Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

WEB камера на аеродромі

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота сайту в цілому Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 07.07.07 11:45:07    WEB камера на аеродромі

Пропоную поставити на нашому улюбленому аеродромі веб камеру. Для чого і для кого? Все просто як двері. Щоб люди які по якихось причинах не знають чи є якийсь "рух" на аеродромі зайшла на сайт і глянула. І хай тих хто дивиться задавить жаба Razz
ТЕХНІЧНА сторона проекту.
Перше треба оприділитися з тим що буде транслюватися а саме місце показу (парашутний клас, вхід у казарму, тренажери підвісних систем чи ще щось). Далі як саме буде транслюватись. Чи то буде потокове ВІДЕО або просто ФОТО з певною частотою кадрів (раз в 15-30 хв)
Є декілька ідей як це зробити.
1. Наш парашутист Анжело який є щасливим власником ноутбука і буде на вихідні привозити це чудо техніки (мало імовірно)
2. Купити допотопний б/у компютор і провести на аеродром інтернет. Або підключати його через моб телефон.
3. Написати java програму на телефон яка буде автоматично робити фотографію кожних там 15-30 хв і відсилати на наш сайт.
P.S. Прошу допомогти з ідеями , побажаннями і взагалі розглянемо  будь-яку допомогу по цьому питанню.

Повідомленняklim © 07.07.07 22:52:24    

Может для начала туалет подлатать?  LOL
ПовідомленняZippo © 07.07.07 23:03:31    

Хаха дуже смішно Twisted Evil Ось тобі і довіримо це діло Very Happy
ПовідомленняANGELo © 07.07.07 23:39:59    

ідея класна. Підтримую. Але поки що, мені здається, - неймовірна. по-перше-з технічних причин, по-друге- немає необхідності нагальної. Sad Хоча мені дуже подобається.
ЗІ: ще б камеру в літак поставити. Уявляєте, дивляться друзяки в прямому ефірі товариша стрибок.  Yahoo
ЗІ2: не в тему, але не хочу створювати новий підрозділ. Створити банер з прогнозом погоди на головній сторінці. Персонально рекомендую Meteoprog.com.ua. По моїм спостереженям найточніший прогноз. ГісМетео - ховається.
ПовідомленняZippo © 08.07.07 6:09:15    

Банер з погодою був і ми його забрали. Причини? Запитай адміністратора. І не флудіть тут тема ВЕБ !!!
ПовідомленняVictorT © 09.07.07 12:15:32    

ANGELo написав(ла):
Створити банер з прогнозом погоди на головній сторінці.

А помнится, кто-то в другой теме говорил, что баннеры нафиг, и кто-то поддерживал. Я посчитал, что этот баннер нафиг.

Тема с обсуждением инета и вебкамеры и на параскуфе (так, просто, для более глубокого осмысления):
http://www.paraskuf.com.ua/forum/index.php?showtopic=247

крайній раз внесено зміни: VictorT (23.06.11 15:49:22), редаговано 2 раз
ПовідомленняANGELo © 09.07.07 19:14:07    

рекламні банери і банер на погоду-різні речі.
ПовідомленняSoldaten © 10.07.07 10:03:17    

На мою думку спочатку треба поставити на аеродромі комп, мотивуючи це необхідністю
перегляду відео і "розбору польотів". Коли до компа звикнуть тоді можна домовитись що він буде
раз в день займати СЛУЖБОВУ телефонну лінію і скидувати фото в інтернет. Єдине треба знайти
мотивацію, яка користь від того авіаклубу, інакше займати тел. лінію не дадуть.
В мене ідея поки що одна- камера повинна мати інфрачервону підсвітку і стояти на дворі.
Тоді навіть вночі кер. клубу може переконатись що на аеродр. все спокійно і тихо.
PS Але хто це буде фінансувати? Confused

Змінено: Soldaten (10.07.07 13:18:25)
ПовідомленняANGELo © 10.07.07 11:37:10    

Твоя ідея-твої гроші. Smile
ПовідомленняSoldaten © 10.07.07 13:27:22    

ANGELo написав(ла):
Твоя ідея-твої гроші.

Система відеоспостереження не по кішені навіть аероклубу а не то що мені Smile

ПовідомленняVictorT © 11.07.07 19:42:25    

Просто случайно наткнулся, может кому интересно.
Веб-камера в Ступино. Кадр обновляется 1 раз в час.
http://www.skycenter.ru/page.php?head=webcamera
Обсуждение:
http://dzstupino.net.ru/index.php?showtopic=34&st=0&#entry173
Из обсуждения видно, что у них тоже всё далеко не гладко с камерой.

ПовідомленняExtremal © 02.10.07 17:05:10    

я думаю сам комп навіть пригодився б в клуба (всі обмінювались зразу фотками між собою), коли нема погоди можна фіьми втикати Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy (шутка) , а вот на щот веб-камери, (ідея дуже класна) респект автору Drink , можна подавати картинку через інтернет на мобільному телефоні (я користуюсь аською на моб. в оператора LIFE, дуже дешево), і для початку проміжуток 1 година так само як в Ступино, бо для потокового відео поповнення нехватитьVery Happy (а вот банер на погоду на 10 днів на METEOPROG, то була би дуже актуальна тьема).
ПовідомленняZippo © 02.10.07 18:37:17    

ти маєш на увазі вручну фотографувати кожну годину і відсилати фото у спеціальне місце на сайті? Якщо так то хто це буде робити і чи завжди та людина зможе бути на аеродромі.
На рахунок банера ведуться дебати Smile

ПовідомленняExtremal © 02.10.07 18:47:42    

це будеш робити ТИ Very Happy Very Happy Very Happy , шутка LOL , забув повністю викласти свою ідею, є комп, до нього іде веб-камера, і телефон, який підтримує GPRS (телефон має бути під'єднаний до компутера), і ше треба якогось мудрого програміста, шоб склав програму яка буде то всьо робити Smile  Yahoo  Goof
\
До дебатів можна якось долучитися, шоб віддати свій голос? якшо так то де? Goof
ПовідомленняZippo © 03.10.07 8:20:17    

Про те як то все має працювати теоретично нам відомо давно. Питання де взяти компутор, веб камеру, телефон...? Чи то нам "ентузіастам" скідуватися копійчиною? З програмним забезпеченням я думаю проблем не повинно  виникнути. Дебати про банер з погодою який раніше у нас був, закриті, але побажання користувачів врахуємо.
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU