Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп. "Не бійся" (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBumer © 02.04.10 22:51:55    Роуп-джамп. "Не бійся" (відео)

Всім привіт. Скоро відкриття сезону, і щоб освіжити нашу пам'ять пропоную переглянути цей ролик.

Монтаж: Олег Артим
Оператор: Я, Мамай, та інші...
Музика: Фактично самі, "поцілунки 9inch" (kurva cum back, 2003).
Розмір: 28.2 мб

щоб скачати клацаєм на картинку

ПовідомленняANGELo © 02.04.10 22:57:28    

Оооо!! Це моцно!!! Це неперевершено! Це безподобно! І музика цікава! Одним словом класний. Щоправда у самому власне монтажі нічого надзвичайного не побачив, окрім стрибаючих ніг Зіппо.  Very Happy Також сподобався як Мамай цигарку вининув, там є такий момент. Cool
Одним словом в колекцію собі візьму. Acute

ПовідомленняGenyk © 02.04.10 23:29:54    

ги, кльово!
ПовідомленняZippo © 03.04.10 13:33:05    

Як каже Вітя, "Ничё так" © Clapping Goof
P.S. За дифіцитом монтажерів в нашому кубі, завжди люблю дивитися інші роботи Happy

ПовідомленняLeona © 05.04.10 23:34:46    

Якщо мені пам'ять не зраджує, то це відео я вже давненько бачила на youtube, мені кидава лінк Зіппо... Кліп ще тоді сподобався, музика привернула особливу увагу Crazy Нетривіально Clapping  
Хочу на роуп! Yahoo

ПовідомленняAndrey © 07.04.10 9:14:43    РОУП відео

Leona написав(ла):
Якщо мені пам'ять не зраджує, то це відео я вже давненько бачила на youtube

Не зраджує...  це відео і справді давно уже змонтоване, але ми приберігали його до весни, щоб "освіжити память" про РОУП чимось новеньким Crazy
Щодо самого відео, то тут погоджуюсь з Валєрою - завжди цікаво глянути творіння нового "кінорежисера" Wink

ПовідомленняFistashka © 07.04.10 11:40:23    

Кліп навіює одні думки "хочу літати"!!!!!!!!!!!! Yahoo
Сподобався муз. супровід і літаючі червоні штани
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU