Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг в К-Подільську 24-25.04.10 (Відкриття сезону)

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 24.04.10 17:43:50    

Ну що ж. Smile З радістю повідомляю Вам, шановні коЛЛеги, що сезон роуп-стрибків ВІДКРИТО!!! Сьогодні нашим клубом було здійснено перший стрибок у цьому сезоні - сезоні 2010! І цю честь отримала відважна 95-та, вона ж Надія95. Сподіваюся, що символічне ім'я першопрохідниці цього року принесе лише задоволення нам всім, і класну погоду на наші поїздки - і організаторам, та стрибунам.
Сьогодні було здійснено 40стрибків. Стрибнуло 14 людей! Віват!

ПовідомленняNadezda_95 © 25.04.10 9:06:21    

Хелоу, відкриття сезону було неймовірно-позитивно-сонячно-насичено-шаленим! Yahoo
Я нарешті стрибала з перил, спочатку вперед, а два наступні рази - спиною. Кайф непередаваємий (с) Crazy  
Lucky на перилах замутив "ласточку" і полетів Very Happy  Goof
Дуже сподобались стрибки новачків - всі зразу пігнали на перила і навіть правильно падали, Бердичів, ви молодці Clapping  
Вертались до Львова автобусом Кам-Подільський-Львів о 16 год, прибули о 22 год.
Бажаю сьогоднішнім стрибунам відчути на повну присмак ейфорії, а нашому ANGELo швидкого одужання (організатор прихворів, на піґулках, недочуваючи, короче повна колбасня Goof , але працював на всі 100%)
п.с. Фото вчорашнє, все ж креативний там народ Cool

він працює,ггг).jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  27.3 KB
 Переглянуто:  2567 раз(ів)

він працює,ггг).jpg

ПовідомленняFistashka © 25.04.10 23:58:38    

вітаю з позитивним відкриттям сезону!!! ех....так хочеться літати!!
п.с. а біг-борди реально працюють
ПовідомленняAndrey © 26.04.10 8:49:51    Сезон відкрито!!!

Зіп-Зіп усім! Very Happy Ми знову стрибали. Озброївшивсь кількома мотузками, наплічниками і цукерками "Бембі" вирушили до славного міста Кам"янець - Подільський. По дорозі нас неодноразово підкидало на ямах. Навіть, подумував чи б не започаткувати новий вид екстриму: їзда на українських дорогах  LOL . І ось нарешті, львівські  екстиримали прибули в точку призначення. На годиннику третя година ночі: півні ще не кукурікають, тому позіхнувши та зігнувшись в клубочки, подрімали до шостої. Ранок розпочався не з чашки кави, а мотузок, тертя яких  по долонях діє не гірше кофеїну. І тут якийсь страх закрався в мою душу... "Не стрибатиму першим, - думаю. - Хай йому грець! Скажу, що Оракул Very Happy передбачив моє не стрибання". Звісно, таке рішення сприйнялося, наче прибуття енело на планету Земля. Та повірте, що це ще квіточки в порівнянні із черговою лекцією Зіппо Великого. Його "вєщаніє" дійшло, навіть, до Потапа та Насті Каменських, які наступного дня незабарилися із поклоном до зірки-екстримки. Естрадні зірки взяли автографи та пофотографувалися з нашою знаменитістю, яка до речі, своїх фанатів відразу і не впізнала. Їм довелося пройти фейс контроль та дихнути в трубочку. Виявилося, Потап вживав алкоголь, тому на злість своїм "доброзичливцям" сьогодні не може зайти на "злітну смугу".
Р.S: Спонсором стрибків є "шашлики без шампурів" LOL Всього доброго! Всім гарного настрою! Very Happy

Змінено: Andrey (28.04.10 10:32:28)
ПовідомленняZippo © 26.04.10 9:32:50    

Зіп-Зіп New russian Вихдні пройшли як завжди на одному подиху. Всі отримали те за чим їхали. Стрибуни отримали свою дозу адреналіну Goof а організатори отримали задоволення с споглядаючи за щасливими обличчями стрибунів Happy Crazy Goof
Окрема подяка спонсорам суботніх посиденьок біля багаття, та за шашлик який ми все-таки умудрились пожарити без шампурів Very Happy
Неділя звісно запамяталась тим, що було дуже багато красивих, відважних панянок, які всі як одна стрибали "з перил" Clapping
Ну а гвоздями були як написав Андрюха - Потап і Настя Каменских. Звісно ми запропонували Потапу стрибнути, на шо він саркастично відповів "многие хотят чтобы я прыгнул" Very Happy А те, що я невпізнав його то наклеп, якраз я першим казав до Сергія типу то часом не Потап... а вже коли підтянулася їхня автоколона ми зрозуміли шо таки він. Довго ржали коли Mykola побачивши ту всю делегацію машин каже, то що все до вас стрибати LOL Одним словом сплошний позітіффчик! Алоха!

ПовідомленняVushenka © 26.04.10 10:25:00    

"шота я нєпанє, что за новые лица?" Acute
Ви гоните, чи внатурі Потап і Настя були? Яким макаром вони там опинилися? Shocked

ПовідомленняAndrey © 26.04.10 13:18:29    

Vushenka написав(ла):
Яким макаром вони там опинилися?

Andrey написав(ла):
Його "вєщаніє" дійшло, навіть, до Потапа та Насті Каменських

Будьте уважні Acute

ПовідомленняVushenka © 26.04.10 20:06:49    

Фігасє) Goof
ПовідомленняЭкстрим © 26.04.10 22:41:17    

Цитата:
Ви гоните, чи внатурі Потап і Настя були? Яким макаром вони там опинилися?

вытащил пару фоток

IMG_3033 (Custom).JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  24.36 KB
 Переглянуто:  2243 раз(ів)

IMG_3033 (Custom).JPG

IMG_3035 (Custom).JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  25.09 KB
 Переглянуто:  2243 раз(ів)

IMG_3035 (Custom).JPG

IMG_3034 (Custom).JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  25.47 KB
 Переглянуто:  2242 раз(ів)

IMG_3034 (Custom).JPG

ПовідомленняANGELo © 26.04.10 23:39:58    

ЗначіЦЦа так... Very Happy (абажнюю албанЦкий)
Не враховуючи деякі неприємності з моїм здоров'ям, то це були неперевершені вихідні! Дійсно це було просто ЧУДОВО! Відчуття що це не пройшло 6 місяців, а, як завжди, лише 2-3 тижні. Ніби я звідти і не їхав. Знову дихання моста під авто, знову той самий вітер, знову те саме відчуття висоти, відчуття чого грандіозного, і одночасно рідного, та домашнього, чи шо. Razz Веселі люди, класні дівчата, чудова компанія, жарти та веселий настрій без зупинки, тупотіння на мості, трепіт тіл перед кроком, вздохи, ахи і т.д. в польоті - це власне те, за чим я, і думаю багато хто, за цим сумували і нам цього не вистачало. І знову багато класних знайомств з цікавими людьми. Ну і приїзд високозіркових гостей, які приїхали як ураган так і поїхали несподівано та скоро. Навіть не встигли з ними сфотографуватися. Потап такий як і по "ящику", хіба трохи старший в реалі, а Настя... Ну а Настя Камінська нормальна. Very Happy Половину її лиця можете побачити на першому фото зліва викладеному Екстримом. Crazy Я лише Потапчика зміг здалеку сфотографувати в профіль.
Экстрим, як завжди, свій "товариш", і приїде вчасно, і не сам приїде. Jokingly І кожен раз з новими класними "товаришами". Приїзджай ще! Very Happy Була весела дівчина з Рівного з прекрамним волоссям, була і грізна бердичівчанка (з Бердичева тобто). Я сподіваюся, що я її нічим не образив. Vava ...хоча там всі були з гумором. Була одна львівська дівчина, окрім 95-ої Наді, але з поважних причин, вона пообіцяла стрибнути наступного разу обов'язково. Yahoo Зате такої відданості заради здійснення спільної мети (купівля батарейок за кілька хв) я давно не бачив. Молодечя, Галинко!
Дорога назад пройшла дуже щвидко. Таке враження, що ми їхали лище максимум 2год, а насправді - всі 4. Дуже легка дорога була. Та й красиві краєвиди не давали нудьгувати.
За ці вихідні ми надзвичайно багато дізналися про Зіппо. Зіп-зіп!!! LOL ...але то довго розповідати. Crazy
Одним словом - ЦЕ БУЛО КЛАС!!! Дякую всім! І чекаємо вас знову! Ех!...

Повідомленняarsa © 27.04.10 9:19:21    

Огромнейшее спасибо всем, кто способствовал этому необыкновенно впечатлительному шагу в свободное падение.. ощущения бомбезные и самые невероятные!!!!!!! прыгала в воскресенье впервые, было 3 прыжочка.. ахххххSmile)) Андрей, спасибо, что взял меня)) привет ребятам, которые надежно всех упаковывают!!!!!! вы творите чудеса....
ПовідомленняZippo © 27.04.10 13:05:20    роупджампинг

О! Вже вийшло на св'язь "бабське царство" / "світа" Angel так сказать, нашої восходящої звізди шоу та талебачення містера Экстрим'a Allakh Jokingly

arsa написав(ла):
привет ребятам, которые надежно всех упаковывают!!!!!! вы творите чудеса....
Алоха. Ми якщо постаратися ше і не такі чудеса можем... Angel-devil Crazy Goof

P.S. В галереї вже з'явились фотографії, з сих чудо вихідних. Дивимся і коментуєм. Clapping

ПовідомленняVolonteR © 28.04.10 17:32:26    

Привіт з славного міста Бердичева!
Страшенно дякую організаторам за чудове дійство і незабутні відчуття Yahoo , а також за те, що за мої "мінуси" не скинули мене вниз без мотузки Embarassed
Дякую Nadezda_95 за теплі слова в нашу адресу)) Всі новачки пострибали гарно, а я хоч і вдруге стрибав, та все ж умудрився в польоті намотати собі мотузки на руку і ледь без неї не залишився Crazy
ANGELo "грізна бердичівлянка" вже жалкує, що не слухала нас, і пообіцяла наступного разу стрибати тричі Cool
Тож побачимось наступного разу Drink
Повідомленняfishka_87 © 28.04.10 20:02:54    

А коли будуть органузовуватись наступні стрибки?  Embarassed
ПовідомленняZippo © 28.04.10 21:04:21    

fishka_87 написав(ла):
А коли будуть органузовуватись наступні стрибки?
Наступна поїздка 15-16 травня. Скоро буде анонсована тема де можна буде записатись.
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU