Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Back country похід «Спіймай зиму за хвіст...»

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFreud © 06.04.10 11:13:47    Back country похід «Спіймай зиму за хвіст...»

Всім привіт! Почну з того, що хочу вибачитись перед Юлею за те, що «позичив» в неї назву для цього заходу. Просто кращої назви як не крути годі придумати. Тепер про сам захід. А все можна описати як в одному класичному радянському кінофільмі: «Кожного року, весною, ми з Серим їздим на Свидовецький хребет закривати сезон катання на бордах...» Щоб побачити що це собою являє можна глянути сюди. Так само і цього року. А щоб було веселіше запрошуєм всіх бажаючих приєднатися до нас. Тепер інформація про все інше:
-    термін проведення 09.04.10 – 11.04.10
-    виїзд з м. Івано-Франківськ 02 год. 45 хв. в ніч 08.04.10 на 09.04.10 дизелем «Івано-Франківськ – Рахів»
-    пункт призначення - Свидовецький хребет, полонина Гропа
-    повернення 11.04 о 09 год. 00 хв.  дизель «Рахів – Івано-Франківськ» або автобус до Івано-Франківська в 14 год. 00 хв. (час і спосіб повернення будем обирати по ситуації)
-    обовязкове спорядження: борди, лижі (кому що ближче до душі) + все як у звичайний похід (спальник, карімат, намет, пальник, газ і тд.) Намет потрібен якщо буде багато учасників, тоді на всіх місця в колибі не вистачить.
-    і нарешті про погоду... прогнози досить оптимістичні, але як показує мій досвід, погода на Свидовці не передбачувана, тож як кажуть «Да прибудет с нами сила» Smile

Список учасників:
1.    Freud
2.    Gray
3.    ..........

ПовідомленняFistashka © 06.04.10 15:30:29    

freud написав(ла):
що «позичив» в неї назву для цього заходу
... ми ж на одній хвилі Smile Good
Я б залюбки приєдналась, та 9.10 - робочий день
свою "зиму за хвіст" планую ловити традиційно на Драгобраті, наразі 10.04 а там дасться чути...
Бажаю весняно-сніжного Back country Smile
ПовідомленняFreud © 06.04.10 16:14:55    

можливо ще зустрінемось в суботу скільки там того Свидовецького хребта Smile Близниці перебігти, з Жандармів зїхати і вже Драгобрат Smile
ПовідомленняFistashka © 06.04.10 16:18:16    

ну та дійсно, вам таким бравим Back country-стам, то відразу направо за третьою смерекою SmileSki(нема смайлу на борді)
ПовідомленняFreud © 06.04.10 16:23:02    

головне потрібну смереку не проскочити Very Happy  ...потім дуже довго назад пиляти Smile
ПовідомленняBrian © 07.04.10 10:29:37    

Є один бажаючий який небачить існування без снігу і сновбордуSmileале крім намета і інтузіазму нічого немаю (звичайно крім сновбордуSmile   яка приблизна вартість поїздки?)
ПовідомленняFreud © 07.04.10 14:49:20    

якщо нас поїде троє, намета тобі брати не треба. По коштах я вважаю, що виходить мегамалобюджетно: дорога (з Франківська дизелем в одну сторону коштує 11 грн, автобусом 30-35 грн, туди точно дизелем будем їхати, а назад по ситуації) + продукти на три дні + скинутись на газ (залежно від того чи новий балон буду брати чи старі встигну заправити, максимум 25 грн) + мати якісь кошти прозапас (можливий варіант, що заскочим на Драг і декілька підйомів зробимо бугелем)  Отака математика Smile
ПовідомленняBrian © 07.04.10 16:16:17    

нажаль незамітив шо ви виїжаєте з четверга на пятницю((((( я на роботі і незможу відпроситись ніяк(((((( дуже шкода.......
ПовідомленняFreud © 07.04.10 18:25:58    

та нічого, зате нам з Сергієм легше буде ділити "ексклюзив" у вигляді незайманих схилів  Smile  "це тобі, це мені, це знову мені" Very Happy
ПовідомленняFreud © 28.04.10 19:04:21    

Нарешті зібрався з думками та спромігся написати звіт про цей похід. А було все так... З самого початку все йшло не по тому плану, який я для себе склав. Через те, що Сергій запізно повернувся зі Львова замість поїзда довелось добиратися до Квасів атобусом. І хоча він постійно переконував мене в тому, що ми від цього у виграші, виграш був доволі сумнівний... по часу добирання виграли заледве годину, але за те витратили половину світлового погожого дня на дорогу. Скажу так, якщо б ми поїхали вночі поїздом то в той час, що приїхали автобусом в Кваси  були б вже на полонині. А так довелося здійснювати підйом під палючим сонцем. Тож не пройшовши і пів кілометра Серий вже вимагав привал... і щось пожерти. Під час привалу ще виявилось, що він як завжди багато чого забув, фотоапарат, шапку, зубну пасту, баклашку і ще багато-багато інших корисних речей. Twisted Evil Я тоді зрозумів чому в нього такий малий рюкзак... Трохи відпочивши не відомо від чого та підкріпившись ми рушили далі. Благо чим вище піднімались тим відчутніше знужувалась температура. Так, не зчувшись ми вийшли на нашу галявину з крокусами. Називаю її «нашою» тому, що кожного року застаєм там крокуси. І вражень при цьому менше не стає, то просто особливе місце. Зробивши декілька традиційних фото прямуєм далі, ще пів години ходу і ми вже на колибах. Погода при цьому чудова, Сергій навіть лягає трохи позагаряти, а я готую чай. Одночасно з цим вирішуєм де буде наша «база». Приймаєм рішення про базування на самому хребті на висоті 1700 метрів. Просто трохи моторошно постійно залишати снарягу без нагляду. Наступна частина нашого маршруту була доволі складна, це зумовлено дуже крутим схилом, але зате як там класно кататись... При цьому ситуацію погіршують важкі наплічники та глибокий сніг. Тож прозізши буквально на карачках останні метри шляху ми вийшли на хребет. Те, що нам при цьому відкрилося важко описати словами. Заради цього варто було попітніти. Не хочу банально перераховувати, якими вершинами можна було милуватися, скажу одне такої чіткої вимимості давно вже не споглядав. Аура в той вечір була якась особлива. Гори, чисте небо, тиша, що зачаровує...  десь вдалині на Драгобраті маленькою блимаючою цяткою рухається ратрак... Мимоволі починаєш про себе промовляти: «И веришь, что свободен ты и жизнь лишь началась...» Телефонуєм з Серим друзям, хочеться поділитися з кимось тою благодаттю... На такій ліричній ноті лягаєм спати. Ми не могли і уявити собі, що на нас чекає... Вже вночі почалася справжнісінька «ДУПА». Уараганний вітер, дощ, потім сніг. Тож наступні півтори доби ми провели в наметі, вийшови з нього тільки раз і то тільки тоді коли вже добряче «приперло». Від лежання і сидіння боліло все тіло, що вже говорити про те, як важко при цьому знайти собі зручне місце в наметі розміром 1.4 на 2 метри. Рятувало тільки одне, наявність покриття мобільного зв’язку. Тож ми Сергієм півтори доби тупо просиділи з телефонів ВКОНТАКТІ, ніщо так не вбиває час як інтернет. Потім навіть довший час жартували, що приїхали туди не кататися, а на курорт «ВКОНТАКТЕ», при цьому порівнюючи себе з Славіком і Дімоном з «Нашої Раші». Very Happy Слово «лошара» тоді майбуть найчастіше лунало з наших уст. Very Happy Просидівши так півтори доби, зважаючи на погоду, що трохи покращилась вирішили «рвати кігті» звідти. Кататись було б самогубством, видимість 10-15 метрів, круті схили і більше як пів метра свіжо випавшого снігу. Але Сергій при цьому ще хотів разок зїхати з самого верху. Я ледве вмовив його цього не робити... на мої аргументи про можливість сходу лавин він відповідав: «Та нічого не буде... я швиденько проскочу». Не знаю наскільки я був правий чи неправий. Я думаю, що в будь якому випадку ми правильно поступили, що не катались. Хоча Сергій мені до цього часу закидає, що я тоді «засцяв». Правда я на це не зважаю, знаю собі своє, я в себе на службі на таких «героїв» вже достатньо надивився. Так ми і зійшли по пояс в снігу з гори, правда Сергій місцями пробував ще був їхати. На колибах ще заварили чаю і побігли на автобус. Отак все пройшло... А взагалі, я вважаю похід вдався. Особисто я всеодно отримав море вражень, все пройшло не так як завжди, а новизна це добре, це нові емоції. Я хотів впіймати зиму за хвіст..., а натомість відчув себе героєм китайської казки про мавпу яка піймала тигра за хвіст. Smile Отаке. Фото і відео додаються. Вибачайте за якість, все знято телефоном NOKIA N73.    

відео №1, відео №2, відео №3, відео №4, відео №5, відео №6, відео №7

Ось пару фоток. Решту дивимся на Picasa.

ПовідомленняZippo © 28.04.10 21:09:46    

freud написав(ла):
Тож ми Сергієм півтори доби тупо просиділи з телефонів ВКОНТАКТІ...

...Потім навіть довший час жартували, що приїхали туди не кататися, а на курорт «ВКОНТАКТЕ», при цьому порівнюючи себе з Славіком і Дімоном з «Нашої Раші».  Слово «лошара» тоді майбуть найчастіше лунало з наших уст.
Ой не можу я з вас Sarcastic hand Laughing то ж тре було вам отак попасти в дупу... Wall
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU