Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мій перший похід в гори

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняkarpenko © 27.04.10 10:53:36    Мій перший похід в гори

Було це давно в далекому 2005 році, я якраз працював в Надвірнянському районі в основному в гірській місцевості. Лазив я по горах хіба що міряючи опори, а повноцінного походу так і не було. Інтернету тоді я навіть в очі не бачив Crying or Very sad і подивитись, що потрібно мати з собою в горах я уявлення не мав. Єдине, що я купив на сувенірному базарчику в Яремче то була карта Чорногірсьгого хребта з фотографіями, які мені дуже сподобались Shocked , після чого мені страшно захотілось туди. В ті часи зі мною працював мій друг Вітя Drink . Нас постійно називали зондер командою бо ми були по роботі і в вогонь і в воду Cool , чи то річку гірську форсанути зимою, чи в гумаках при мінусовій температурі цілий день працювати. Отже побачивши карту я запропонував Віті полізти і він без вагань погодився не знаючи на що. Вибрали ми "найлегший" маршрут: Дземброня → Піп Іван → Говерла → Заросляк Fool .

Моє спорядження:
- гумові чоботи (без вставок)
- куртка (не знаю походження висіла в баті в гаражі)
- штани (джинси)
- шапка (будівельна гельма від вітру)
- камуфляжний кітель, светр, футболка
- "хімгандон" (повітронепроникний і водонепроникний комбінезон Goof )
Спорядження Віті:
- гумові чоботи (без вставок)
- бушлат (внароді фуфайка)
- штани (джинси)
- шапка (будівельна гельма від вітру)
- легка курточка, светр, сорочка
- хімгандон( повітренепроникний і водонепроникний комбінезон).
- Палатка – відсутня
- Спальники – відсутні

Одним словом, мали ми з собою коцик, а для "согреву" взяли коньячку, ковбаси, сала, хліба, пару консер. Спакували ми то все в "вещь-мешок", який дуже злобно в’їдався своїми тонкими шлейками Mad . Приїхавши в Ільці ми зрозуміли, що прийдеться валити пішком , вирішили йти поки нас не застане ніч, а там десь заночуємо. В цей день було не зовсім тепло, 14 жовтня... Дойшли ми до водоспаду і зрозуміли, що треба десь ночувати. Вилізли трохи вище водоспаду (в сторону Смотрича) і залізли під якусь ялинку, розпаливши вогонь ми поїли. Далі було трохи гірше, тіко хотіли лягти спати, почав тягнути дуже холодний вітер зі Смотрича по крижах Shocked , а так як кариматів в нас не було з землі тоже тягнуло непадєтскі. Нарубані нами гіляки ялинки не помагали, коротче цілу ніч ми не спали. Я думав? що "акалєю", але прийшов ранок  Allakh і ми вирішили валити далі. По туристичні карті (яку малювала людина яка там ніколи не була, або нічорта не розуміється в картах Evil or Very Mad ) від водоспаду до Cмотрича була стежка напряму до Смотрича, і ми полізли шукати стежку… Стежки не знайшли тому помаслали напряму в верх через хащі жерепу. Коли ми лізли добре, що моя мама мене не чула)). Подерли собі все, навіть кульки якими замотали коцики від дощу. Харі пообдирали безбожноInvalid, коротче було весело. Вигрібши нарешті на Смотрич ми зрозуміли чому нам в ночі було так зимно, смотрич був білим, і не просто покритий інеєм, а грубим шаром льоду Shocked . Трохи відпочивши ми помаслали далі. До Попа догребли без особливих проблем, погода нам сприяла Allakh . На Попі ми трохи пофоткались, потім пожерли і вирішили що тре маслати далі.  

Далі погода нам зовсім не сприяла, хер зна якої швидкості вітер, туман і горизонтальний дощ з мокрим снігом. В "хавало" так надуло, що я не чув свого лиця, і херово бачив на одне око Vava . Ми вже не раді були, що погребли далі, але тре було йти, бо нам не було де ночувати, тим більше ми втратили орієнтацію в якому місці хребта ми взагалі знаходимось, і ні палаток ні спальників не було. Йшли довго, не зупиняючись , не розмовляючи. Починало вже смеркати. Я не пам’ятаю точно котра година була, але точно знаю, що до о. Несамовитого догребли вже за темна. Побачивши озеро я думав, що закричу від радості Dance , не підозрюючи що скоро я взнаю чого озеро називають несамовитим Twisted Evil

Почали шукати місце для ночівлі, думали сховатись від вітру, але на тому довбаному плато вітер дув в різних напрямках (напрям вітру мінявся кожних 5хв, і крутив як смерч ). Ми вмостились десь в жерепі. Нарубали гіляк і зробили щось подібне на місце де можна присісти. Поки розпалили вогонь пройшло десь години дві Allakh , почав падати сильний сніг, вогонь не дуже хотів горіти через вологість та відсутність сухих дров. Мовчу вже про шалений вітер, який постійно дув в різних напрямках і ми давились від диму. Все що ми змогли зробити, то зварити чаю з гілячками чорниці і цукерками барбарис, бо придурки ні цукру ні чаю, ніхрена не взяли Wall , хто ж знав, що він так буде потрібен. Вирішили спати позмінно по 15 хв. І підтримувати вогонь .Чепез кожних 5 хв той, що спав мусів вставати і зтрушувати з коцика сніг бо той в свою чергу починав топитись і вода текла на одяг. Другий тим часом палив вогонь і варив чайок без цукру з всього, що попадало під руку, навіть з хвої пробували.

Ніч була дуже довга, довшої в мене ніколи не було Surprised . Зранку вирішили, що з нас хватить гір і погребли траверсом на Заросляк. Не дивлячись на те, що на розвилці біля Ворохти вже повним ходом валив сніг і було холодно, після незабутньої ночі, я спав на зупинці чекаючи маршрутку, і мені було тепло.
Незважаючи на те, що нам довелось пережити, з того часу я з Вітькою почав дуже часто ходити в походи до сих пір.

ПовідомленняZippo © 27.04.10 13:14:28    

Жесть Surprised Vava Ну ви і маньяки, я вам скажу... Wasko Добре, що з вами наш Прожектор вперше не пішов, то би був точно його крайній похід Very Happy
ПовідомленняFreud © 27.04.10 20:52:29    

Жир  Very Happy  такі походи народжують просто "непередаваємі" відчуття та спогади  Crazy  +1 вам за те, що мужньо трималися і здійснили задумане
ПовідомленняGallinka5 © 16.12.10 0:43:37    

Даа, це точно жесть...... Можу собі уявити, якою ця ніч здавалась довгою.... Shocked
ПовідомленняNao © 16.12.10 7:55:33    

Добре те що все добре закінчилось і зараз про це можна розповісти з усмішкою Smile Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU