Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг 12.06.2010

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 6 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 30.04.10 9:28:21    Роупджампинг 12.06.2010

Ну що ж... Після успішного відкриття роуп джамп сезону, традиційно анонсується наступна поїздка на роупджампинг, яка з попередніх дат 15.05.10, 22.05.10 переноситься на 12-13.06.10 число в красивому місті Кам'янець-Подільськ, на легендарному мості — «Лань, що біжить» висота якого ~ 50 метрів.
Щоб поїздка на роупджампинг принесла вам ще більше задоволення, пропоную відвідати такі місця як: "Старе місто", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з красивим "каньйоном Смотрича". Далі з Старого міста йдем на "Замковий міст" який влесне веде до Кам'янець-Подільської фортеці. Після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю. Кому цього буде замало, тоді сміло приєднуйтесь до посиденьок біля багаття з традиційними 50 г., та подальшим ночллігом, неподалік моста в готелі аля палаткО в каньйоні Смотрича.

Вернемось до самого ропджампингу, адже це як не як гвоздь програми. Отож.
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три зази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." раджу 100 раз подумати, чи справді ви зможете поїхати в цей день. Чи раптом не станеться у вас якась біда (помре песик, котик, улюблений папуга), чи не зламається у вас по дорозі машина (готуйте її заздалегідь), чи не потрапите ви не дай Боже в лікарню і т. д. і т. п. Після того як подумали, можете ще день-другий почекати і знову подумати... стільки ж разів! І тільки тоді коли ви остаточно впевнитесь, що вам нічого не завадить приїхати, можете відписуватись.
✔ При написанні повідомлення обов'язково вказуйте скільки чоловік з вами їде, по скільки стрибків будете робити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) на який день (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись, приблизно на котру годину прибудете і не забуваєм залишати в профілі контактний телефон. Якщо ви в темі не хочете  "світити" свій телефон, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - лише для адміністрації сайту.
✔ За день два до поїздки, буде складений точний графік стрібків, з урахуванням можливостей і побажань стрибаючого чи їх групппи, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджаьти, щоб потім не було притензій "а я не бачив, а я не знав, або в мене небуло інтернету".
✔ Ще такий нюанс. Якщо у вас по дорозі щось сталось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будь-ласка позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, а пообідали чи щось у тому роді.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Камֹ’янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків буде дощ, ви все одно їдете, (не падати ж йому цілий день). Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) — участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Стрибки з моста це не забавки і не атракціон в "Парку культури"! Це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоровя і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Як зажди складаємо список:Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: Zippo (15.03.12 12:04:04), редаговано 50 раз
ПовідомленняANGELo © 10.06.10 19:43:39    

Хірург написав(ла):
на яке число приблизно буде запланована наступна поїздка
на жаль, конкретно зараз відповідь не можемо дати. Занадто багато планів по різним міроприємствам на вихідних. Слідкуй за форумом. Smile
Повідомленняfishka_87 © 11.06.10 4:10:19    

Все таки знайшли варіантSmile прошу лишити час як і раніше.
ПовідомленняZippo © 11.06.10 9:03:06    

Приблизний графік стрибків на 12.06.10 (субота)

~ з 06:30 до 09:10 → Aspera, Даша, Homer, Gorihovnet +2, Ala
~ з 09:10 до 13:10 → Мамай +9
~ з 13:10 до 14:50 → WeB +1, Vushenka, Fishka_87 +1
~ з 14:50 до 16:30 → Экстрим +1, Dankovski +1
~ з 16:30 до 17:45 → Василь +1, Step4ik +1, Сергій

Змінено: Zippo (11.06.10 14:30:21)
ПовідомленняVushenka © 11.06.10 11:08:10    

Мене будь ласка втисність з 11:30 до 13:30... Бо останній автобус в 14:00
ПовідомленняZippo © 13.06.10 10:22:09    

Ми вижили, але стали нігерами Mamba Відстрибало 27 людей (63 стрибка). Все штатно, без ексцеців, з чим я всіх і вітаюClapping Нажаль на фото часу в нас не було, тому не забуваємо ділитися.
P.S. Я ще стільки води за день не пив Wasko

ПовідомленняANGELo © 13.06.10 10:41:42    

35 град о 16 год дня. Тіні немає. Якщо і є, то зайнята Зіппо. Навіть палити не хотілося. Crazy

ZIPPO написав(ла):
Я ще стільки води за день не пив
я за неї згадав десь тільки в обід Very Happy

ZIPPO написав(ла):
Все штатно, без ексцеців, з чим я всіх і вітаю
один товариш не вліз в систему Crying or Very sad Pardon

Вислів поїздки (їдемо додому, вже у Львівській обл (кінчена Тернопільська траса)):
Я:
- Батьку, ти спиш?
Зіппо:
- Не. Я на ізмєнє.

ЗІ:
Цитата:
ZIPPO (11:43:45 13/06/2010)
Вислів поїздки (їдемо додому, вже у Львівській обл (кінчена Тернопільська траса)):...
ZIPPO (11:43:46 13/06/2010)
ти поясни, шо ти по цій "кінченій" дорозі х*ярив як демон
ZIPPO (11:43:46 13/06/2010)
а то неясно
ANGELo (11:46:11 13/06/2010)
Very Happy

ПовідомленняЭкстрим © 13.06.10 16:19:56    

Ну что сказать, подарок на День Рождения вышел просто супер, благодарю ребята!!! После спрашивала когда в следующий раз. Наш клиент хи.

Начиналось правда все с криками и упорством ногами и руками о перила но все же перелезла. Но я  все таки тихонько заснял Галочку. А дальше как по маслу.
Повідомленняfishka_87 © 13.06.10 21:38:27    

Я під враженнями досі! Дякую організаторам та усім хто допоміг дістатися пункту призначееня Drink

Мабуть вчора тільки я одна стрибала косо і криво, та ще й з другого заходу, Embarassed зате знайшла нову дорізку від низу назад на міст Jokingly
ПовідомленняYOL © 14.06.10 3:28:01    

Це було чудово!!! Дуже і дуже сподобалося... Але ліфт на міст не завадив би Wink Якщо комусь цікаво, то на youtube мій відеоролик.
ПовідомленняVushenka © 14.06.10 6:44:09    

fishka_87 написав(ла):
Мабуть  вчора тільки я одна стрибала косо і криво
Нє, так ше я стрибала Smile + пару фоток

ПовідомленняWeB © 14.06.10 8:20:51    

Кльово пострибали, враження словами не описати, того навіть не буду пробувати Smile
Ось наші відео на youtube, якщо комусь цікаво: 3rd jump off the running doe та WeB's first rope jump
ПовідомленняAspera © 14.06.10 9:26:16    

Це було прекрасно, незважаючи на спеку, сонце і прочу неважливу хреньSmile
Особливо я, звісно, захоплююсь, організаторами - хлопці весь день провели на +37 спеці, працювали, підбадьорювали і мотивували, і потім ще мали сили і настрій бедокурити, гнати і просто підіймати всім, і собі, настрій впродовж дорогиSmile
Народ, ви - супер!:**
ПеСе:
(нарахунок "на ізмєнє" було теж прекрасно, хоча насправді в деякі моменти сцикотно було всім, гг)

ПовідомленняAspera © 14.06.10 9:27:07    

fishka_87 написав(ла):
Мабуть вчора тільки я одна стрибала косо і криво
Vushenka написав(ла):
Нє, так ше я стрибала

гг, і я!
ПовідомленняLordLucifer © 15.06.10 17:37:32    

ANGELo напевно не хватає адреналіну  Very Happy   ото тому він так вас катає  Acute
еееххх... пригадую свої стрибки, такі враження!!! заздрю всім, хто стрибав! Twisted Evil
надіюсь, що наступний раз теж поїду... може вже назбираю народ  Cool
фотки і відео прикольні  Good

ПовідомленняVushenka © 15.06.10 18:38:12    

ояєSmile То не я виставлялаSmile)
ZIPPO,то ти? Acute
А дозбирати фотки решти народу і залити в галерею слабо?Smile

Сторінка 6 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU