Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг 12.06.2010

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 30.04.10 9:28:21    Роупджампинг 12.06.2010

Ну що ж... Після успішного відкриття роуп джамп сезону, традиційно анонсується наступна поїздка на роупджампинг, яка з попередніх дат 15.05.10, 22.05.10 переноситься на 12-13.06.10 число в красивому місті Кам'янець-Подільськ, на легендарному мості — «Лань, що біжить» висота якого ~ 50 метрів.
Щоб поїздка на роупджампинг принесла вам ще більше задоволення, пропоную відвідати такі місця як: "Старе місто", яке розташоване на півострові у петлі річки Смотрич з красивим "каньйоном Смотрича". Далі з Старого міста йдем на "Замковий міст" який влесне веде до Кам'янець-Подільської фортеці. Після Кам'янця можна зїздити у Хотинську фортецю. Кому цього буде замало, тоді сміло приєднуйтесь до посиденьок біля багаття з традиційними 50 г., та подальшим ночллігом, неподалік моста в готелі аля палаткО в каньйоні Смотрича.

Вернемось до самого ропджампингу, адже це як не як гвоздь програми. Отож.
✔ Максимальна к-кість стрибунів - 25 чол/день, (при умові, що всі стрибають по три зази)
✔ Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." раджу 100 раз подумати, чи справді ви зможете поїхати в цей день. Чи раптом не станеться у вас якась біда (помре песик, котик, улюблений папуга), чи не зламається у вас по дорозі машина (готуйте її заздалегідь), чи не потрапите ви не дай Боже в лікарню і т. д. і т. п. Після того як подумали, можете ще день-другий почекати і знову подумати... стільки ж разів! І тільки тоді коли ви остаточно впевнитесь, що вам нічого не завадить приїхати, можете відписуватись.
✔ При написанні повідомлення обов'язково вказуйте скільки чоловік з вами їде, по скільки стрибків будете робити (по замовчуванню ми розраховуєм на 3 стрибка) на який день (субота чи неділя), звідки і чим плануєте добиратись, приблизно на котру годину прибудете і не забуваєм залишати в профілі контактний телефон. Якщо ви в темі не хочете  "світити" свій телефон, тоді вписуйте його у свій профіль, попередньо поставивши галочку - лише для адміністрації сайту.
✔ За день два до поїздки, буде складений точний графік стрібків, з урахуванням можливостей і побажань стрибаючого чи їх групппи, тому напередодні виїзду загляньте у тему щоб знати на котру вам приїзджаьти, щоб потім не було притензій "а я не бачив, а я не знав, або в мене небуло інтернету".
✔ Ще такий нюанс. Якщо у вас по дорозі щось сталось і ви запізнюєтесь на призначену вам годину, то будь-ласка позвоніть нам і попередьте про це. Щоб ми даремно не гаяли час, а пообідали чи щось у тому роді.
✔ Cпocтepiгaйтe зa пpoгнoзaми погоди у Камֹ’янець-Подільську. Якщо раптом в день стрибків буде дощ, ви все одно їдете, (не падати ж йому цілий день). Коли він закінчиться ми будем приймати рішення як дальше працювати, виходячи з кількості людей та часу який у нас залишився.
✔ Якщо ви відписались і без поважних причин не приїхали (а тим більше не повідомили про це вчасно) — участь у подальших клубних заходах для вас буде закрита! З несерйозними людьми ми не хочем зв'язуватись!
✔ Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380672089377 ; Andrey +380979905141
✔ Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
✔ Фото з відкриття сезону 24-25.04.10 та попередніх поїздок за 23-24.05.09 ; 20-21.06.09 ; 11-12.07.09 ; 01-02.08.09 ; 15-16.08.09 числа.
✔ Як добратися в Кам'янець-Подільськ поїздом / автобусом. розгорнути
✔ Стрибки з моста це не забавки і не атракціон в "Парку культури"! Це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоровя і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути
✔ Як зажди складаємо список:Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

крайній раз внесено зміни: Zippo (15.03.12 12:04:04), редаговано 50 раз
Повідомленняfishka_87 © 02.05.10 22:22:49    

На 15 число (субота) я та ще +1
(ми з Луцька).
ПовідомленняSosunoff © 06.05.10 19:25:43    

fishka_87 написав(ла):
На 15 число (субота) я та ще +1
(ми з Луцька).

Чим плануєте їхати\летіти і коли  Drink  Cool ?
Повідомленняfishka_87 © 06.05.10 22:11:48    

Sosunoff написав(ла):
Чим плануєте їхати\летіти і коли ?

Плануэмо автобусом. Хочемо виїзджати в пятницю близько дванадцятої ночі.
Теж з Луцька? Drink
ПовідомленняSosunoff © 07.05.10 12:58:27    

З Володимира-Волинського  Smile
хочу знайти ще одного психопата або психопатку Goof
а то самому скучно Sad
Повідомленняfishka_87 © 07.05.10 20:47:26    

Щось бажаючих не багато Smile

Додайте будь-ласка до мене ще +1 - знайшовся ще один бажаючий))
ПовідомленняANGELo © 07.05.10 21:03:07    

fishka_87 написав(ла):
Щось бажаючих не багато Smile
ZIPPO написав(ла):
Перш ніж відписуватись в темі, що "Я їду..." раджу 100 раз подумати, чи справді ви зможете поїхати в цей день. Чи раптом не станеться у вас якась біда...
Всі думають! Cool Very Happy
ПовідомленняDesperate © 08.05.10 8:13:01    

На суботу ще 2 бажаючих (психопати з Володимира-Волинського) Goof
ПовідомленняStep4ik © 09.05.10 11:27:22    

Всім привіт. А на яку годину ви плануєте починати стрибки? Хочу стрибнути, але точно не знаю що вийде з часом. Сам з Кам’янця Smile
ПовідомленняZippo © 09.05.10 12:17:53    

Step4ik написав(ла):
А на яку годину ви плануєте починати стрибки?
Як правило починаєм з 6-7 ранку і до вечора. Але при такій кількості бажаючих, ніхто нікуда не поїде Pardon
ПовідомленняVushenka © 09.05.10 12:36:41    

ANGELo написав(ла):
Всі думають!

Це точно!

Повідомленняgdm © 09.05.10 14:21:16    

Пропоную поїздку з комфортом на бусі в суботу. Точка відправлення місто Дубно. Бажаючі скласти копанію і поїхати дзвонимо\пишемо, не соромимось.Smile Поки що вільно 5 місць. Прошу якнайшвидше визначитись.

Організаторам: нас уже 3 чоловіки, які стрибають (2 по 1 стрибку і 1 на 3)

тел. +38 063 848три1шість9
ПовідомленняDesperate © 10.05.10 8:37:36    

А скільки треба людей, щоб була поїздка ?
Повідомленняbubbles © 10.05.10 11:00:35    

Я зі Львова. Натрапив на ваш сайт і дуже хочу поїхати з Вами на ці вихідні! Додайте мене плз у ваш списочок!
ПовідомленняANGELo © 10.05.10 11:12:34    

Desperate написав(ла):
А скільки треба людей, щоб була поїздка ?
мінімум 25 людей. А так, то взагалі рішення приймається по обставинах. Ну але через нестачу людей поїздка ще жодного разу не відмінялася.

bubbles написав(ла):
Додайте мене плз у ваш списочок!
день (субота, неділя)? на яку годину приблизно будеш? З якого міста?
Сторінка 1 з 7
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU