Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампінг. Питання-відповіді

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняwin32 © 03.08.10 23:54:59    

а ліміт по людях скільки??? бо я тут думаю велику кампашку назбирати..
ПовідомленняAndrey © 04.08.10 0:49:52    

win32 написав(ла):
бо я тут думаю велику кампашку назбирати..

Агласітє весь спісок пожалуста Very Happy   А там побачим, ліміт  Wink

ПовідомленняANGELo © 04.08.10 8:23:46    

win32 написав(ла):
а ліміт по людях скільки??? бо я тут думаю велику кампашку назбирати..

25 людей.
Andrey написав(ла):
Агласітє весь спісок пожалустаVery Happy
Crazy
Повідомленняwin32 © 04.08.10 10:58:24    

Сьодні накатаю список. А якщо раптом хтось з кампанії не зможе, а в список я його вже вніс то що тоді??
ПовідомленняAndrey © 04.08.10 11:11:40    

win32 написав(ла):
А якщо раптом хтось з кампанії не зможе
Внось таких, які зможуть. Нема чого писати "назбираю велику компанію", якщо половина в останній день "не зможе". Всі дорослі люди, можна бути серйозними Acute
Повідомленняwin32 © 04.08.10 11:22:21    

зрозумів. ще питання, як довго і чим до вас добратися зі Львова?)
ПовідомленняAndrey © 04.08.10 12:02:59    

win32 написав(ла):
як довго і чим до вас добратися зі Львова?
Ну власне ми самі зі Львова... Особисто ми добираємось машиною. Відстань приблизно 300-350 км (залежно як їхати) По часу в середньому 4-5 годин, без напрягів. Можна поїздом з пересадками, можна автобусом. Про це все детально розписано в темі про роуп-стрибки (перше повідомлення). Якщо вас дійсно багацько назбирається, можете замовити собі бус. По грошах вийде те саме, що й автобусом, а комфорт очевидний.
Повідомленняvaslev © 31.08.10 21:53:22    

Друзі!! Нас четверо,і матроска)) Ми за тільки після 15 вересня. Буде можливо, давайте знати на мобілку) Cool
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU