Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Похід в Горгани. "Місія нездійсненна" 10-13.05.10

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFreud © 09.05.10 1:39:08    Похід в Горгани. "Місія нездійсненна" 10-13.05.10

Всім привіт! Ще не забуті враження від сплаву, а в моїй шаленій голові вже зріють нові авантюри. Crazy Зразу скажу похід який я хочу здійснити для справжніх відчайдухів, зрештою від цього і походить його назва. Приблизна відстань яку доведеться пройти 70 км за чотири дні, при цьому добра половина маршруту буде проходити по місцях де "дідько надобраніч каже". Проти нас буде погода, яка не обіцяє нічого доброго, зарослі жерепу, буреломи та досить глибокий сніг. Щоб було зрозуміло всю серйозність ситуації скажу, що мій друг, соратник та постійний напарник в походах Grey відмовився брати участь у цьому ФИЗО (физическое изнасилование здорового организма), це про щось говорить... Very Happy Якщо чесно, мені мало віриться, що до нас ще хтось приєднається, але все ж таки пишу, щоб мене потім не мучили думки про те, що можливо б хтось мав бажання піти. Тепер докладно:
-    термін походу 10.05.10 – 13.05.10
-    виїзд з м. Калуша 10.05.10 о 07 год. 45 хв. (маршрутка Калуш-Осмолода), повернення 13.05.10 о 17 год. 00 хв. (маршрутка Осмолода-Калуш)
-    маршрут походу: Осмолода → ур. Різарня → ур. Довга Поляна → долина р. Паренка → траверс хр. Паренки → г. Мала Попадя → г. Попадя → г. Прелука → хр. Дарів → Німецький перевал → витоки р. Лімниця → г. Плитка → г. Гробок → г. Явір → г. Кінець Горгану → полонина Рушина → г. Мала Сивуля → г. Велика Сивуля → г. Лопушна → полонина Боревка → г. Ігровець → г. Висока → хр. Матагів → Осмолода
-    приблизна протяжність маршруту 70 км
-    очікувані погодні умови: хмарно з проясненнями, дощі

Перераховувати необхідне спорядження не буду, думаю, що людина яка на таке підпишеться в цьому питанні не потребує ніяких порад. Що обов'язково вимагається від потенційних учасників так це: досвід, кінське здоров'я та велике бажання.

Список учасників:
1.    Freud
2.    Stas666
3.    Вася (мій друг)
4.    ............
... і хай прибуде з нами сила Goof

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU