Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампинг в К-Подільську 24-25.04.10 (Відкриття сезону)

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 15.04.10 16:47:27    Роупджампинг в К-Подільську 24-25.04.10 (Відкриття сезону)

Привіт, шановні! Preved
Ну ось нарешті настав вже той час, коли знову можна буде відчути весь кайф цього неперевершеного падіння і побачити перекошені від страху обличчя...  А потім сяючі від щастя!!!  Так-так! Я про РОУП! Crazy Отож, офіційно повідомляєм про те, що 24-25 квітня ми відкриваємо сезон роуп-стрибків в Кам'янці-Подільському на мості «Стрімка лань» (висота понад 50м).
Щоб освіжити враження - можна глянути фото/відео з минулого сезону.

Роупджамп відео: «Ready Steady Go», «Моє життя — позітіфф», «Вільне падіння», «Повишаєм планку...», «Не бійся!», «В погоні за страхом», «Літаючі стержні», «Одного разу в Кам’янці», «Game of time», «Подвиг Віталіка 2», «Літаючі стержні». Решта відеокліпів дивимось в відеорозділі.
Тепер стосовно організації.
Як завжди відписуємось у формі "Я їду +  N друзів. В суботу, чи в неділю.". Тільки при 100% впевненості, що ваші тулуби і тулуби ваших друзів будуть в той день на мості. Якщо ви відписались і по якійсь причині не поїхали, не попередивши про це нас, - будьте певні, - ми вас будем "дуже любити" Evil or Very Mad  і "раді будем вас бачити" Vava  наступного разу. Так само стосовно запізнень - якщо ви їдете і не встигаєте в призначену вам годину, то велике прохання подзвонити і попередити нас. Acute
Кількість учасників на один день обежується 15-ма учасниками (якщо кожен робитиме 3 стрибка). З часом кількість груп збільшиться до 25
Контактні телефони: Zippo +380506687717 ; ANGELo +380673145434 ; Andrey +380979905141
Якщо ви вирішили стрибати, то маєте розуміти на що йдете - стрибки з моста це не забавки і не атракціон в "Парку культури"! Це серйозний захід, участь в якому може нести небезпеку для вашого здоровя і навіть для життя. Ви це повинні усвідомлювати! Тому до вашої уваги наступні "Правила участі в стрибках": розгорнути

Ще одне. Якщо слова "спорт", "гімнастика", чи хоча б "фітнес" є чимось далеким і незрозумілим для вас, наполегливо рекомендується за кілька днів до стрибка (а також безпосередньо перед стрибком) почати робити вправи для розминки спини і шиї. Це для вашої ж безпеки. В протилежному випадку, як то кажуть, "пєняйте на себе" Pardon

Отже пахналі! Crazy  Складаємо список: Write розгорнути

UPD: Наш проект присвячений роупджампінгу → http://ropejumping.lviv.ua/

ropejumping_zajava.zip
 Опис:
Заява для виконнання роуп-стрибків та техніка безпеки

Скачати
 Назва файлу:  ropejumping_zajava.zip
 Розмір файлу:  21.98 KB
 Скачано:  290 раз(ів)

Змінено: Andrey (19.04.10 13:03:51)
ПовідомленняLucky © 15.04.10 17:04:00    

+1!
95а тош +1

ура нах!  Very Happy

зи. Перший нах!

ПовідомленняCrank © 15.04.10 18:59:35    

Я+4 на неділю 25.04.10
Якщо можна на 11.00-12.00 год.

ПовідомленняVolonteR © 15.04.10 20:43:20    

Привіт!
Гості з Бердичева хочуть поновити ці чудові відчуття Crazy
Отже, я + ще шестеро (всього 7) на суботу 24.04.10
Бажано на першу половину дня, бо треба ще встигнути на зворотній потяг.
Плекаю надію, що не занадто велика банда при 13 місцях Embarassed
ПовідомленняLightoff © 15.04.10 21:15:28    

Clapping Уро! Я+2. На суботу.
ПовідомленняMykola © 15.04.10 22:30:16    

Я їду з дівчиною, але стрибатиму тільки я. В неділю.
ПовідомленняFreemko © 16.04.10 9:05:26    

я на суботу +2
ПовідомленняVolonteR © 16.04.10 9:59:49    

Якщо можливо, до нашої Бердичівської банди на суботу приєдналсь би дівчина з Вінниці. Але її автобус в Кам'янець прибуває близько 12.00. Тому, щоб нам стрибати разом, краще було б після 12.00.
Бачу переді мною зайняли останнє місце, але якщо дозволите на одну людину більше - ми всі будемо старатися все робити швидко і без затримок часуSmile
Чекаю на відповідь.
ПовідомленняProgektor © 16.04.10 10:29:00    

+ Я З ВАМИ НА 24 "КУРЧА-ЛЯГА" НАРЕШТІ спробую те про шо давно мріяв
Повідомленняmarik90 © 16.04.10 10:45:46    

Дочекалися Clapping  Clapping  Clapping
Я їду +1 mad в неділю
Повідомленняmad © 16.04.10 11:13:59    

Я їду в неділю!
ПовідомленняЭкстрим © 16.04.10 11:46:08    

пока 50/50 на воскресенье три человека
ПовідомленняOleksandr07 © 16.04.10 12:04:59    

Я на неділю. Буду один

Andrey
а на яку годину?
ПовідомленняZippo © 16.04.10 12:29:46    

Oleksandr07 написав(ла):
а на яку годину?
За день-два до поїздки буде складентй графік Smile
ПовідомленняAndrey © 16.04.10 15:18:45    

Роман + 3 з Рівного на неділю. Будуть ~ в першій годині на авто
тел. 80976068488

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU