Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Банджи джампинг. Киев

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 16.05.10 23:14:21    

От молодець, вітаю з подвигом Smile.

Vushenka написав(ла):
я пробувала і РОУП.....і да простять мене всі....але банджі кручє
Мені щось трохи тяжко уявити чим банджі може бути настільки кращим за роуп? Ніби стрибають з тієї ж висоти, тобто різниця не в тому страху. Можливо просто здається, що банджі не таке безпечне заняття, бо там всього одна резинка без страховки?
Звичайно, на мотузці так не погойдаєшся як на банджі, мабуть це також одна з переваг.
Як на мене, то краще купити собі персональну резинку і гойдатися скільки душа забажає Very Happy, а за стрибок з 40 метрів я б вже 300 грн не платив, гранична корисність вже не та Very Happy.

Vushenka написав(ла):
і ще 2-є мущин-інструкторів (іноземців), які ніфіга не "шпрехали" ні на українській, ні на російській.
Прям інструктора Smile, прям таке високотехнологічне виробництво, що ми самі нічого налагодити не можемо, треба кликати висококваліфікованих чіпляльників резинки з закордону Smile. Більше змахує на те, що для наших людей просто маржа не та, ми думаємо макро мірками: якщо щось робити, то вже за мільйон, не менше Very Happy; в той час як іноземні не гидують і такою скромною копійчиною Very Happy.

Змінено: Толік (16.05.10 23:48:54)
ПовідомленняVushenka © 17.05.10 6:55:01    

Такс рєбята, бачу тут назріває дискусія. Тому кажу це чисто моя думка
На рахунок Толіка, який б не платив 300 грн за 40 метрову вишку - справа твоя, в мене спробувати банджі деінде, тобто з більшої висоти - небуло можливості. Отож тішусь тому, що маю.. так би мовити Very Happy

Щодо "заповіту", то так, підписувала...ммммм... зараз згадаю... дата, підпис, звідки дізналась про "їх"банджі, і що немаю хвороб, які протипоказані при стрибку. Якось так, друзі.

Чим все таки краще банджі роупу? Тим, що летиш башкою вниз, теліпаєшся догори ногами, і що підкидає воно файно після першого ривка ще з разів 20. Короч ваша справа непогоджуватись. Проте моя думка така... та це неозначає, що я відмовлюсь від РОУПу... ні... навіть цьоготижня поїду в Кам"янець, пострибаю... для разнобразія... Crazy

Ну і останнє, де дехто з вас так ревнісно ставиться до іноземців які на нас заробляють. Так от: мені було чисто пофік хто то був, українець, росіянин, араб... чи навіть негр. Мені головне було стрибнути, отримати той кайф за котрим приїхала (і я його отримала)... і залишитись живою й неушкодженою... тай таке Smile

Повідомленняmarik90 © 17.05.10 12:49:14    

Vushenka, дуже дякую за інформацію Clapping Я думаю варто спробувати, якраз планую їхати в Київ на днях Very Happy

Vushenka написав(ла):
а сьогодні вночі... до мене перетелефонував іноземец
Вони напевно хочуть підключити тебе до свого бізнесу, за хорошу рекламу LOL
ПовідомленняТолік © 17.05.10 21:39:55    

Vushenka написав(ла):
На рахунок Толіка, який б не платив 300 грн за 40 метрову вишку
зараз би не заплатив, за першу спробу думаю нормально

Vushenka написав(ла):
дехто з вас так ревнісно ставиться до іноземців які на нас заробляють
"за державу обидно"  Smile. Мені так само абсолютно пофіг хто на кому і скільки заробляє. То просто були думки вслух на теми вселенського націоналсвідомого космополітизму Very Happy.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU