спосіб життя. Мені здається, захоплення екстремальними видами спорту робить мене сильнішою, зібранішою. Це допомагає мені в усіх життєвих та робочих ситуаціях.
— Що б ще хотілося спробувати?
Н. Д. Мрію здійснити тандем-стрибок з інструктором з висоти 4000 м. Там, власне, буде 60 секунд вільного падіння. Тандем можна стрибнути в Києві. Ще дуже хочу політати на повітряній кулі. Це романтично. Я не боюся пробувати щось нове і знаю, що одна-єдина спроба може змінити життя кардинально.

ПовідомленняZippo © 15.06.10 12:01:43    

Nadezda_95 написав(ла):
Поки у Zippo нема інтернету, поки Leona вся в науці, я собі тихенько блістаю на сторінці корпоративного журналу
Жжош LOL До речі, вмене вже є нет Tongue
P.S. Ласкаво просимо в клуб знаменитостей New russian

ПовідомленняAlexGL © 15.06.10 12:51:08    

начерзі стаття в Forbs !
Вже уявляю, на обкладинці журналу Надя і підпис "В нашій рубриці "З життя багатих та відомих" ексклюзивне і довгоочікуване інтервю скандальної львівської банкірши, де вона розповідає про свої екстримальні пригоди в банку та за його межами", і знизу десь в кутику маленька фотка Романа Абрамовича і підпис маленькими буквами "Роман Абрамович придбав нову яхту за деквілька сот млн. долларів".

жартую, молодець !  Good

Змінено: AlexGL (15.06.10 13:04:15)
ПовідомленняVushenka © 15.06.10 13:01:22    

Nadezda_95 - зачот Clapping
ПовідомленняLucky © 15.06.10 13:19:12    

Nadezda_95  -  круто, мої вітання!
ПовідомленняAndrey © 15.06.10 13:37:51    

Ряди наших "звезд" розширяються Clapping Надєжда, давно пора Wink Вітаю!!! Yahoo  Clapping
ПовідомленняUnesko © 15.06.10 20:38:57    

Вітаю!!! Молодець, так тримати Good
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про нас пишуть, нас показують (ЗМІ) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU