Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Банджі джампінг в Гаазі

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 25.04.10 15:27:45    Банджі джампінг в Гаазі

На Гаазькому пляжі, на найдовшому в Голандії пірсі, стоїть така собі вежа з написом Bungy. Саме тут можна здіснити банджі-джампінг стрибок за «скромну» плату 70 євро Smile.
Вчора спонтанно виник непереборний потяг здійснити своє давнє бажання і спробувати банджі. Отже, підписую одного знайомого (щоб був хтось, хто хоч фотографії зробить, бо за їхні фотографії довелося б викласти ще 15 євро) і їдемо ми в Гаагу здійснювати ще один пункт з мого життєвого списку завдань до виконання.
Банджі контора працює по вікендах з 12 до 20 години. Насправді там нема постійної черги з бажаючих стрибнути, що мене дещо здивувало. Перед нами прийшла група крикливих голандських хлопчаків в 40 чоловік, але стрибнуло лише троє, тоді як вся інша добра компанія пила пиво та горланила, як і належить робити таким крутим чувакам Very Happy. Нажаль тут не роблять стрибків з зануренням у воду — кажуть що це було б дорожче, та й взагалі це ніби заборонено.
Ось нарешті і моя черга стрибати, вже мене піднімають краном в клітці на висоту 60 метрів. Розмовляємо з випускаючим, молодим хлопцем. Прошу мене не штовхати і дати певний час насолодитися моментом, перед тим як я стрибну.
Ну якщо одним речення передати свої відчуття про стрибок, то це було файно, але мало та дорого Smile. Для мене це було трішки страшніше, ніж стрибок з парашутом, хоча «страшно» — це також засильне слово. Трохи перехопило подих, коли я стояв перед стрибком на краю клітки. Приємне відчуття. Одна перевага банджі в тому, що протягом стрибка ти декілька разів можеш пережити падіння, коли тебе потім ковбасить вверх-вниз на резинці. Якщо ти застосуєш при цьому техніку «Толіка» і ще додатково порозгойдуєшся переводячи погляд то на клітку, коли летиш вверх, то на воду і пірс, коли летиш вниз, — додаткова доза кайфу тобі гарантована. Ну і звичайно не варто заплющувати очі.

Змінено: Толік (25.04.10 15:33:44)
ПовідомленняFistashka © 26.04.10 9:49:53    

літати в нових містах і місцях завжди цікаво.  А тут щей така понорама!!!
Тільки банджі - то все ж головою вниз...цікаво де голандці роуп стрибають?
ПовідомленняVushenka © 26.04.10 10:19:34    

Тема те, що треба. А то я от на РОУП вчорашній непоїхала через те, що... через пару тижнів в Київ збираюся... випробувати банджі....Smile Це хоч і Не Гаага, та все жSmile Боюся дико... Мені здається, буде покруче стрибка з парашутом і РОУПу.
Може хтось хоче скласти компанію в поїздці? Drink

ПовідомленняТолік © 26.04.10 11:28:27    

Fistashka написав(ла):
Тільки банджі - то все ж головою вниз...
Щось в цьому твому твердженні чомусь звучить нотка суму Smile. Не бачу ніяких проблем, коли голова внизу, а в польоті щоб вже використати всі запаси адреналіну в організмі я б радив міняти положення тіла.

Fistashka написав(ла):
цікаво де голандці роуп стрибають?
Не досліджував це питання. У всякому разі другий раз за один стрибок з такої висоти я такі гроші платити не збираюся, бо задоволення, особисто для мене, не відповідає потраченим коштам. Хотів би стрибнути з в два рази більшої висоти, або вже роуп в Україні -- кілька разів підряд Crazy.

Vushenka написав(ла):
Мені здається, буде покруче стрибка з парашутом і РОУПу.
Це, по-моєму, суто особисте. Люди тут і після першого стрибка з парашутом писали, що все їхнє світосприйняття перевернулося з ніг на голову. А про різницю у відчуттях між роупом і банджі я б і сам хотів дізнатися. Хоча мені здається що різниця буде не такою вже суттєвою.
ПовідомленняVushenka © 26.04.10 11:50:38    

Толік написав(ла):
Це, по-моєму, суто особисте. Люди тут і після першого стрибка з парашутом писали, що все їхнє світосприйняття перевернулося з ніг на голову. А про різницю у відчуттях між роупом і банджі я б і сам хотів дізнатися. Хоча мені здається що різниця буде не такою вже суттєвою.

Я пробувала і роуп, і стрибок з парашутом, страшно в ропі було лише трохи, при стрибку з параштутом, як б це смішно не звучало, опше не було... а от від банджі мене рве... Smile емоціями рве... Чьота я ачькую Smile

ПовідомленняAndrey © 26.04.10 13:10:41    

Щось ця "гумка" видається надто короткою, як для 60м  Surprised  Pardon
ПовідомленняТолік © 26.04.10 13:27:55    

Andrey написав(ла):
Щось ця "гумка" видається надто короткою, як для 60м

Та то кажуть, що вишка сама має 60 м над рівнем моря. А до рівня моря, як мені здалося, ти ще добряче не долітаєш. Тяжко щось сказати, бо я дійсно на це не звернув увагу, але на око виглядає, що метрів 10 недоліт є. А гумка дуже еластична -- тебе перший раз підкидає вверх майже на той самий рівень.

ПовідомленняZippo © 26.04.10 21:48:52    

Толя, за ці гроші ти б в нас замахався на міст підійматися Very Happy
ПовідомленняТолік © 26.04.10 22:14:20    

Знайшов в інтернеті, що європейські гумові шнурки для стрибків розтягуються в чотири рази (+-).
Взагалі індустрія банджі джампінгу дуже розвинена по всьому світу, а от про роуп джампінг в гуглі на англомовних ресурсах щось знайти дуже тяжко. Ось єдине, що мені вдалося знайти ("Роуп джампінг: новий російський суїцидальний спорт Very Happy").
Дивно, що ви почали займатися роупом, де мені здається ще не вироблені ніякі стандарти; тоді як в банджі все давно поставлено на промисловий рівень.

ПовідомленняVushenka © 27.04.10 7:00:54    

Толік написав(ла):
Дивно, що ви почали займатися роупом, де мені здається ще не вироблені ніякі стандарти; тоді як в банджі все давно поставлено на промисловий рівень.
Нє, цим хлопцям можна вірити 100%! Embarassed
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU