Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Банджи джампинг. Киев

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVushenka © 14.05.10 9:15:37    Банджи джампинг. Киев

Почалось все з того, що років три-чотири назад дивилась перебачу «Шиканемо», яку вів Кузьма (може хто бачив, знає!) Так от там обовязкоаим завданням було для дівчини стрибок банджі-джампінг. «Які бовдури» — подумала я тоді... і якби хто сказав, що сама туда попруся — в житті б неповірила. Very Happy
Так от приїхала і я до Києва по адреналін. Доходимо ми з подругою до Гідропарку, дивлюся стирчить якась вишка (по теорії, й те, що в НЕТі нарила мала б бути 40 метрів), проте, на мій погляд, там стільки нема. Можливо помиляюся. І жартую як завжди: «З такої і забитися шкода!» LOL
Підійшли ми до організаторів... поговорили, вчехлили вони мені шо до чого за хвилин 5, і вперед мене споряджати. Зважили. Закріпили паси на ногах і поясі, спитали чи туго, Goof і всьо, мол, звіздуй пригати. Yahoo
На площадку параметром приблизно метр на метр, зайшли я і ще 2-є мущин-інструкторів (іноземців), які ніфіга не «шпрехали» ні на українській, ні на російській. Коли площадка піднімається по вишці, а ти опускаєш голову й погляд вниз тіло пронизує солодкий дотик ейфорії, чуєш прям як кров стигне. Ех, файно Smile Дальше — хуже Goof Відкривають мущини передімною металеву хвірточку, і кажуть: «Jump!» я обернулася, витріщилася на них, кажу «ееееее, я ше не готова». Вони: «Jump!» я скавулю... «та неготова ше я»... і дивлюся на їх рожі, а вони такі, шо я панімаю «якщо не стрибну зараз-випхнуть» Goof ... срьомно було-жах. Страх аж крізь кіски йшов чес-словоSmile... «Jump!» — знов чую... і кажуть, що тре дивитися вперед... піднімаю я налякані оченята, а передімною міст, на якому стоїть з десяток хлопців, і знімають мене на камеру... шота стала мнє пічяльна Sad Глянула вниз, і стало ше гірше. Мамааааааааааааааааа і стрибнула... очей незакривала, звісно... умірать, так с музикай... найбільший кайф був коли летіла, стало тааааак класно, тоді ривок, зовсім слабенький і я кричучи на все горло як різана болтаюся догори ногами. Разів з 10 мене ше файно підкинуло вгору-вниз (отут було круто)..... а потім почало трохи паморочитися в голові, бо кров прильнула до мозгів... дихаю глибше... подають з берега якусь палочку... а я щасливо за неї хапаюсь. Тягнуть на берег, кладуть на коврик, звільняють. Потім я розцілувала всіх, і з клятвінним обєщанієм приїхати ше, удалілась. Smile Маю фото і відео, які будуть додані в дану тему.
П.С. Стрибок того року вартує — 300 грн, контактний номер телефону, можу написати, якщо кому цікаво.
Воно того варте, друзі!

ПовідомленняZippo © 14.05.10 10:56:21    

Vushenka написав(ла):
зайшли я і ще 2-є мущин-інструкторів (іноземців), які ніфіга не "шпрехали" ні на українській, ні на російській.
Вже іноземці на нас заробляють... Neutral А двоє їх мабуть тому, що думали ти не стрибнеш і доведеться випихатиSarcastic hand
P.S. Vushenka, відео в тебе м'яко кажучи затягнуте...

ПовідомленняVushenka © 14.05.10 11:02:25    

ZIPPO написав(ла):
Vushenka, відео в тебе м'яко кажучи затягнуте...
Твоя правда Smile
ПовідомленняANGELo © 14.05.10 12:36:19    

Головне, що сподобалося! А решта це дрібниці! Smile Хоча після роупу таку ціну за один стрибок оплачувати щось не хочеться. Але треба глянути вживу тоді і робити висновки.
ПовідомленняLeona © 15.05.10 23:16:01    

Зарах! Vushenka молодчинка!  Clapping  Clapping  Clapping
Повідомленняsleepwall © 16.05.10 0:23:29    

треба їхати ))

я вже навіть був настроївся... а мене відговорили )) сказали що таке давно вже закрили і нема....
ПовідомленняVushenka © 16.05.10 7:47:43    

Leona написав(ла):
Зарах! Vushenka молодчинка!
Дякую SmileSmile

sleepwall написав(ла):
треба їхати )) я вже навіть був настроївся... а мене відговорили )) сказали що таке давно вже закрили і нема....
Я сама себе з десяток разів відговорювала. Боялася. Але це найкрутіше, шо я пробувала за своє життя :Smile))
ПовідомленняNadezda_95 © 16.05.10 10:45:23    

Вітаю, Вишня! Clapping
Vushenka написав(ла):
Але це найкрутіше, шо я пробувала за своє життя

я так розумію банджі серед всіх шаленостей у тебе зараз на 1 місці? Smile

ПовідомленняVushenka © 16.05.10 11:00:22    

Nadezda_95 написав(ла):
я так розумію банджі серед всіх шаленостей у тебе зараз на 1 місці?

Так... так... так... тисячу разів так...

Повідомленняsleepwall © 16.05.10 16:38:38    

отака от реклама ))
ПовідомленняVushenka © 16.05.10 16:49:52    

sleepwall написав(ла):
отака от реклама ))
На наступну поїздку я вимагатиму від них знижку за рекламу Smile
Повідомленняmarik90 © 16.05.10 18:24:05    

Привіт вишенька, ти справді молодець Good
я давно мріяв по банджу Crazy
Можеш написати номер з ким там звязатись???
Ти роуп пробувала?? Що тобі більше сподобалось?? Search sky
ПовідомленняVictorT © 16.05.10 19:11:03    

marik90 написав(ла):
Що тобі більше сподобалось??
Разве ответ не очевиден? Круче банжи ничё нет Very Happy
ПовідомленняVushenka © 16.05.10 19:25:52    

marik90 На рахунок молодець-дякуюSmile
Номер даю, надіюсь, це не таємниця (а за розкрутку я з них точно знижку попрошу) Very Happy
Отож номерок 8 099 329 15 03
Трубку підніме іноземець який мало шарить "по нашому", просто привітайся і попроси Аліну. Телефонуй з 12:00 до 18:00 тоді точно попадеш на неї.
До слова, прикол: я ж до них кількаразово дзвонила, а саме по цьому номеру, стрибок відбувся три дня тому, а сьогодні вночі... до мене перетелефонував іноземець. Незнаю з якою метою, я морознулася бо спати хотіла... бу-га-гаSmile
На рахунок питання щодо роупу і банджі в порівнянні, то так, я пробувала і РОУП... і да простять мене всі... але банджі кручє   ІМХО Smile))

Повідомленняsleepwall © 16.05.10 22:34:04    

а вони хоч легально стрибають??? Smile
"прошу в моей смерти никого не винить" дають перед прижком підписувати?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU