Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутний сезон 2010 в Рівеньському АСК

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 2 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAlexxx © 18.06.10 8:15:44    

ZeLLenooka написав(ла):
З якої висоти здійснюються прижки?

Перший стрибок - 800м. Для спортсменів - 2200 стандарт.

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняLucky © 05.07.10 9:28:37    

Не двилячись на галімий прогноз, поїхали я і Кастор в Воронів і як виявилось не даремно. В суботу ввечері зробили 4 взльоти, а в неділю шассі в повітрі були вже в 6 ранку. Взльот був тільки один, в який мені заканало влізти і не долетівш ще до землі почався дощ, на тому недільні прижки закінчились.

Чекаємо погоду на наступних вихідних. Я їду 99.9%, хто ще падаєм в тачку! Firsttimer  Good

ПовідомленняNattka © 06.07.10 19:36:54    

Постукай в аську, поїдем разом.
ПовідомленняLucky © 09.07.10 9:12:28    

Ахтунг-Ахтунг, Атонсьйон-Атонсьойн, Атеншн-Атенеш!

Пані та панове, Ледіс енд Джентелменз, Мадам і Мьсє!

Кароче із-за непередбачуваних шухєрів, в машині яка рулить на славний аеродром Воронів є ще 2 вільних місця! Стартуєм сьогодні в 7 вечора, так шо швидко приймаємо рішення і Фоєр-Фрай на аеродром!

ПовідомленняNewcomer777 © 09.07.10 11:20:44    

настоящие мучачос едут на Бородянку! для мегапозитивного адриналинистического отжега с 4х кэмэ в нон-стоп режиме!!!
Остальным облизывацца!  Goof  Goof  Goof

ПовідомленняLucky © 11.07.10 14:14:53    

3 відважних львівських парашутистів вернулись з РАСКу! Попригали насичено і результативно! Вітаємо dolphina з поверненням у високе небо! Clapping  Clapping  Clapping
nattkу з майбутніми 10 секундами! Clapping  Clapping  Clapping

Взагалі приги провели позитвно, якщо не рахувати 2-ох ЧП від 1ого з яких у всіх хто бачив той кошмар чуть серце не стало, але Слава Богу все обійшлось.

ПовідомленняNattka © 11.07.10 20:20:28    

Цитата:
2-ох ЧП
Surprised -Дааа... dolphin....як то кажуть "мастерство не проп"ьёшь!"-після стількох років простою вийти з критичної ситуації під ОПЛЕСКИ!!! Good інструкторів РАСКу?!!!!!МАЛАДЦА!!!!!!!!!!!!!!!!

Good  Good  Good

Повідомленняdolphin © 12.07.10 9:11:42    

Да, я сам очень доволен поездкой, 4 прыга, из которых 3 с крылом и 3 прыга с 2200, 2 прыжка с абсолютно новой для меня техникой, до этого все мои прыжки были с запаской на пузе.

Спасибо всем за поздравления, спасибо всем благодаря кому я это снова почувствовал!

Поздравляю Наташу с удачными прыгами, и будущими 10 секами!!!

Поздравляю Игоря с переходом к новому уровню! с первым прыгом на 30 сек и допуском на Ут - 15!!!

ПовідомленняLucky © 19.07.10 9:47:28    

минулі вихі, також були в РАСКу досить вдалими, хоч із-за деяких нюансів попригали менше ніж хотілося б.
Вітаєм nattkу з першими 10 секундами, які вийвились не крайніми Clapping
Ваш покірний слуга випробував небесну качельку - УТ-15 - кльова така тачка, тіки вот все таки трохи жосткувата на відкритті, але нічьо, все одно краще ніж дуб Smile

ПовідомленняNattka © 19.07.10 10:06:25    

lucky написав(ла):
небесну качельку

я тут пісеньку з дитинства з гадала, там слова такі є - "крылатые качели летят, летят, летят" тепер я знаю про що ця пісня...

Повідомленняdolphin © 19.07.10 18:03:38    

приезжаешь на аэроДОМ там спокойствие
птички поют
прудик
уложишь себе парашютик
пошатаешься чуток
перекусишь
поболтаешь с кем - то
потом выйдешь к старту
самолетик подрулит
залезешь внутрь
и так спокойно на душе
самолетик пока высоту набирает
поглядишь в иллюминатор
красотищааааа
а потом бип бип
твоя очередь
подходишь к дверке
а там
красиво плывут облака чуть ниже тебя
и ты выходишь туда
и живешь
живешь полной
настоящей жизнью
и пол минуты как пол жизни тогда
а потом красиво достанешь вытяжник
и раскроешься
и висишь под небом над землей
и рядом кто-то из друзей что-то крикнет
на птичьем....

ПовідомленняTerry © 20.07.10 9:16:48    

Прям мрія пенсіонера Very Happy
Вот всі кричать екстрім-екстрім, а в мене навпаки такий спокій душевний появився після парашуту.
Думав, то відхилення від норми. Але бачу не я один такий Secret

Повідомленняdolphin © 20.07.10 9:28:38    

Terry написав(ла):
Але бачу не я один такий

Да, вообще в прыжках с парашютом весь экстрим в том чтобы дожить-дотянуть от прыжков до прыжков Smile Very Happy

ПовідомленняVictorT © 26.07.10 15:25:23    

Ближайшие прыги будут происходить в суботу, воскресенье и понедельник (день ВДВ). Мы едем. Предположительно, пока есть два свободных места в машине.

З.Ы. О том, как попрыгали на этих выходных, уже упомянули в теме про день парашютиста. Кроме того, lucky теперь учит матчать по крылу, готовится к окрылению. Миша Шабатура прыгнул свой юбилейный сотый прыжок со мной в двоечке, Коля Рубель был оператором, Булис был на подходе но не подошёл, неподалёку падал Dolphin и наблюдал за этим "безобразием".

ПовідомленняVictorT © 27.07.10 20:23:34    

VictorT написав(ла):
Предположительно, пока есть два свободных места в машине.
"Предположительно" сменилось на "точно". Выезжать будем в суботу утром.
Сторінка 2 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2019, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU